Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Ciepło się zrobiło :)

 

cyrkiel, czym robisz HDR-y?

 

Photomatix-em 3, to była panoramka 2x3

 

BTW aparat szajsung s860, przy każdym ujęciu za 3-4 razem ostrość łapał :mur:

Jak można zrobić aparat, który ma nawet wybór sceny "noc" i nie potrafi w tych warunkach ostrości złapać ?!

Edytowane przez cyrkiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf- co mogę powiedzieć w tej materii... Normalnie- tylko wyświetlacz działa tak jak zwykły LCD- im zimniej, tym wolniej. Przynajmniej tak było z 350/40/7D- Piątka mrozu nie znosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik- dobre. Dobre, dobre.

 

Kwscore- tak jak z każdą elektroniką- gwałtowna zmiana temperatury = zbieranie wilgoci. A wilgoć to wróg... A moja piątka jest zajechana jak stara szkapa, i naprawdę już jej nie szanuję. To jest wół do robienia fot z przyjemności, bez siekierki nad głową w postaci terminów,używana jako body zapasowe, body które używa moja kobieta jak ją przyuczam itp. I mam to gdzieś, kiedy pierdyknie. ;)

IMO- ma ponad 500tyś klapnięć i zjechaną matrycę (1600iso, 25sek, nr off- coś koło 600 dead pixeli, a na iso 3200- wyskakuje już 1600- i to na zimnej...)

 

 

I jak już jesteśmy w temacie animalsów- gołąb ustrzelony obok mojego bloku.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez KWS89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie miałem przypadku żeby 5tke mi zamroziło ale kumpel ma dość częste przypadki że body w ogóle nie reaguje

w tym roku trochę go pomęczę :razz:

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...