Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

mam wytlumaczenie !!  

 

ja tych fotek nierobilem . kolega.

 

mam wmordejeżyste foty przyrody ale na zdjeciach zwyklych.

 

moze zalatwie skanerek i zeskanuje i walne :P. to pewnie jutro :D

po co skanerek, skoro masz cyfraka to zrob cyfra zdjecia tym odbitkom i juz;] jakosc nie bedzie super ale bedzie cos widac;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj mały pokaz jak zmienna jest pogoda w Szkocji (Glasgow) :)

 

Niedziela (ok +10st) :

http://xs11.xs.to/pics/05020/sunpower2.jpg

/przypomina troszkę wybuch bomby atomowej :-P /

 

Poniedzialek :

http://xs12.xs.to/pics/05031/winter1.jpg

Edytowane przez P_i_t_t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz dwa nocne ujęcia :

1226985[/snapback]

 

:rolleyes: oh yeah.. normalnie psikne zdjęcia.... Uwielbiam takie..... Powinieneś te zdjęcia wysłaś do jakiś czasopism o tematyce starych kościołów, klasztorów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, tylko ta przepalona barierka i filar psują całość.

Glasgow_Bridge_3.jpg bardziej mi się podoba - pomarańczowe światło na wodzie ożywia zdjęcie.

Reszty zdjęć nie da się zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki - trochę późno pisałem tego posta i linki zmieniałem ręcznie (ostatnie cyferki) - a zapomniałem, że 4-6 były wgrywane innego dnia (stąd program trochę inaczej je indeksował).

Teraz są już poprawione - miłego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest PSute i to sporo, chcialem zrobic ekperyment. Skonczylem wlasnie fotomontaz w ktorym uzywalem tej fotki jako tła. Zwykle jak wrzucam fotki na PLFOTO to tylko dodaje troche kontrastu czy zmieniam troche kolory. Tym razem chcialem zobaczyc jak wysoko note uda mi sie osiagnac za BARDZo podrasowane zdjecie... jak widac WYBITNY pełną gębą :>

 

Oto oryginal:

 

http://suchyy.pcmaniak.pl/fotomon/1.jpg

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchyy, zdjecie jest calkiem fajne, a moze podasz jakis tutorial jak zmienic takie zdjecie w PS ? tzn. co ty zrobiles. Ja tez czesto robie zdjecia za ciemne, tak zeby chmury dobrze wyszly, a pozniej probuje dol jakos wyciagnac (np. w PSP przez clarify), ale nie zawsze mi to wychodzi tak, jakbym chcial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo mam czas i checi na pisanie takiego tutoriala, moge tylko powiedziec jak mniejwiecej to zrobilem.

 

Otoz trzeba poprostu najzwyczajniej w swiecie dopasowac kontrast, jasnosc i kolory. Mi najbardziej odpowiada zrobienie tego poprzez warstwy korygujace w photoshopie. Osobno zajmuje sie niebem a osobno dołem. Nie moge podac nic w stylu typowych ustawien bo sa inne dla kazdego zdjecia, ale stosuje po kilka razy warstwy z balansem kolorow czy krzywymi. Oczywiscie nasycenie kolorow tez zawsze obnizam, aby moc dopasowac kolor za pomoca balansu i krzywych.

 

Gdy juz kolorystyka mi odpowiada najczesciej doplikuje warstwe, na niej robie filtr High Pass z duzą wartością a pozniej zmieniam tryb mieszania na overlay.

 

To w skrocie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuje linku do stronki gdzie mozna porownac aparaty cyfrowe. Mialem taka stronke ale niestety gdzies zagubilem adres.

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja tez się czymś pochwale... Fotografia, tylko nie cyfrowa. Zdjęcia na stronie nie wyglądają najlepiej bo to są skany z odbitek i to paskudnym skanerem.

 

www.foto.cracow.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...