Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem kiedyś z gościem, który robił foty BMW do reklamy. Podobnież fotografowanie auta to masakra i musieli robić kilka podejść z różnymi ustawieniami świateł, po czym składać w PS, bo zawsze coś się gdzieś odbijało.

 

W sumie to chętnie bym się kiedyś wkręcił na taką sesję jako widz/asystent, bo ciekawi mnie jak powstają takie profesjonalne zdjęcia produktowe dużych rzeczy.

 

Ja z kolei namówiłbym jakąś miłą koleżankę tudzież znajomą do sesji. Doświadczenie w fotografowaniu ludzi mam słabe, głównie zajmuję się krajobrazami. Zarówno grupy, jak i pojedyncze osoby to nie lada wyzwanie. Poza tym wydaje mi się, że z wielu osób można wyciągnąć to, co najlepsze, ukazać jakieś (subiektywne) piękno. costi, masz doświadczenie w fotografowaniu ludzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei namówiłbym jakąś miłą koleżankę tudzież znajomą do sesji. Doświadczenie w fotografowaniu ludzi mam słabe, głównie zajmuję się krajobrazami. Zarówno grupy, jak i pojedyncze osoby to nie lada wyzwanie. Poza tym wydaje mi się, że z wielu osób można wyciągnąć to, co najlepsze, ukazać jakieś (subiektywne) piękno. costi, masz doświadczenie w fotografowaniu ludzi? :)

 

Ja lubię robić takie fotki. Na maxmodels najłatwiej znajdziesz osoby do zdjęć (od wizażu i fryzury też). Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kwscore - Świetny klimat - aż od samego patrzenia boję się tego co może się tam czaić w tym korytarzu :)

 

@KWS89 super foty - czuć klimat koncertu

 

A od siebie kropla w morzu sobotniej sesji dla kumpeli (tattoo prawdziwy)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez apo5
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota moja, ale wąż nie należy do mnie- ale z tego co wiem, to jest Boa dusiciel, w albinotycznej kolorystyce. :)

 

 

I dorzucam coś do czego przyłożyłem rękę- w sumie, składałem i nagrywałem. Jak na pierwszy raz- oceniam siebie kiepsko, ale to było robione w sumie w ramach hobbystyczno-rekreacyjnych, a nie na serio-serio. ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=vfi_24k1jYA

Edytowane przez KWS89
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słońce

 

Dziadek canon 210mm na f8 + Hoya IR 72. Crop powiększony dwukrotnie. Słońce około 2 godzin przed zachodem.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...