Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

rob75 - super. :)

A tu jeszcze jedno, też jakoś tak wyszło, że ciemne tło.

url=http://img301.imageshack.us/my.php?image=ko322o018eb.jpg

1573980[/snapback]

IMO takie zdjęcia wyglądają jak fotki z podręcznika do środowiska.

Zdecydowanie bardziej podoba mi się jak fotografujący skupi się na jakimś detalu np. te drobne kwiatki/pączki w centrum kadru są fantastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoom na Dużą donice w moim ogródku, robione z ręki więc może być niewyraźne. Nie zapoznałem się jeszcze dobrze z aparatem (jak pisałem mój c765 będzie w czwartek, robiłem pożyczonym) więc jakość jest jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1584748[/snapback]

całkiem przyjemne foty duży plus za pomysł i wykonanie kropel - super, najpierw myslałem że to grafika komputerowa :D

 

1584765[/snapback]

ładne te wodospady, dobre oko , za to strona na której masz zdjęcia koszmarna pełno reklam nawet ff sobie nie radzi <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee lata toto po domu i straszy ludzioow a owlosione bardziej niz ja

[ img]http://filehost.to/files/2005-08-20_03/162534_lokalna_florauna2.jpg[/img ]

Ehh troszhe niewyrazne bo z reki no i bez zadnych soczewek

E nie wiem czy tu tez jest zabronione postowanie takich duzych fotek ale mam nadzieje ze nie , jak tak to prosze o litosc i niezabijanie na miejscu :lol:

 

4. Nie umieszczaj w postach dużych obrazków lub długich linków, powodujących "rozjeżdżanie" się forum. Maksymalna szerokość wstawianych obrazków to 650 pikseli, do większych obrazków należy podawać linki. Przy podawaniu bardzo długich linków wskazane jest stosowanie tekstu zastępczego ( tekst zastępczy ).

 

 

//sgj

Edytowane przez sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało "dołu". Niebo jest zbyt mało atrakcyjne, żeby go tyle pokazywać. IMO lepiej się skupić na odbiciu w wodzie.

1629264[/snapback]

hm mam jeszcze jedno z wodą jak znajdę to wrzucę

 

Ja bym wolal baardziej tak:

 

1629748[/snapback]

hm kwestia gustu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) ale generalnie PS syci, tam gdzie aparat dal ciala ( lub fotograch ) mozna wszytko poprawic ( lub prawie wszystko )

 

Moze stworzymy jakas galerie na forum z przykladami fotek?

tzn. fotka przed i po obrobce w PS, moze kogos taki temat zainteresuje i sam bedzie chcial sprobowac dzieki temu poprawic swoje zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...