Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

jak ten badziew w ps zrobic

moze ktos zrobic posta z tutorialem co i jak w PS????

 

Nie wiesz ? TY ? :> no nie zartuj.. przeciez tutorial byl dawany wczesniej... poczytaj.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem...gdybym nie czytal to bym nie prosil o zrobienie krok po kroku w PS

 

Kur... czegos tu nie rozumiem, skoro czytales tutoriala jak robic HDR w PS to o co Ci chodzi ? Sory ale nie rozumiem po co pisac cos skoro jest juz to napisane ladnie.

 

 

Czytales -> wiesz jak robic

Nie czytales -> Nie wiesz jak robic i chcesz tutoriala

 

A Ty czytales i nie wiesz ;d

Gdybys nie czytal to bys wiedzial ? ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wrzucę parę fotek :)

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Wszystkie fotki robione Fuji S5600.

 

Nie użyłem kaczki, ale wróbla :D Chyba sie za to nie obrazicie :)

Edytowane przez Jacek_:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wrzucę parę fotek :)

http://images4.fotosik.pl/58/d12eac5b89989784.

http://images3.fotosik.pl/93/aff558e660885ba8.

http://images4.fotosik.pl/57/224536b99f310a7e.jp

http://images2.fotosik.pl/94/b17cf99089bfbe67.jp

Wszystkie fotki robione Fuji S5600.

 

Nie użyłem kaczki, ale wróbla :D Chyba sie za to nie obrazicie :)

 

ale masz kiepski aparat... :wink:

 

Nowy cyfrak ? :)

 

Na motorze fajne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "kiepski aparat" to dzięki tobie kupiłem lukasrz :D Dobrze, że cię posłuchałem, bo chciałem kupić canona A610, a ten Fuji jest super. Mam go już tydzień i co dzień fotki wychodzą lepsze. Robię zdjęcia prawie zawsze w trybie chrome ( kolory takie nasycone - Canonowskie ). Pozdrawiam

 

Z motorem mam jeszcze jedno:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Jacek_:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było robione PSem, to panoramowanie. Ustawiasz niski czas migawki ( u mnie było chyba 1/60s i podążasz aparatem za poruszającym się obiektem ). Bardzo proste. Nigdy przedtem tego nie robiłem, a aparat miałem 2 dni jak zrobiłem to zdjęcie. Zrobiłem 3 zdjęcia, to jedno było beznadziejne, a 2 pozostałe OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było robione PSem, to panoramowanie. Ustawiasz niski czas migawki ( u mnie było chyba 1/60s i podążasz aparatem za poruszającym się obiektem ). Bardzo proste. Nigdy przedtem tego nie robiłem, a aparat miałem 2 dni jak zrobiłem to zdjęcie. Zrobiłem 3 zdjęcia, to jedno było beznadziejne, a 2 pozostałe OK.

Żartuje ze slaby aparat ;) mam przecież ten sam :) Jest fajny..... =]

 

Chrome rządzi aczkolwiek czasem korzystam też z opcji shade w balansie bieli, a ten efekt na fotce z motocyklem to pewnie korzystałeś z opcji C-AF czyli Continous auto focus, aparat caly czas ostrzy obraz na obiekcie, ktory śledzimy bez dotykania spustu migawki.

 

Jakie wrażenia po pierwszych dniach użytkowania aparatu ? :)

 

Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiałem się czy będzie się porządnie nadawać opcja C-AF do tego. Nie bawiłem się tym nigdy tak że dzięki za info. Teraz z innej beczki - mam 5 fajnych zdjęć. Chcę złożyć z nich HDR'a. Wszystko fajnie ładnie, ale gdy daję opcje 'Tone Mapping', ustawiam wszystko, klikam ok i w tym momencie wywala mi błąd, że program nie mógł wykonać polecenia TM i wraca do podglądu :? Wie ktoś dlaczego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiałem się czy będzie się porządnie nadawać opcja C-AF do tego. Nie bawiłem się tym nigdy tak że dzięki za info. Teraz z innej beczki - mam 5 fajnych zdjęć. Chcę złożyć z nich HDR'a. Wszystko fajnie ładnie, ale gdy daję opcje 'Tone Mapping', ustawiam wszystko, klikam ok i w tym momencie wywala mi błąd, że program nie mógł wykonać polecenia TM i wraca do podglądu :? Wie ktoś dlaczego ???

 

 

Nie mam pojecia ale moze z iloscia bitow jest to zwiazane ?

 

Cos dla SKRYTOBOJCY ;]

 

Dołączona grafika

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...