Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubię kadrowania w kwadrat, przy tym ujęciu statyw mikrofonu za bardzo razi hm pokombinuje coś jeszcze może coś fajnego wyjdzie

edit:

wcześniejsza fotka po przekadrowaniu

Dołączona grafika

 

i jeszcze dwie z tego koncertu Majewskiej i Korcza :D

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i co myślicie? konstruktywne uwagi mile widziane

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam, bez flary. Według mnie wprowadza siakiś zamęt ;]

 

mowisz ? :rolleyes:

 

chyba masz racje :) bez flary czystsza fotka jest i lagodniejsza :) :unsure:

 

 

 

tak poza tym pare moich fotek : http://www.tweakpc.cjb.net/gallery/main.php

 

jak narazie nic specialnego wg mnie tam nie ma, ale niektore chyba calkiem przyjemne, mile widziane komentarze.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachod i tyle;]

 

mowisz ? :rolleyes:

 

chyba masz racje :) bez flary czystsza fotka jest i lagodniejsza :) :unsure:

tak poza tym pare moich fotek : http://www.tweakpc.cjb.net/gallery/main.php

 

jak narazie nic specialnego wg mnie tam nie ma, ale niektore chyba calkiem przyjemne, mile widziane komentarze.

 

pozdrawiam.

jak robisz lasce portret to podejsc do niej blizej

malo kogo interesuje jakie ma spodnie czy buty :lol:

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

lukasrz

W jakim programie połaczyłeś fotki w taką panoramę?

 

Fajnie to wyszło.

Edytowane przez Pigmej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachod i tyle;]

jak robisz lasce portret to podejsc do niej blizej

malo kogo interesuje jakie ma spodnie czy buty :lol:

Sory ale czy rozróżniasz portret dziewczyny czy jakiejs osoby od zdjęcia zwykłego ? tam miały być jeszcze te białe drzewa....

Ty bys tylko portrety robił, ehh..

 

lukasrz

W jakim programie połaczyłeś fotki w taką panoramę?

 

Fajnie to wyszło.

mam caly zestaw softu od Canona, kilka progsow, panorame robilem PhotoStitch

 

 

Tylko, ze w tej panoramce troche laczenia widac :(

wiem niestety nie da sie dobrze polaczyc 3 czy wiecej fotek gdy na rozne strony swiata ;) polnoc/wschod roznie pada slonce i mamy nieco inne oswietlenie, w przypadku drzew, krajobrazow w lecie tego kompletnie nie widac, w przypadku takich zdiec jak to wyzej - czyste jednolite niebo, jasny snieg niestety bedzie widac :P mozna zastosowac jakis retusz i to zlikfidowc, poza tym to tez kwestja znalezienia wspolnych punktow jak pstryka sie fotke, nie moglem idealniewycelowac ;) bo mi slonce z za plecow w lcd sswiecilo, w sumie nie powinno miec to zanczenia bo wspolne punkty sam znajduje program ktory laczy zdiecia ale jednak napewno jakies znaczenie to ma

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukasrz

wcale nie tylko portrety

ale mozna zrobic portrecik z widocznymi drzewami ;]

 

mozna ;] trzeba tylko na drzewo wejsc :wink:

 

:lol:

 

bylo widac laczenia.... to jzu nie widac ;) dorwalem fajny soft panorama maker 3

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze ja tez pokaze... zdjecia robione minolta z10 - cztery, i minoltą e223 - pozostałe dwa (e223.. zgubiłem :/ ) zdjecie nie są powalające, ale ludzie co ogladają mowią ze świetne... wg mnie przeciętne, ale moz ja sie nie znam...

 

zdjecie nr 1 -z10- mozecie myslec ze tu nic nie ma... ale przyjzyjcie sie dokładnie - na srodku jest krzyz. dzieki temu zdjeciu wygralem piwo ;P krzyż jest w odległosci 20 km od miejsca fotografowania, ma 30 m wysokosci. przegrany mowil ze moja z10 nie uchwyci go z tej odległosci... :>

 

zdjecie nr 2 i 3 -z10- spiące osoby mają w sobie duuuzo wdzieku :)

 

zdjecie 4 i 5 - robione e223... komentować nie muszę.

 

zdjecie 6 -z10- zwykły zachód słońca... a jednak cos w nim było.

post-110023-1141089253_thumb.jpg

post-110023-1141089496_thumb.jpg

post-110023-1141089577_thumb.jpg

post-110023-1141089716_thumb.jpg

post-110023-1141089742_thumb.jpg

post-110023-1141089891_thumb.jpg

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie co ogladają mowią ze świetne...

No to może ja pierwszy ... :P

 

Zanim przeczytasz moje zdanie proponuję "dać na luz" ;] , rozprężyć się ... pooddychać głęboko . Bo wcale nie mam na celu Ci dokuczyć albo co ale daję obiektywną ocenę :P

 

1. Hmm sory ale to , że dzięki tej focie wygrałeś zakład nie oznacza, że fotka jest dobra ... - technicznie i jakościowo jest kiepska.

 

2. Nawet OK gdyby była taka jedna mała cecha .... mówią na nią ostrość :rolleyes:

 

3. Niech będzie, że "dziecko we śnie" ;) ale mi jakoś nie pasuje ...

 

4. Proponuję obejrzeć plfoto czy nawet tutaj ... (w szczególnośći fotkę Skrytobojcy) jak fotografowane są owady ;]

 

5. Pomysł ciekawy tylko czemu "pod słońce" tło razi a sam "kwiatek" nie jest zbyt ostry i ogólnie ma mało szczegółów. Z innej strony (słońce za plecami a nie obok-przed) byłoby lepiej

 

6. No i ta fota może być ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej z zakladu - hm. powiedzmy ze pokazalem ja dlatego ze uwazalem za ciekawa, i to nie z powodu tego zakładu, ale calej kompozycji. a co do reszty to posłusznie przyjmuje krytykę :) postaram sie lepiej nastepnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej z zakladu - hm. powiedzmy ze pokazalem ja dlatego ze uwazalem za ciekawa, i to nie z powodu tego zakładu, ale calej kompozycji. a co do reszty to posłusznie przyjmuje krytykę :) postaram sie lepiej nastepnym razem :)

 

Nikt nie lubi sluchać krytyki na temat swojej pracy ... Ale Ty jesteś jednym z nielicznych, którzy po usłyszeniu negatywnej opini o focie nie "skaczesz" odrazu i nie wyzywasz ;) Oby tak dalej ! Pooglądaj plfoto , onephoto.net , digart i przedewszystkim ćwicz , ćwicz i jeszcze raz ćwicz :) a zobaczysz, że z dnia na dzień będziesz robić coraz lepsze foty ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...