Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale zrobiłem jak mówił PiotruśPan. :P
Taaa najlepiej to na mnie zwalić winę :P

 

@PiotruśPan: wczoraj próbowałem zrobić tą charakterystyczną gwiazdkę wokół światła i powiem Ci, że do tego dochodzi jeszcze 1 czynnik. Odległość aparatu od źródła światła. Lampka na biurku dała ładną poświatę, ale lampy na dworze już nie. Jeśli się mylę to mnie poprawcie :P

Odległość aparatu od źródła światła nie ma znaczenia. Poniżej zdjęcie poglądowe popierające tą tezę ;].

2234002[/snapback]

Powiedzcie no mi, dlaczego nad drzewami robi mi się taka jakby biała smuga ?
Te zdjęcia to HDR'y. Do tego zrobione pewnie w CS2, mam rację?

 

Edyta:

genghiskhan pierwsze zdjęcie z serii czarnobyli wpada w oko.

MaciekCi "Przed snem I" i "Red" podobają się.

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nie zwalam na Ciebie winy :P

2) Gwiazdki próbowałem robić lampom na dworze, ale pewnie coś zchrzaniłem. Jutro ew. coś wrzucę, bo teraz już za późno.

3) Nie masz racji. Robione w Photomatix Pro. Na CS2 nie mam miejsca na dysku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wielbicieli Piaska Goyi i niedługo Maryli rodowicz zapraszam na mojego sajta (w sigu) troche fotek

BLANTMEN dla efektu gwiazdek musisz przymknąć przysłonę na maxa i nie wiem czy nie lepiej ustawić pomiaru na punktowy

 

edit

Dijkstra pierwsze bylo by super gdyby nie ta trawa

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cyganos: na trawę zdecydowałem się celowo, bo widoczek za nią byłby nieciekawy, jakkolwiek można było ją odpuścić i przyciąć później zdjęcie. Trudno, takie światło pewnie się już nie powtórzy ;]

 

I jeszcze takie coś:

 

DSCF38971_1.JPG DSCF09381.JPG

Chmury miast i wiosek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Trochę fotek w bliskiej podczerwieni zrobione aparatem Sony DSC-F707 z filtrami Hoya R72 oraz NDx8 w słoneczny dzień w trybie NightShot:

 

http://mowa.home.pl/kfgz/dj_ant_infrared_pictures.zip - rozmiar ~6,6MB

 

Za jakiś czas postaram się wrzucić jeszcze trochę fotek. Muszę tylko dokupić filtr NDx4 bo sam NDx8 to trochę za mało na słoneczny dzień (za duża czułość i zdjęcia wychodzą mocno prześwietlone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cyganos: na trawę zdecydowałem się celowo, bo widoczek za nią byłby nieciekawy, jakkolwiek można było ją odpuścić i przyciąć później zdjęcie. Trudno, takie światło pewnie się już nie powtórzy ;]

a mi się widoczek za trawką podobał właśnie przez to światło :)

 

Witam,

 

Trochę fotek w bliskiej podczerwieni zrobione aparatem Sony DSC-F707 z filtrami Hoya R72 oraz NDx8 w słoneczny dzień w trybie NightShot:

 

 

 

Za jakiś czas postaram się wrzucić jeszcze trochę fotek. Muszę tylko dokupić filtr NDx4 bo sam NDx8 to trochę za mało na słoneczny dzień (za duża czułość i zdjęcia wychodzą mocno prześwietlone).

parę fotek nawet ciekawych ale na przyszłość wrzucaj fotki na forum bo mało komu się chce sciągać 6 mb Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny widoczek :) jaka to miejscowosc ?

->>>

 

Jest to widok na Dunaj i okolice Wiednia ;) Jak Wam się podoba, to zaraz wkleje panorame Wiednia robioną tym samym aparatem ;>

 

edit:

 

prosze :>

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zdolny jestem B) Dopiero zaczynam zabawę z takimi fotkami ale to strasznie wciąga :D

Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...