Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

uuu... ten las to imo i mało ciekawe ujęcie i abberacje mocno "podkreślone"

Imo ciekawsze niż Twoje gdzie GO jest drastycznie kiepska ;) Czym to robiłeś, raynoxem?

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu... ten las to imo i mało ciekawe ujęcie i abberacje mocno "podkreślone"

hmmm... no wiesz. Jedni lubią fotografować guziki i zardzewiałe gwoździe a jedni lubią fotografować naturę. Jednym podobają się sfotografowane guziki i zardzewiałe gwoździe a jednym fotografowana natura... ale przecież "De gustibus non disputandum est" ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo dobra, przyznaję rację, ale tylko dla zdjęć z mnóstwem szczegółów. Dla zdjęć makro albo zdjęć gdzie jest dużo gładkich powierzchni w jpg widać lekkie szumy na krawędziach.

Edytowane przez truman20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo dobra, przyznaję rację, ale tylko dla zdjęć z mnóstwem szczegółów. Dla zdjęć makro albo zdjęć gdzie jest dużo gładkich powierzchni w jpg widać lekkie szumy na krawędziach.

 

:blink: Kwestia jak zapiszesz JPG... :huh: strat nie da się zobaczyć jak zapiszej w najlepszej jakości. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo Gdynia ;)

 

Coś ode mnie (udział mój i dziewczyny, bo ktoś musiał robić dym, a ktoś pstryknąć foto :))

Nom, bo ja z Koscierzyny, a daleko nie mam :). Z reszta codziennie dojezdzam do Gdyni do pracy, ale dzisiaj i jutro wolne :).

 

 

Co do fotki - nice efekt. Jak przerobie troszku wiecej foteczek, to cos wrzuce dzisiaj wieczorem :).

 

Pzdr.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fotki - nice efekt. Jak przerobie troszku wiecej foteczek, to cos wrzuce dzisiaj wieczorem icon_smile3.gif

Ale one jest nie obrobione ;) To jest dym z papierosa wpuszczony do kieliszka od wina robiony od razu na czarno-białe. Wyszło ciekawie... to się chwalę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale one jest nie obrobione ;) To jest dym z papierosa wpuszczony do kieliszka od wina robiony od razu na czarno-białe. Wyszło ciekawie... to się chwalę :D

 

Aha, zwłaszcza jest się czym chwalić jak AF jest ustawiony zupełine gdzie indziej :blink: nie mówiąc o innych aspektach technicznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłeś szkołę fotografii? Nie? Ja też nie. Nie znam się na tym i mówiąc prawdę, nie wiele mnie obchodzą aspekty techniczne tego zdjęcia. Ja nie robię zdjęć do konkursów, tylko po to by uwiecznić coś co mi się spodobało. Liczy się to by go nie rozmazać i oświetlenie było dobre. Powtarzam jednak jeszcze raz: nie ja je robiłem. Robiła je moja dziewczyna (w dodatku mieliśmy trochę tego wina już wypite), mój udział to dym i opróżnienie kieliszka. Nie spinaj się tak bo to galeria, a nie konkurs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robię zdjęć do konkursów, tylko po to by uwiecznić coś co mi się spodobało.

Jezeli zdjecie ma wartosc, ktory tylko ty widzisz, to takie zdjecia wsadza sie do ALBUMU rodzinnego.

A nie prezentuje sie na ogolnodostepnym forum, gdzie kazdy moze napisac krytyke.

 

Jezeli nie lubisz krytyki to po co wystawiales to zdjecia tutaj? :)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młoda mucha, ok 5mm. Test na migawke 1/4000 z lampą, bo mi się łapy trzęsły jak nie wiem co [; Dla zainteresowanych, fota robiona raynoxem + zoom x10 (bez cyfrowego).

 

Dołączona grafika

 

Kaktusek

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłeś szkołę fotografii? Nie? Ja też nie. Nie znam się na tym i mówiąc prawdę, nie wiele mnie obchodzą aspekty techniczne tego zdjęcia. Ja nie robię zdjęć do konkursów, tylko po to by uwiecznić coś co mi się spodobało. Liczy się to by go nie rozmazać i oświetlenie było dobre. Powtarzam jednak jeszcze raz: nie ja je robiłem. Robiła je moja dziewczyna (w dodatku mieliśmy trochę tego wina już wypite), mój udział to dym i opróżnienie kieliszka. Nie spinaj się tak bo to galeria, a nie konkurs ;)

Czemu z góry zakładasz, że nie ?

 

A co do "spinania" to zdaje się, że zaraz zaczniemy inaczej gadać. :evil: Wstawiasz śmieci, zresztą nie swoje... Ostatni raz coś takiego tu dajesz...

 

I nie obchodzi mnie to czy byliście pijani , czy chciało się wam do klopa , czy jesteście niepełnosprawni - bez różnicy , fotka bądź co bądź musi COŚ reprezentować. Ostatino pokazałem, że nie musi wiele ... ale jednak musi. Żegnam z takimi śmieciami. :evil:

 

 

EDIT : Jak się nie znasz na tym , to się najpierw naucz. A fotki "by uwiecznić chwilę" to jak już mówili -> do albumu a nie do galerii. :evil:

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt dobry w fotografii, ale poniższe moje zdjęcia uważam za co najmniej ciekawe

(zrobione przy pomocy Fuji S5600 i poprawiane Photoshopem 6.0.1 i Noiseware Community Edition)

Wodospad w wodospadzie i kopiec naćpanego kreta :P

post-112992-1182374154_thumb.jpg

post-112992-1182374190_thumb.jpg

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos wczorajszego tajfunu nad śląskiem. Przepraszam za taki "zdjęcio-śmieć", ale to jedyne co udało mi się złapać. Wkleję tylko link, bo nie będę zaśmiecał tematu, jakość zdjęcia też niezbyt dobra. :-)

http://img70.imageshack.us/img70/5076/800dsc04436pt1.jpg

 

...BTW. Udało się kiedyś komuś złapać coś większego? Chętnie bym zobaczył :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwiatek

Dołączona grafika

 

 

st1ch

2. fajnie wyszlo, szkoda ze widac slady po highlight/shadow (ew. po skladaniu hdr`a?)

4. szkoda ze sie tak niebo przepalilo (jesli mam racje z hdr`ami na 2ce , to czemu tutaj tak nie zrobiles?)

5. tez brak nieba , ale tutaj jest ciekawy klimacik wiec az tak bardzo nie przeszkadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...