Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie o takie ocenki mi chodzilo, dzieki Kaeres.... i tak jak mowisz, weekendzik u kuzyna i juz cos nowego, stawy 300m od domu juz mi sie znudzily.

 

Dziejsza wizyta... dźwiga w naszej firmie. Oczywiscie zamiast ustawiac na miejscu kontener, narazalem zycie szukajac dobrych ujec. Rano sloneczko mocno swiecilo i sporo fotek wyszlo bardzo ciemnych (szczegolnie tyh pod slonce) z podchodzacym pod kolor granatowy niebem.

 

9) Wywolywanie raw'a w ps.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch ale tą wieżę ratuszową to już chyba ze dwa razy wrzucałeś. Raz w tej formie i raz nie shopowane. I nawet pamiętam bo mi się to pierwsze podobało i kadr zmieniłeś żeby tej wieżyczki nie było. I taka wersja była najlepsza.

 

Co do pierwszej foty, to też mi dołu brakuje, ale drugie coś w sobie ma.

Co do fotki wiezy z Gdansku, to mozliwe ze juz wrzucalem (nie pamietam juz :P), za co sora, ze jeszcze raz.

 

Co do reszty - rower, taki mialem zamiar, zeby nie bylo jego calego widac, nie wiem tak jakos, ale gdy zaczeliscie mowic ze jest poucinany, to sam az sie przypatrzylem, i rzeczywiscie, nie wyglada na 100% good, a panorama Gdansk, nie ma ziemi, bo byl ochydny start PRL'owski mur, nie pasujacy kompletnie do reszty, dlatego tak to wyglada, lepiej tak niz z murem, uwierzcie mi na slowo.

 

Dzieki all za komenty. pozdrO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Właśnie kupiłem sobie cyfrówkę (Lumix Panasonic DMC-FZ8), i zrobiłem fotkę pięknej roślinki w moim ogródku :razz:

 

 

Dołączona grafika

 

Pewnie by się dało zrobić ładniejszą fotkę ale tak jak piszę mam nowy aparat i muszę się nim jeszcze pobawić. :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich fotek

Do Was mi daleko, pociesza mnie tylko ze robione zwyklym kompaktem nawet jakos wygladaja

 

Moje obiekty niestety sa ciut bardziej ruchliwe niz drzewa badz budynki [;

 

pelikan.jpg

 

wrobel.jpg

 

wydraa.jpg

 

Czas zakupic jakas lustrzanke i poczytac cosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kamerkę do tego czegoś ;) za pomocą złączki. Kamerkę oczywiście podłączyłem do lapka + VirtualDub - przechwytywanie za pomocą kodeka huffyv + stackowanie w registax. Niestety warunki/stan obiektywu nie pozwoliły mi na uzyskanie zadawalającej ostrości :/

Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1st raz o czyms takim szlysze, widocznie naprawde malo wiem na temat fotografii. Jak domniemam aparatem nei da rady podmienic kamerki. Efekt bylby chyba jeszcze lepszy... Kiepska jakosc powiekszonych zdjec to wina kompresji, czy poprostu tkaie wyszly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak domniemam aparatem nei da rady podmienic kamerki.

Pewnie się da się, aczkolwiek na temat MTO i lustrzanki/kompaktu niewiele mogę powiedzieć. Mam w domu Nikosia D50 i przejściówkę na gwint M42 z ostrzeniem na nieskończoność. Może się nim kiedyś pobawię.

 

Kiepska jakosc powiekszonych zdjec to wina kompresji, czy poprostu tkaie wyszly?

Kompresja była bezstratna więc pozostaje tylko winić pogodę (seeing) i/lub obiektyw ;] Z resztą i tak dosyć mocno potraktowałem klatki za pomocą wyostrzania falkowego w registax - oczywiście na granicy dobrego smaku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyganos - świetne zdjęcia. Pierwsze wygląda jak obraz. Normalnie w ramę i na ścianę. Gratulacje.

Ode mnie spojrzenie na świat w troszkę innym zakresie - a mianowcie mój ulubiony temat - podczerwień.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Taka tam radosna tworczosc z wczoraj, fotki robione eosem 350D + KIT z filtrem Mandee nd-4

 

Dołączona grafika

 

Robione w czwartek po meczu ok 23, nikon d40 + KIT bylem troche wstawiony wiec wyglada jak wyglada, ale jak na moj tamtejszy stan foto wg mnie jest dobre.

 

Prosze o konstruktywna krytyke i opinie co powinienem poprawic :)

 

Fotki obrabiane w Paint Shop Pro 8

 

dorwe jakies lepsze szklo do EOSa to postaram sie porobic jakies ciekawsze fotki, KIT to jednak bardzo duze ograniczenie IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...