Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Druty PS i narzedzia do klonowania i latki ;)

 

A ostrosc, patrz ze na pbase kazdy moze wyslac zdjecia, duzo zalezy od fotografa itp.

Niektorym to nawet stabilizator nie pomoze ;)

Wiem ze PS ale czym ;) no nic pobawie sie ;]

 

Fakt faktem ze niewiele telefonow robi zdjecia na znosnym poziomie ale i tak nie sa to zdjecia jak z cyfrowki klasy A60

 

Zrobisz K750i takie zdjecie http://www.steves-digicams.com/2003_review...es/IMG_0117.JPG ?

 

Poza tym funkcjonalność..... Moze za 3-4 lata beda w miare fajne cyfrowki w telefonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki ;]

 

2219082[/snapback]

Poza tym funkcjonalność..... Moze za 3-4 lata beda w miare fajne cyfrowki w telefonach

3. Już niebawem wychodzi K800i

 

-3.2 Mpix przy 1/2.7"

-Szkło Zeissa (jak w każdym SE).

-Autofokus

-Prawdziwy xenonowy flash

-Stabilizacja obrazu

-Makro od 1cm

-Manual

-Branding Cyber-shot

 

i sądzę, że ten telefonik przebije A60. Premiera w PL powinna być koło września-października. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukarsz -> Twój ostatni post(który wywaliłem) był żenujący. <_< n/c.

Trochę poczucia humoru ! :) Mamy lato :) I jak mozesz nie myl mojeog nicka ;) thx :)

 

Telefon pewnie bedzie fajny ale nigdy nie tak dobry jak cyfrak :P

To tak jakby powiedziec ze zwykla lornetka ma możliwości teleskopu Hubble :)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR

 

Dołączona grafika

 

 

 

Tak doszedłem do wniosku, że w technice HDR to można robić chyba tylko statyczne obrazy. Wiał wczoraj lekki wiaterek i widać niestety ruch liści, co mi się za bardzo nie podoba. W tym tygodniu wybiorę się chyba na "kopiec" niedaleko mnie. Z jego szczytu rozciąga się panorama całego miasta :) Wtedy HDR będzie porządny. Na razie tylko tyle. Co byście zmienili ? :P

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR

 

http://images1.fotosik.pl/101/2dd9d745e2b380e5.jpg

 

Tak doszedłem do wniosku, że w technice HDR to można robić chyba tylko statyczne obrazy. Wiał wczoraj lekki wiaterek i widać niestety ruch liści, co mi się za bardzo nie podoba. W tym tygodniu wybiorę się chyba na "kopiec" niedaleko mnie. Z jego szczytu rozciąga się panorama całego miasta :) Wtedy HDR będzie porządny. Na razie tylko tyle. Co byście zmienili ? :P

 

Fajne foto :) z ilu zdjec go skladales ? Jedynie odblask po lewej rzuca sie w oczy a tak fajna działeczka :)

 

A i składales z rawow czy jpgow ?

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz -> Prosiłeś mnie abym Ci wytłumaczył jak pozbyć się drutów. Niestety ja jestem zwolennikiem starych, uciążliwych metod , a mianowicie pędzel , czasem Mediana (Filter's->Noise->Median). A wynalazki typu Clone Stamps itp. itd. to już nie na moją głowę. W takich okolicznościach polecam książkę Scott'a Kelby'ego. :) Mój sposób jest długi i uciążliwy, ale nie oddam swoich fotek automatowi do obróbki zdjęć. ;)

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

i voilà ! :D

 

Dołączona grafika

 

 

 

EDIT: I trzecia wersja (zgodnie z zaleceniami Skrytobojcy) nie ma tabliczek i śmietnika. Pozatym już nie wytrzymałem i musiałem nadać ciut koloru tej fotce bo jej bladość przyprawiała mnie o mdłości. ;)

 

Dołączona grafika

 

 

 

Nie jest to arcydzieło, bo w sumie można lepiej, (zwłaszcza, że to miniaturka a nie oryginał) ale skoro to tylko przykład... ;) Pędzel to potęga. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie ci matryca wali hot pixelami :D itp.

taa = ] to nie matryca :lol:

 

Mogłeś chociaż ładniej księżyc wyciąć. ;)

wiem ;)

 

 

gwiazdy to w paincie? :lol:

nie w photoshopie :lol: :lol: :lol:

 

 

lukasrz -> Prosiłeś mnie abym Ci wytłumaczył jak pozbyć się drutów. Niestety ja jestem zwolennikiem starych, uciążliwych metod , a mianowicie pędzel , czasem Mediana (Filter's->Noise->Median). A wynalazki typu Clone Stamps itp. itd. to już nie na moją głowę. W takich okolicznościach polecam książkę Scott'a Kelby'ego. :) Mój sposób jest długi i uciążliwy, ale nie oddam swoich fotek automatowi do obróbki zdjęć. ;)

http://img151.imageshack.us/img151/1831/kosciolchodel8bw.jp

i voilà ! :D

 

http://img75.imageshack.us/img75/3050/kosciolchodel8bw25cy.jp

EDIT: I trzecia wersja (zgodnie z zaleceniami Skrytobojcy) nie ma tabliczek i śmietnika. Pozatym już nie wytrzymałem i musiałem nadać ciut koloru tej fotce bo jej bladość przyprawiała mnie o mdłości. ;)

 

http://img160.imageshack.us/img160/3507/kosciolchodel8bw221lh.jp

Nie jest to arcydzieło, bo w sumie można lepiej, (zwłaszcza, że to miniaturka a nie oryginał) ale skoro to tylko przykład... ;) Pędzel to potęga. :)

 

Dzieki wielkie, musze popracowac nad oryginalem, bladosc sie poprawi bo mam rawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest temperatura barwowa światła słonecznego więc ... może masz źle skalibrowany monitor albo co ? : >

monitor to ja mam do wymiany ;) moze kolo pazdz/listopada lcdka zakupie bo moj to juz nedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

Ot takie na próbę. :> Na plf marudzą, że nie panorama i szkoda, że jest flaga x_X . Panorama będzie następna, a co do flagi ... imo gdyby nie ona to fotka byłą by biedna ... jak każda inna.

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...