Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

@IGI:

za duzo elementow konkuruje z głownym motywem czyli autem(o ile nim jest), za duzo glebia ostrosci pokazuje nam dalsze niepotrzebne w tej foto elementy... perspektywa tez ciutke kuleje - fajne sa takie ujecia ale tu nei bardzo to pasuje - ciut wyzej - zobaczymy wtedy kabine i wiecej kształtoc samochodu a tak jest tylko czarna plama opon i czern podwozia, ktora o samochodzie nam nic nie mowi.... to chyba tyle uwag;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybitne nie są bo się tym nie zajmuje i niezbyt znam ale wygląda syto (żadnego przerabiania jedynie kompresja z aparatu i na server)

Sanok- po burzy wieczór 4.08.08

http://s243.photobucket.com/albums/ff231/V...%204%2008%2008/

Edit: coś z linkiem nie tak

http://tnij.com/PR5B

Edytowane przez Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazbierało mi się troszku na wakacjach, to pokażę...

Może niech jakiś pro się wypowie, bo mi daleko, a chętnie się dowiem co mogę poprawić w moich pracach nad wydajnością A530 ^^ Proszę ;)

Jak za ciemne albo za jasne to monitor ;) U mnie w porządku ;p

post-137935-1218140066_thumb.jpg post-137935-1218140072_thumb.jpg post-137935-1218140083_thumb.jpg post-137935-1218140097_thumb.jpg post-137935-1218140117_thumb.jpg post-137935-1218140129_thumb.jpg post-137935-1218140147_thumb.jpg post-137935-1218140153_thumb.jpg post-137935-1218140103_thumb.jpg

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ręki cała robiona :) Tylko dwie klatki musiałem poprawić i drugi raz naświetlać, ale tak to statyw jest nie-najpotrzebniejszy. Ani tymbardziej stabilizator ;) Robione było C350D +kit 18-55( taki wakacyjny zestaw na wyjazd [40D z 17-50 się bałem brać])

 

Trening czyni mistrza :wink: Gdzieś miałem takie nieartystyczne foto z 800mm ogniskowej przy czasie 1/80 z kolana ;]

 

Ale tak na serio- 2sekundy da się utrzymać bez podparcia (postawa srzelecka + oparcie łokci o siebie)

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest z reki? Gratuluje lapy z granitu ;)

Z ręki cała robiona :) Tylko dwie klatki musiałem poprawić i drugi raz naświetlać, ale tak to statyw jest nie-najpotrzebniejszy. Ani tymbardziej stabilizator ;) Robione było C350D +kit 18-55( taki wakacyjny zestaw na wyjazd [40D z 17-50 się bałem brać])

 

Trening czyni mistrza :wink: Gdzieś miałem takie nieartystyczne foto z 800mm ogniskowej przy czasie 1/80 z kolana ;]

 

Ale tak na serio- 2sekundy da się utrzymać bez podparcia (postawa srzelecka + oparcie łokci o siebie)

Ja tam nie widze reki z granitu ;).

2-3 klatki widac laczenie i ruch ;).

 

oparcie lokci o siebie - to Ty nie oddychasz 8)? <joke>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi - dzieki :rolleyes:

AKa - panorama ciekawa mimo tego, ze dosc dobrze widac krzywizne Ziemi ;), no i ta banka mydlana tez niczego sobie

radeksz - jak dla mnie fatalnie, od balansu bieli zaczynająć, po kadr kończąc, telefonem komorkowym to robiles? <_<

 

 

Dołączona grafika

 

miłość od pierwszego wejrzenia ;)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi - dzieki :rolleyes:

AKa - panorama ciekawa mimo tego, ze dosc dobrze widac krzywizne Ziemi ;), no i ta banka mydlana tez niczego sobie

radeksz - jak dla mnie fatalnie, od balansu bieli zaczynająć, po kadr kończąc, telefonem komorkowym to robiles? <_<

 

 

miłość od pierwszego wejrzenia ;)

Bez przesady, moze nie tak surowo <_<?

Kaczka - kadr, a budynek czarno-bialy i troche sciemnic i byloy fajnie ;).

 

i jak widac radeksz nie robil tych fotek phon'em kucyk'u...

post-103877-1219086060_thumb.jpg

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, moze nie tak surowo <_<?

ale dlaczego nie?

ale widze, ze rady masz dobre, jak zdjecie kupa (nic ciekawego, pol kadru "biale" paskudne niebo i zwalony balans bieli) to wrzucic w B&W, troche przyciemnic i bedzie cool, dobre :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego nie?

ale widze, ze rady masz dobre, jak zdjecie kupa (nic ciekawego, pol kadru "biale" paskudne niebo i zwalony balans bieli) to wrzucic w B&W, troche przyciemnic i bedzie cool, dobre :)

A Ty masz w tym problem jesli kadr jest zrabany i balans bieli?

Co za problem przekadrowac w ph'se i troche sciemnic, no prosze Cie, nie mow ze Ty nic nie poprawiasz...

 

Bo akurat w to nie uwierze, ze nie dotknales nawet: "Pixelmator 1.2"...

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo akurat w to nie uwierze, ze nie dotknales nawet: "Pixelmator 1.2"...

Tak się zastanawiam, nauczyłeś się odczytywać dane EXIF i świecisz tym co krok ? ;) Przed chwilą udowadniałeś, że foto nie z komórki [a to była ironia] pokazując zrzut z exifa, teraz wyciągasz nazwę programu kucyka. :) Odpuść. ;) Każdy potrafi odczytać dane EXIF i nie musisz nam i sobie tego pokazywać. Pozatym może użył tego tylko do pomniejszenia fotki ? Zresztą o czym my tu gadamy, jeśli foto jest spaprane to nawet kadrowanie i ściemnianie nic nie da. 

IMHO EOT i skończmy tą bezsensowną gadkę bo do niczego to nie prowadzi oprócz kłótni i w efekcie %. :) Chill out, weźcie aparaty i róbcie fotki. ;) Każdy ma prawo do krytyki tak jak i zachwalania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...