Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kurz, to mąka ;]

 

 

SKRYTOBOJCA - fajne pajączki, robiłeś Z-1 oczywiście?

 

Sid - niektóre fotki nawet fajne, ale jakość nie za ciekawa... Najlepsze chyba IM001176.JPG.

 

Tak tu sobie pokazujemy widoczki, robaczki, pajączki i kwiatki, a ludzi jak na lekarstwo... Może ja zacznę od totalnie przypadkowego zdjęcia z ostatniego wypadu do Krakowa? ***To zdjęcie ma jedynie zachęcić do przedstawiania ludzi, nie chcę, by podlegało ocenie (a tym bardziej krytyce :P ).***

 

Dołączona grafika

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec.. Moim niedawno kupionym Mercury 2.1mpx bez Optycznego zooma ;] walnąłem taka fotke..

Dołączona grafika

 

Ponizej załaczam fotke w oryginalnej rozdzialce.. Duuuuuzo lepiej wyglada i mozna odebrac wszystkie szczególy..

 

http://www.tarpan.neostrada.pl/buzzy/!CID__001.jpg

 

Oceńcie.. To są moje pierwsze przygody z cyfrakiem.. ;] Jak kupie cos lepszego to poszaleje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam pytanko chodzi mi o zdjecia robione w ruchu (objekt fotografowany) sie porusza chodzi mi tu o np poruszajacych sie ludzi,ruszajacych rekami,glowa.Mam aparacik o zblizonych parametrach co Buzzy czy da sie wykonac zdjecie nie zamazane takim aparatem czy jest jakas opcja co to ulatwia.

Buzzy jak bys mogl zrob zdjecia kogos w ruchu.

dzieki i pozdro

UPDATE:

Czy ta opcja Czułość AE, -2EV to +2EV sluzy wlasnie do tego by zdjecia nie wychodzily zamazane (czas naswietlenia)?? i przy ktorych ustawieniach sie zdjecie w ruchu nie zamazuje.

Takie baardzo lamerskie pytanie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czy da sie wykonac zdjecie nie zamazane takim aparatem czy jest jakas opcja co to ulatwia.

Przy odpowiednio krótkim czasie naświetlania - tak.

Opcja która to ułatwia to możliwość ustawiania czasu naświetlania (raczej nie masz) lub "program" sportowy (może masz).

Napisz konkretnie jaki masz aparat, bo narazie tylko Buzzy wie o jaki model chodzi. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam malutka prosbe. :D moglibyscie napisac jakies dobre fora/strony o fotografi ( na poczatku bylo podanych kilka ;) )  

i jeszcze jedno :D  

minolta z1 czy canon A80 ?

To sa dwa rozne aparaty zdecyduj sie, Z1 duzo zoom, A80 x3, inne aparaty inne zastosowania, musisz sie okreslic co ci bardziej bedzie pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam malutka prosbe. :D moglibyscie napisac jakies dobre fora/strony o fotografi ( na poczatku bylo podanych kilka ;) )  

i jeszcze jedno :D  

minolta z1 czy canon A80 ?

To sa dwa rozne aparaty zdecyduj sie, Z1 duzo zoom, A80 x3, inne aparaty inne zastosowania, musisz sie okreslic co ci bardziej bedzie pasowac.

niestety to niejest moj dylemat kumpel chce ssobie kupc A80 i tak sie zastanawialem czy ta minolta nie bedzie lepsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...