Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie niedlugo bede sprowadzal aparat ze Stanow i mam klopot co byscie radzili :

* Canon S50 - http://www.powershot.com/powershot2/s50-45/index.html  

* Canon Poweshot S1 1S -http://www.powershot.com/powershot2/s1is/index.html

Chyba sam wiesz lepiej do czego bedziesz ten aparat wykorzystywal :>

Albo potrzebujesz duzy zoom (2aparat) albo nie :)

Mi sie bardziej ten 2 podoba :>

 

EDIT: musialem poprawic bo sie pomylilem z kolejnoscia aparatow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 aparat ma 3x zoom wiec to niewiele. Sa to zupelnie rozne aparaty - zdecyduj co chcesz robic, jakie zdjecia, czy nie bedzie ci przeszkadzac wiekszy aparat, cyz chcesz tak maly, zeby do kieszeni go schowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.photo.net/photodb/user?user_id=983356 - tu beda stale przybywaly nowe foty - zapraszam

bardzo slabe te foty NIC SPECJALNEGO

nawet amator zrobi takie fotki, wystarczy tryb makro i dopasowac ostrosc

 

 

po twoim gadaniu jaki z ciebie to wielki fotograf, myslalem ze cos lepszego zaprezentujesz, zawiodlem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba ten stary kieszonkowy zegarek... zdjecie - owsze latwe do zrobienia ... no ale trzeba miec taki zegarek :)

 

tak wiec temat zdjec przypadl do gustu aczkolwiek wykonanie jak mowi przedmowca (no moze nei tak dosadnie) ale w zakresie mozliwosci 'przecietnego' fotografa amatora.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zawiodlem, a tutyly fotek to juz totalna porazka, nie dosc ze czesc po angielsku i to lamana angielszczyzna, to jeszcze nic soba nie prezentuja, tak jakby autor fotek pstryknal je tak przypadkiem i wogole nic nie oddaja, spodziewalem sie czegos duzo lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie podoba to spie******ie.....

czy ja mowilem ze mam 40 letni starz w tej dziedzinie???

jak tacy madrzy jestescie to prosze tez zrobcie takie foty..no czekam b***i jedne!!!! - i zjade was nie raz chocbym znow mial miec bana na 2 tyg!!!!!!!!!!!

http://www.photo.net/photodb/photo?photo_id=2380458 - co powiecie na to - tez przecietne???? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zjade was nie raz chocbym znow mial miec bana na 2 tyg!!!!!!!!!!!

http- co powiecie na to - tez przecietne???? :lol:  :lol:  :lol:

tak przeciętne :lol:, BTW kto mowi o 2 tygodniach :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zjade was nie raz chocbym znow mial miec bana na 2 tyg!!!!!!!!!!!

http- co powiecie na to - tez przecietne???? :lol:  :lol:  :lol:

tak przeciętne :lol:, BTW kto mowi o 2 tygodniach :lol: :wink:
Dołączona grafika

to chyba Ty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jak mowilem zegarek jest zajooo ! perelka wsrod calej tej galerii.

 

jakie jest natezenie blura i jesli jest blending to tez ile ?

 

OT:

...no czekam b***i jedne!!!!...

wez mi to rozszyfruj bo co do tych skrajnych literek to mam spaczony umysl pod wzgledem jednego wyrazu ... zapodaj jakas w srodku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo ladne uwazam.... takie najtrudniej sie ocenia bo najwiecej tego typu fot jest...zachody slonca itp..

no wiesz ale zaraz grono fachowcow powie Ci ze kazdy nawet zul ktory wie co to aparat moze taka fote zrobic :lol: :lol: :lol:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....ale nie bede sobie nerwow szargal, na tym forum nie ma z kim o foto tak na powaznie pogadac...pozdro

no i to chyba bedzie puenta dzisiejszego dnia aktualizacji tego tematu.

[a moze calego tematu]

jeden "mistrz" --- wiele "małgorzat" :P

 

no offence gengi ja tam z Twoich fot wybieram najlepsze i sobie na duzym tv czasem przegladam :] razem z moimi :] ofcoz .

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan - widzisz jak to fajnie jak sie krykuje czyjes fotki.

przeczytaj swoje wypowiedzi na poczatku watku, jak krytykowales innych, teraz jestes w tej samej sytuacji co oni byli, BA w nawet gorszej bo twierdziles ze jestes wielkim fotografem/maczo w robieniu fotek itp.. ty myslales ze sa to super foty, ale niestety nie sa

 

i jeszcze raz napisze TWOJE FOTKI SA PRZECIETNE, niektore tylko troche powyzej przecietnej, nie oszukujmny sie

 

zrozumiales moral z mojego postu, jak nie to ci pomoge. Nie krytkuj czyis fotek w tak chamski sposob jak to robiles na poczatku watku, bo sie to obruci przeciwko tobie

 

EDIT: wlasnie dostalem PM z wygenerowanymi bluzgami od pana genghiskhan HA HA HA HA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on tego nie zrozumie, szkoda klawiatury :) jest tak zapatrzony w siebie ze to my takie glaby sie nie znamy, zostawmy mistrza w spokoju, niech zyje w swoim swiecie

 

re k2: niezla, chmurki wygladaja bardzo fajnie, fota ma jakis magnesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on tego nie zrozumie, szkoda klawiatury :) jest tak zapatrzony w siebie ze to my takie glaby sie nie znamy, zostawmy mistrza w spokoju, niech zyje w swoim swiecie

 

re k2: niezla, chmurki wygladaja bardzo fajnie, fota ma jakis magnesik

mówisz o ramce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fota k2 sie podoba - i pewnie powyzej przecietnej siega az szczytow - znawczy fotografii, tak???? zwykly zachod slonca dobrze technicznie zrobiony i tyle.... to mi szkoda na was slow - linki do nowych fot i tak bede umieszczal, a wasze komentarze sorki ze to powiem ale mam w D... bo sie kał znacie na fotografii.... i to mowie do astera i do yasina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan uspokuj sie!!! Czlowieku czy sadzisz ze drugi raz tez polecisz na dwa tygodnie????

Jestes tu tyle czasu i widze ze poprostu cos ci sie wali pod kopula. Przez tyle czasu byles porzadnym userem, uzytecznym, ale ostatnio widze ze ci odbija.

Ulubionym twoim zajeciem jest krytyka w ktorej nie stronisz od bluzg skierowanych do innych userow. Zastanow sie nad soba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat  EASYTOUCH DC-4382 OPT. 3X  4.0M ... co o nim sądzicie ? Bracik chce sobie kupić i nie wie czy warto.

A co to za firma ? ja bym nie kupil :)

Powiedz ile chce wydac (moze lepiej w watku dotyczacym kodaka z mediamarktu), a my ci powiemy co wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...