Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladam ten dzial juz od jakiegos czasu i tak przymierzalem sie do wstawienia swoim wypocin, sa to zdjecia z 5th of November z pokazu sztucznych ogni oraz nie tylko. Zdjecia robione za pomoca Sony Cybershot DSC-N1. Jako, ze jest to moj pierwszy w zyciu aparat prosze o wyrozumialosc :wink:

 

ps. zdjecia pomniejszone sa do rozdzielczosci 1024x768, zajmuja nie duzo wiec nie powinno byc problemow (60-100kilo)

1)

Dołączona grafika

 

2)

Dołączona grafika

 

3)

Dołączona grafika

 

4)

Dołączona grafika

 

Jako takie makro ;)

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wstawiałem bo poziom się tak wysoki zrobił, że szok w trampkach. Piękne zdjęcia, przypominają mi te wcześniejsze np: porywające i oszałamiające, prezentujące super zegarek na ręku.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Co to jest?

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Hipo

Zamek naprawde PRO !!!

 

@ AKa

Ciekawie zrealizowany autoportret.

@ qqrydza

 

Fajna sciana:) niezły klimat , podoba sie.

 

@ andrek

Kotek jak kotek, niebo lepsze aczkolwiek miasto, osiedla sux, psują strasznie zdjecia, cos o tym wiem, przynajmniej takie "zwykłe" bloki ;)

 

Cos ode mnie, pstryk.

 

"Ewelina"

 

Dołączona grafika

 

 

"Pasja"

 

Dołączona grafika

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę moimi pierwszymi krokami w dziedzinie "zabawy fotografią", wcześniej nie miałem sprzętu żeby osiągnąć zdjęcia, które później można obrabiać :(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez truman20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi - Byłeś pierwszy :wink: Wszystkie zdjęcia jakby takie same - na każdym wydzielony 1 kolor ... Żeby zdjęcie było fajne nie potrzeba żadnego obrabiania. Te pierwsze zdjęcie jeszcze by uszło, ale gdyby był tylko 1 liść i trochę większy IMO. Drugie do [gluteus maximus] ;) Sraczkowato to trochę wygląda. 3 nie ma nic ciekawego. 4 ... Coś ci nie poszło usuwanie koloru ;) Drzewo ma kolorowe liście ;)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] bez obróbki, to które jest lepsze ?

Oczywiście to ostatnie :]

 

Poprostu zabawy z usuwaniem i wydzielaniem koloru fotki są dla mnie kiczowate. W Fotografii chodzi też o łapanie kontrastów a nie robienie ich "po chamsku" w komputerze ... szukaj tego , pracuj nad tym. :)

 

Mi prędzej spodobałoby się takie coś :

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze do tego ładna ramka i cacy :]

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi : każdy ma inny gust, dodatkowo różnimy się tym, że Ty masz więcej doświadczenia ode mnie ;), btw dzięki za pomysł, a zdjęcia są by Sony DSC-W30, więc ciężko z samego aparatu wyciągnąć coś ciekawego, dlatego trzeba sobie pomagać panem Gimp'em ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...