Jump to content
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

Poruszone bo w ruchu z ręki pstryknięte, Skryto może Ty coś wrzucisz ciekawego nie wytykając błędów innym :P

A to juz nie moge zwrocic na cos uwagi zanim nie wrzuce jakiegos zdjecia? Zaczynasz gadac jak jedna osoba na G... ;)

Jakbym ostatnio mial wiecej czasu na wypad z aparatem, to pewnie bym jakies zdjecia pokazal.

A to juz nie moge zwrocic na cos uwagi zanim nie wrzuce jakiegos zdjecia? Zaczynasz gadac jak jedna osoba na G...

Możesz możesz, nie zabraniam :P Tylko wiesz nie lubię gdy mnie ktoś krytykuję a sam od siebie nic nie daje, że tak powiem ;) i nie odnosi się to do Ciebie ale ogólnie. Pozdro.

Możesz możesz, nie zabraniam :P Tylko wiesz nie lubię gdy mnie ktoś krytykuję a sam od siebie nic nie daje, że tak powiem ;) i nie odnosi się to do Ciebie ale ogólnie. Pozdro.

Czemu tak ? :) A jakbym był emerytowanym fotografem, który na koncie miał połowę druków w NG , pracował dla Times itp itd. i teraz mi aparat ukradli to co, też bym nie mógł oceniać fotek bez pokazania czegoś od siebie ? :D

Rozumiem, że niektórych ludzi coś takiego drażni, czy coś, ale trzeba mieć na uwadze każdą krytykę/ocenę. Nawet od tych co nie robią fotek, bo powiedzmy sobie szczerze ... Większość "widzów" naszych fotek jednak się tym nie zajmuje, prawda ? ;) Więc oni nie mają prawa do oceny ? ;)

P.S. Pozatym Skrytobojca ma już na swoim koncie jakieś fotki, więc możesz pooglądać. ;)

Czemu tak ? icon_smile3.gif A jakbym był emerytowanym fotografem, który na koncie miał połowę druków w NG , pracował dla Times itp itd. i teraz mi aparat ukradli to co, też bym nie mógł oceniać fotek bez pokazania czegoś od siebie ?

Jak byś był emerytowanym fotografem NG to bym czuł do Ciebie respekt i czcił twoje słowa ;) a Twoje fotografie oglądał bym właśnie w NG i Times :P

Mówię tu o postach Skryto i jemu podobnych, a dlaczego ano dlatego bo wiem, (z jego postów), że ma fajny sprzęt który tworzy w postaci cyfrowej i to nie problem wrzucić fotkę - tylko i wyłącznie dlatego się przyczepiłem.

Rozumiem, że niektórych ludzi coś takiego drażni, czy coś, ale trzeba mieć na uwadze każdą krytykę/ocenę. Nawet od tych co nie robią fotek, bo powiedzmy sobie szczerze ... Większość "widzów" naszych fotek jednak się tym nie zajmuje, prawda ? icon_wink2.gif Więc oni nie mają prawa do oceny ?

Owszem mam na uwadze każdą krytykę i się jej nie boję, ponieważ właśnie po części dzięki tej krytyce się uczymy i poprawiamy swoje błędy których nie dostrzegaliśmy sami na swoich fotkach wcześniej.

Pozatym Skrytobojca ma już na swoim koncie jakieś fotki, więc możesz pooglądać.

ostatnio coś po[gluteus maximus]dł z aktywnością ;)

Dobra nie twórzmy więcej OT w tym topicu mam nadzieję, że się zrozumieliśmy.

ostatnio coś po[gluteus maximus]dł z aktywnością ;)

Bo nie mial aparatu, a jak juz go kupil to ma i prace i rozne kursy i inne zobowiazania :)

Moze jak dobrze pojdzie to w przyszly weekend wybiore sie na Jarmark Dominikanski i zdam fotorelacje ;)

a dlaczego ano dlatego bo wiem, (z jego postów), że ma fajny sprzęt

To sie Maciek wygadal, ja nic z siebie nie mialem zamiaru pisac, zeby wlasnie nikt mi nie wytykal jaki mam sprzet :)

Edited by SKRYTOBOJCA

Dobra wrzucę coś starszego, żeby nie było, że ja nic nie daję, bo rzeczywiście , zastój ;) a to tylko dla tego, że nie mam czasu i chęci aby się zabrać za nawet przejrzenie fotek z Tatr i Portugalii :mrgreen: zrobię to kiedy indziej...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I tu uwaga do ostatniego, coś mi się wydaje, że cytrynka trochę kiczowato wygląda w takim połączeniu ... nie miałem ideii co dać. :D