Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze tak jak przedmowca, przepalone, w ogole mi sie nie podoba, a ten skok, hmm.. W sumie ciekawy moment ujecia, ale same ujecie nie za bardzo.Wolalbym wiekszy kadr, i mniejszy zoom, i mniej tego murku, a postaci, a w tle mi sie widzi ksiezyc w pelni :> :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za ciasny kadr. Lepiej jakby chociaz caly rower sie znalazl i tak jak przedmowca mniej tego granitu z pomnika Armii Poznan :D gdzyz za bardzo odbija flasha.

Mi sie podoba pierwsze gdyby nie bylo tak przepalone, mogles zmniejszyc ustawienie flasha albo czegos jako difusera uzyc.

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 zdjęcie nieostre. I pewnie zrobione z flashem, bo kwiatek świeci się jak psu jajka. 2 i 3 ciekawe. Na 4 też jakby ostrość uciekła.

no tak 1 było robione z flashem bo bez niego nie było chyba szans na zrobienie normalnego zdjecia :-| Chyba ze bym miał statyw bo w rekach to nie ma szans zeby zdjecie nie wyszło zamazane. chyba ze macie na to jakies sposoby :?

 

Znalazłem jeszcze takie zdjecie , moze wam sie spodoba :

 

Wieża obserwacyjna pustyni Błędowskiej na Śląsku :

 

Dołączona grafika

 

to 2 zdjecie co wczesniej dałem zrobiłem jeszcze w taki sposob ale wydaje mi se ze ten pierwszy jest ładniejszy :

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dickson foty przeciętne.

W 1 mogłeś zastosować korekte siły błysku( o ile ten aparat ma to) i tylko lekko dopalić.

Na 2 gdyby ta flara była zupełnie pionowa to fajny efekt byłby-podobają mi się foty z takim czymś pomimo, że uznawane jest to za wadę ;)

Reszta taka sobie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKa - Zdjecie, hmmm, hmmm, no nie wiem, takie jakies, aaaaaaaa srednie, o ;]. Ale za pomysl +.

 

tomos - Kropelki z tego wzgledu, ze juz tutaj przerobione z 100 razy z natchnienia Macieckiego, to juz sie ich przejadlem, i nie wypowiem sie na ten temat :>.

A ten taki efekt swietlny - fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natchnienia Macieckiego

Dlaczego tak dziwnie odmieniasz mój nick ? :huh: Prędzej zrozumiałbym "Maciekciego" ale nie "Macieckiego" - to już drugi raz ... a poprawna forma to "MaćkaCi" ;)

 

Aka - podoba się , podoba. :)

 

tomos - krople fajne , bo jakoś malowanie światłem mnie nie rusza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...