Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Daron, w pewnym sensie wyszło ono przypadkiem, ale tak nie do końca. Pomysł przyszedł z nie-wiadomo-kąd ale zdjęcie zrobione już z premedytacją.

W ogóle tego roku coś ponadprzeciętnie dużo uganiałem się ( błagam bez podtekstów ;] ) za owadami. Może wynikać to z tego że po prostu wszystko w koło domu mam już ob pstrykane 1000x a nie zawsze mam okazję i czas pojechać gdzieś dalej.

 

Za tym skubańcem się nabiegałem, ale się udało ( mi i aparatowi wyostrzyć na czas... )

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Tu już tak pięknie nie wyszło, ostrość padła na skrzydła nie zaś na łeb owada, ale z oczywistych względów o powtórce nie było mowy

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Oto zaś przykład mojej ślepoty, tego pająka po prawej zobaczyłem dopiero w domu przebierając materiał. A można było wystrugać całkiem ciekawe ujęcie. Morał ? Nie uganiaj się tylko za jedną spódnic...eee motylem ;)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Wystarczy owadów, to jest ciekawe niestety niska rozdzielczość (a więc brak szczegółów) + szumy zabiły to zdjęcie.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Hrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to moje pierwsze zdjęcia tu na forum i pierwszy post :)

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

I od razu mała prośba :) Jeśli podobają wam się te zdjęcia to czy moglibyście zagłosować na nie na stronie http://www.tonino-lamborghini.net/?

 

Klikacie Konkurs->Ostatnio dodane zdjęcia->Przewijacie do strony 25->Powiększacie moje zdjęcia i klikacie "Podoba mi się".

 

Proszę tylko po jednym głosie na każde zdjęcie. Aktualnie zdjęcia są na stronie 26, mogą niedługo spaść dalej na 27 lub 28.

 

Do wygrania jest PS3, to byłby fajny prezent na gwiazdkę dla mojego brata, który jest na tych zdjęciach :)

Edytowane przez Cthulhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały tutaj ruch - i bardzo mało portretów więc wstawie coś mojego :wink:

 

http://img374.imageshack.us/img374/1930/klara9aaaop2.jpg

Pozdr.

Świetne Zdjęcie. Bardzo podobają mi się Tego typu Zdjęcia. Takie Delikatne.

I nie powiem Kobieta jest Przepiękna. :)

 

A tu moje zdjęcia z Tegorocznych Wakacji w Norwegii :

(Nie są To Tak Super Zdjęcia Co Wasze. Ale co mi tam :) )

 

1.

Dołączona grafika

 

2.

Dołączona grafika

 

3.

Dołączona grafika

 

4.

Dołączona grafika

 

5.

Dołączona grafika

 

6. Z Okna Samolotu.

Dołączona grafika

 

 

Pozdro.

 

Nie cytujemy obrazkow.

costi

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione Canonem 30D + 85mm f/1.8 (akurat tutaj na f/2.8) + Canon 430EX + parasolka biała + blenda - temat: piękna dziewczyna :wink:

 

Póki co mój mały dorobek możecie zobaczyć TUTAJ - konto mam od paru dni i dlatego tak mało zdjęć - będzie więcej.

 

PS portrety robie od miesiąca :lol2: :blink:

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po prostu F A N T A S T Y C Z N A dziewczyna grzechu, modelka jest po prostu przesliczna ;), nie wiem gdzie ja dorwales, ale ma przepiekna buzie, no i wyciagnales z niej co najelpsze, to co wstawiles jest niesamowite, z checia ustawil bym sobie to zjecie na tapete, piekne fotki grzechu, tak trzymac.

 

ps. nie nakladales zadnych filtrow w PS?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł? :unsure:

To oznaczało, że w miarę może być, czy do bani (jeśli tak, to śmiało pisz) :) ? Mam nadzieję, że wkrótce wreszcie nabiorę jakieś wprawy i będę mógł tu pokazać kilka fajnych fotek, ale na to potrzeba czasu :).

 

Tak na rozluźnienie:

Dołączona grafika

 

and (tu zmieniłem zdjęcia na 2 inne, które lepiej mi wyszły ;])

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam efekt może wyszedł, ale MOIM zdaniem kadrowanie i dobór obiektów słaby. No offence ;)

Chodziło o efekt :). Na dworze nie ma gdzie robić fotek póki co, bo pogoda brzydka i z -6 stopni na termometrze, a w domu słabe światło i tylko fotki można takim rzeczom robić ;].

 

Takie ostatnie foto. Kiedyś może jeszcze dam fotki, ale pewnie za jakiś czas :).

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze i cos ode mnie - kilka fotek z ostatniego Sylwka:

 

Eksperyment z konwersja do skali szarosci (symulacja filtra zoltego):

Dołączona grafika

 

Klasyka w akcji, czyli manualny Nikkor AI 50/1.4:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kotek byl przy f/2 robiony, przy 1.4 nie szlo sensownie zlapac ostrosci (jednak brak AF czasami boli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...