Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu, może gdyby nie to że fotka poruszona to byłoby ok ;) Ale na miniaturce wygląda przyzwoicie. Manfred - świetne te foty z Pragi, polaryzator działa doskonale a zdjęcia idealnie nadawały by się na pocztówki. Gratz

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowe % poleciały, to i tak łagodnie ! Nie używałem funkcji "ZPP" którą zgodnie z regulaminem jednak powinienem zastosować. Cieszcie się. ;)

 

Co do fotki janio, niby jakim prawem nie może tu wstawiać fotek ? Nad poziomem fotki można się zastanowić ale nie sypać komentarze w stylu "No i?" i tak dalej... bez przesady. :/

 

grzesiu -> najs. ;)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazła się chwilka na odkurzenie aparatu :-) . SONY DSC-W30, macro,zdjęcia prosto z aparatu tylko pomniejszone.

zdjęcia przeciętne a makro nie ma co się chwalić bo słabe :)

 

Kwiatuszki mocno przepalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia przeciętne a makro nie ma co się chwalić bo słabe :)

 

Kwiatuszki mocno przepalone

 

A czego Ty wymagasz od tego aparatu? :-P Aktualnie to jeden z najańszych kompaktów Sony. Ja jestem w siódmym niebie, że uadło mi się takie zdjęcia uzyskać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się ostatnia - AMAZING! "yeaaaahhh!!!!" brakuje tam tylko ognia z d*** ;ssss B-)

A ja przebywałem trochę poza naszą Ziemią, ...Księżyc to był chyba bo już nie pamiętam :lol2: i spotkałem naszego dobrego kolegę ;sss (tylko crop w kierunku panoramy)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Szlag mnie trafia jak widzę jak musze się męczyć z całym zestawem do "makro" a i tak qpa wychodzi ;] Zazdroszczę obiektywu- popracuj nad robaczkam, chcę zobaczyć oczka proste B)

 

 

Tymczasem- rzucam nowe mięsko :wink:

 

1. Oświecenie:

Dołączona grafika

 

 

2. Zgliszcze (kadr się sam zrobił... Nic w ps^^ )

Dołączona grafika

 

3. Pusto tak...

Dołączona grafika

 

4. Zabawa z podwójnym naświetleniem w analogu. Bez ps;]

Dołączona grafika

 

5. Optymistyczne zakończenie w wydaniu 126p :wink:

Dołączona grafika

 

 

6. Ostatnie- mały eksperyment. Co to może być ;>?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@apo5 widze ze nie tylko na cyberfoto sie Pan udziela ;> ladne IR ;]

 

zaraz cos od siebie wrzuce...

 

EDIT: tak ciut bardziej "technicznie" nizeli ostatnie foty;] mam nadziej ze przypadna mimo wszystko do gustu.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w jpg wyglądają jak z koziej pupy trąbka :P Zresztą w dobie szekoropasmowego dostępu do internetu to chyba nie kłopot ;>

Tjaa, jpg jest lepsze od tego lasu; jak masz prześwietlenia/niedoświetlenia to zrób hdr :) Nie umiesz zapisywać w jpg?? Edytowane przez cyrkiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaa, jpg jest lepsze od tego lasu; jak masz prześwietlenia/niedoświetlenia to zrób hdr :)

To zdjęcie, choć seryjne,było robione "z ręki" więc nienajlepiej się "składa" do hdr.

 

Nie umiesz zapisywać w jpg??

Naucz mnie...

 

A tak poważnie to np zdjęcie z odbiciem na wodzie albo z kwiatkiem wygląda gorzej w jpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...