Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Moge w koncu powiedziec, ze kupilem swoj wymarzony aparacik (dslr). Ostatnie miesiace bylem bez aparatu, wiec teraz moge poszalec :)

 

Jak czas i praca (i pomysl) pozwoli to w koncu jakies nowe zdjecia dodam. Aby co niektorzy mogli sie na nich powyzywac ;P

 

Obiektyw mam jak narazie kitowy (brak funduszy, mam tez inne wydatki na glowie), oraz jedno szklo na m42. Ktore rozdzielczosc ma o wiele lepsza niz kit i fajne swiatelko wiec je troche pomecze ;)

 

 

manfred jak zwykle cos ciekawego masz do pokazania :)

Tylko czasem niebo za mocne robisz, rzuca sie w oczy od razu.

 

To nie ja - to polar Hoya ;).

 

Pierwsze moje fotki z prawdziwego obiektywu macro - tokinka 100 i w ogole pierwsze macro

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po burzy...

 

http://www.fotoik.pl/zdjecia/17268-20070525125414.jpg

 

Jakiej burzy?

 

www.youtube.com/watch?v=tNAU38NoZe4 zapraszam :)

 

 

Zeby nie bylo - tam gdzie płynie ta rzeka ;) normalnie jest ulica :D

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... proste drzewa wyglądają mało naturalnie, zawsze są przekrzywione w jedną stronę... Zobacze jak wyjdzie lekko wyprostowane, albo następnym razem jak będę w lesie. Thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ lukasrz -> a ja pozwoliłem sobie dotknąć moje wcześniejsze posty. Pamiętasz je ? ;)

 

Dobra , dosyć tych popisów stemplowych. ;) Kto będzie chciał to sobie sam swoją fotkę poprawi. (Chyba, że kogoś o to poprosi :P ) A tak to bez sensu wstawiać każdą fotkę po x razy z różnymi kombinacjami stempla/efektów itp. :] Koniec.

Koniec z przerabianiem fotek ludzi, jeśli będą chcieli, niech sami o to poproszą, ale bez takich... :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie jakieś mało ciekawe dajecie ostatnio te zdjęcia... Podoba mi się jedynie Markowski by tomos...

Tymczasem ode mnie coś związanego z pokoleniami, jak ojciec z synem ;]] dosłownie i w przenośni (ownerzy również ;pp )

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ grzesiu

 

pozwolilem sobie dotknac Twoje foto ;]

 

2629597[/snapback]

@ lukasrz -> a ja pozwoliłem sobie dotknąć moje wcześniejsze posty. Pamiętasz je ? ;)

Koniec z przerabianiem fotek ludzi, jeśli będą chcieli, niech sami o to poproszą, ale bez takich... :)

Mi akurat to nie przeszkadza, no ale jak sa takie zasady...;)

 

 

Znów coś wrzucam :P

post-3788-1180539736_thumb.jpg

post-3788-1180539830_thumb.jpg

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se dalej cykam macro na trybie zielonym i zupelnie nie mam pojecia co to wychodzi ..... :rolleyes: aaa i mam jeszcze pytanie - se kupilem taki macro (sloik na to mowia) no i mam problem, krece tym pierscieniem na nim i krece a on mi nie przybliza, w tym co dostalem z aparatem, taki maly ale szatan jak krece to przybliza a w druga strone oddala...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie dawałem od siebie, ale ostatnio zaopatrzyłem się w nowy aparacik więc chętnie podzielę się moimi osiągnięciami ;)

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Pozdrawiam

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...