Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Białe drzewa

url=http://img370.imageshack.us/my.php?image=whitetree21aw.jpghttp://img370.imageshack.us/img370/8868/whitetree21aw.th.jpg[/img][/url

 

Oceńcie to.

 

;]

 

Edyta

Ramka się mnie nie podobała ;]

mi się podoba, fajny pomysł dobra realizacja, minus ramka :D Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, fajny pomysł dobra realizacja

Cieszę się że się spodobało :D

minus ramka :D

Oj ciiicho :-P .

 

@ pepek

Dla mnie OK... może jedynie wykadrowałbym ciaśniej i przesunął zdjęcia bardziej na prawo lub lewo... ale to tylko moja opinia ;]. Dużo w tym zdjęciu jest PS'a ;] ?

 

Żeby urozmaicić trochę posta ;] wklejam nudny i oblatany motyw, czyli zachód słońca troche inaczej ;]

Płonące drzewa:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować. Cieszyć się że się podoba ;].

Ja w sumie też nie wychodzę na jakieś dłuższe sesje przy takiej temp. Zaprezentowane zdjęcia zrobiłem gdy nie było jeszcze takich mrozów. Dzisiaj wyszedłem tylko na godzinkę żeby zapolować na kaczki - z obiektywem oczywiście ;]. Niestety przy takim mrozie ciężko coś uchwycić, dlatego zrobiłem tylko kilka zdjęć dokumentalnych i szybko uciekłem do domu ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/2.5 sek

 

08/01/2006 13:06

No a na podstawie tego można wywnioskować, że został użyty szary filtr :wink: .

 

Edyta do posta niżej ;]

@Maciek

True true.

Myślałem o tym, ale jakoś ciężko mi było wyobrazić sobie 1/2.5sek w dzień. Teraz przejrzałem Exif'y swoich fotek i faktycznie, w bardzo pochmurny dzień można to uzyskac bez szaraka ;].

 

@Dijkstra

Tyż może być ;] zwłaszcza że na wodzie refleksów brakuje.

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a na podstawie tego można wywnioskować, że został użyty szary filtr :wink: .

 

niekoniecznie ... zobacz, że jest przysłona 8.0 , ISO 50 no i dzień nie musiałbyć bardzo słoneczny :]

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...