Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechu

Na tym drugim zdjęciu chyba trochę Ci się modelka z tłem zlała (no chyba, że zamierzone) ;)

 

A teraz żeby nie było, coś od siebie:

Makro, ulubiona kategoria

Dołączona grafika

 

Po burzy, o ile dobrze pamiętam. Pierwsze eksperymenty z HDR

Dołączona grafika

 

Park we wsi obok, całkiem ładnie tam na wiosnę

Dołączona grafika

 

Tym razem po deszczu, krople na szybie

Dołączona grafika

 

Żaden Photoshop czy inny Corel nie był tu użyty z prostego powodu - nie umiem się nimi posługiwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę do grona i liczę że ocenicie zdjęcia powiedziecie co jest w nich nie tak a co w miarę ok. Dodam że zdjęcia nie były niczym obrabiane.

 

Tutaj trochę zabawy ze światłem:

Dołączona grafika

 

Tutaj zabawa z wodą w nocy lekko podświetlona latarniami:

Dołączona grafika

 

I jeszcze dwa zdjęcia czarno białe:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Qx's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qx's => no offence, ale jak na A200 to pierwsze dwa zdjęcia strasznie zaszumione, a pierwsza wygląda jak przypadkowy spust migawki podczas ataku epilepsji. Kup ministatyw, albo szukaj 'statywu' w różnych przedmiotach (kosz na śmieci, ławka itp). Ostatnio udało mi się ustrzelić fajne fotki 04:00 AM bez statywu. Pomogła mi przyczepa, która stała na polu ;)

Odnośnie trzeciej i czwartek fotografii się nie wypowiem, bo mam jeszcze za mało skilla żeby takie foty oceniać ;)

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjęcie było robione w oparciu o plecak więc pewnie dla tego takie poruszone ogolnei bylo to 10 zdjecię jakie zrobiłem tym aparatem :P Ale dzięki za wypowiedź człowiek uczy się na błędach a opinie każdej osoby na pewno nie pójdą w las. Co do śnieżenia aparatu też mi się wydaje że rewelacji nie ma zwłaszcza widoczne to jest na drugim zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten 10-22, mysle nad sprzedaniem mojego 17-40 i kupnie tego obiektywu :)

Jeżeli potrzebujesz szerokiego kąta, to nie ma się nad czym zastanawiać, ta L-ka jest fajna, ale na 5D ;)

Bez dwóch zdań... 10-22 to najlepszy optycznie UWA pod cropa canona...

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację- szara połówka i pomarańczowy. ;)

 

Dorzucę dziś jeszcze coś z wczorajszego dnia, nie ma to jak pracować w takim terenie. :wink:

 

Biebrzański Park Narodowy. ;)

 

Dołączona grafika

 

Wiem, beczka z horyzontu. ;)

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez KWS89
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z AFu ;). Baj de łej czy ktoś z kolegów zamawiał może statywy na allegro? Widziałem że są dostępne w cenie ok 55zł tylko nie wiem czy taki statyw będzie się do czegokolwiek nadawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z AFu ;) . Baj de łej czy ktoś z kolegów zamawiał może statywy na allegro? Widziałem że są dostępne w cenie ok 55zł tylko nie wiem czy taki statyw będzie się do czegokolwiek nadawać?

Zależy do jakiego sprzętu. :) Gdzieś jest temat o statywach, możesz przejść tam z dyskusją a na pewno pomożemy. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...