Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

MaciekCi

 

fotka mi sie podoba, calkiem dobry pomysl, wykonanie troszke gorsze - moim zdaniem troche zbyt duze kontrasty (gdy ustawie jasnosc monitora na maxa to widze dobrze wszystkie szczegoly... ale wtedy foto tracic troche urok... trzebaby troszke zmiekczyc swiatlo, ale to IMO)

Tu nie trzeba widzieć wszystkich szczegółów ;) i tak wydaje mi się , że za mało kontrastowo ... Taki ma być styl tej fotki. :)

 

Oczywiście dziękuję wszystkim za komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@St1ch: trochę szkoda, że 3 i 4 wyszły nieostre. Z tych czterech zdjęć najbardziej podoba mi się 1.

 

@MaciekCi: aż mi się szkoda zrobiło tego misia. Autentycznie.

Dzieki za komenta, tak naprawde to moje takie pierwsze prO foty, o ile w porownaniu z Waszymiu mozna je nazwac prO :> :).

 

 

I z dzisiejszego dnia :>

 

Nudy w pracy? nieeee! Z kumplami, kazdy cos polozyl, i nic do siebie nie pasuje :).

 

Dołączona grafika

 

 

I dokladam z wczorajszego dnia :>

Dołączona grafika

 

Znowu dodaje zdjecia, ale tym razem juz w miniaturkach, bo za duzo na stronie Wam miejsca zajmuje :).

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puscic w B&W, jakas semi-sephiowa dominanta i bedzie fajnie. (brzegi kart w szopie wyciagales?)

Ta oryginal zdjecia jest w ogole niepodobny :).

 

W photoshopie robilem:

 

Poziomy, auto-poziomy, auto-kontrast, filtr fotograficzny, poziomy, wyostrzenie, filtr fotograficzny, auto-poziomy, krzywe i powstalo to cudenko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że się trochę watek rozkręcił, @Maciek fajny pomysł miałes na fotkę z misiem wykonanie też fajne jedynie szkoda mi obciętej ręki z pistoletem, trochę tak wygląda sztucznie :-P

 

 

CUT - OFFTOP

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maciek fajny miałeś pomysł z tym misiem. Trochę szkoda uciętego gnata ;], ale i tak się podoba.

 

@st1ch ciekawy pomysł, ale poPSuty - jeśli wiesz co chcę powiedzieć. Krawędzie kart, zwłaszcza te w ciemncyh fragmentach kadru, świecą. Wygląda to tak jakby zrobiony tam był negatyw - odwrócenie barw. Prawdopodobnie za mocno wygiąłeś krzywą w PSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że misiek tyle wytrzymał nieruchomo...

 

Prawdopodobienstwo ustrzymania nieruchomo aparatu przez 30s jest bliskie 0 :]

 

Usun z podpisu info ze poszukujesz elektorniki do dysku bo chyba nie aktualne juz ;)

 

p.s wczoraj wyslalem po godz 17 dysk, priorytetem

pozdr.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobienstwo ustrzymania nieruchomo aparatu przez 30s jest bliskie 0 :]

 

Usun z podpisu info ze poszukujesz elektorniki do dysku bo chyba nie aktualne juz ;)

 

p.s wczoraj wyslalem po godz 17 dysk, priorytetem

pozdr.

Ale od czego jest statyw :]

 

A co do miśka ... no cóż , stabilny jakiś :D A na serio to trzymał go sznurek :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...