Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie nie było więc muszę odkopać kilka postów ;]

 

cyganos fajne fotki szczególnie te poprawione/przyciaśnione ;] Podoba się.

 

lukasrz. Ta flara wygląda jak z awatara sgj'ta, czyli niezbyt ciekawie ;]

 

Skrytobójca. Podoba się.

 

psla. dobre, dobre :wink:

 

Paweł Maksym. Super zdjęcie. To również moje klimaty. Co do sprzetu patrz wyżej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem amatorem jeśli chodzi o fotografie ale chciałem się dowiedzieć co myślicie o moich zdjęciach.

 

Zdjęcie 1

 

Zdjęcie 2

 

Zdjęcie 3

 

Zdjęcie 4

 

Zdjęcia były robione za pomocą aparatu Konica Minolta Z10.

 

czy mozesz udostepniac fotki na imageshack a nie na tym gow..nie ? aha i pomysl o komprsji zdiec a nie ich dekompresji bo prawie 2MB to przegiecie, tyle to maja fotki 4000pix x 3000pix jak nie wieksze

 

 

zdiecia calkiem ladne :] jak przyroda o tej porze roku :) pochwal sie czyms na czasie ;)

 

ogolnie fotografie ladne ocena 8.5/10 :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę za duzo PSa ;], ale mimo wszystko fajne. Na pierwszym bardziej bym widział zwykły szum ale to tylko moje zdanie.

 

Pierwsze extra, a drugie ... co to ? :P

Moim zdaniem zdjęcie przedstawia:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
...krawężnik ;]. Po lewej widać kupę śniegu, jakies niedopałki, w centrum kałuża, a po prawej krawężnik ;]

Jeżeli rozwiązując tą zakadkę w czymś przeszkodziłem to sorry lukasrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę za duzo PSa ;]

 

Mam takie samo zdanie ;] to już nie fotografia a raczej obróbka fotografii :> Jako , że dział się nazywa "Fotografia cyfrowa i grafika" można to policzyć jako taki mix ;]

 

Pokaż orginały fotek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co teraz pokaze wyszlo calkiem przypadkiem, kiedy robilem zdjecia do wystawienia czegos na Allegro, ale bardzo mi sie podoba. Zero techniki, czyste auto, brak poprawek, tylko przycieta.

 

Dołączona grafika

 

 

Nie czytac przed obejrzeniem wzmacniacza!

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Zdjecia nawet nie nadaja sie do oceny, dobrze o tym wiem, ale chcialem cos przedstawic, by rozruszac troszke temat ;]

 

Dołączona grafika

Czysty przypadek, nie podoba mi sie to cos przy rekach, to chyba kontrolki i odbicie opakowania po cd (mogloby go nie byc, ale kto myslal, ze tu cokolwiek bedzie widac).. w kazdym razie mimo niewielkiej predkosci dramaturgia zdjecia ogromna, hehe

 

Dołączona grafika

Zdjecie wykonane przez kolege..

 

Dołączona grafika

Troche zieleni zimą na ocieplenie atmosfery ;]

 

Dołączona grafika

Moje wlosy 3tyg temu, moj pomysl.. Na zywo wyglada lepiej ;) Dodalem sobie nawet zdjecie osobiste do profilu..

 

Dołączona grafika

Nad morzem, we Władysławowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co teraz pokaze wyszlo calkiem przypadkiem, kiedy robilem zdjecia do wystawienia czegos na Allegro, ale bardzo mi sie podoba. Zero techniki, czyste auto, brak poprawek, tylko przycieta.

 

 

Nad morzem, we Władysławowie.

ostatnie jakbyś dopalił lampą byłoby ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie to ostatnie jest warte uwagi, w pozostalych nic specialnego tak naprawde nie ma.

A o czyje Ci chodzi ? Jeśli o fipy to on wyraźnie powiedział , że sam wie , że fotki się nie nadają do oceny ... a jeśli Ci chodziło o wieżowce ... To jednak ja uważam, że są OK - ale dobra - o gustach się nie dyskutuje ;)

 

ostatnie jakbyś dopalił lampą byłoby ok

 

nieeeee , właśnie oto chodzi :] o kontury postaci ... z flashem było by ... nie ciekawe a tak to ma coś w sobie ... mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o czyje Ci chodzi ? Jeśli o fipy to on wyraźnie powiedział , że sam wie , że fotki się nie nadają do oceny ... a jeśli Ci chodziło o wieżowce ... To jednak ja uważam, że są OK - ale dobra - o gustach się nie dyskutuje ;)

nieeeee , właśnie oto chodzi :] o kontury postaci ... z flashem było by ... nie ciekawe a tak to ma coś w sobie ... mi się podoba.

 

chodzi mi o ORT:wierzowce, nic specialnego w samych zdjeciach nie ma, jedynie ostatnie przyciaga uwage.

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...