Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

@cyganoc:

o matko co ty zes zrobil tej fotce - zamysl niezly ale duzo pixelozy wyszlo - wyglada to tragicznie....

A mi się podoba fotka cyganosa. 8) Przekolorowana - owszem , ale i tak bardzo fajna. :D Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki Piet'a, jaki i cyganosa sliczniutkie, prosilbym o wiecej. Tutaj musze zgodzic sie z MaciekCi, ale reszta jego postu jest nie akcteptowalna. To ze genghiskhan krytycznie ocenil jakas fotke nie znaczy ze trzeba odrazu wyjezdzac z takim tekstem. Zreszta nie pierwszy raz widze takie zachowanie. W kazdym badz razie na moderatora to nie przystaje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy dzień z aparatem cyfrowym. Kupiłem w końcu Fuji S5600 z filtrami (polar, UV, szary), konwerterem szerokokątnym, makro, torbą i kartą ;)

Na zdjęcia twierdzy będzieci musieli poczekać, bo pogoda była beznadziejna ;/

 

Z trybu auto (idioten-kamera) nie korzystam, wszystko na manualu, ale duużo praktyki przede mną, w sumie to nie mam co pokazać oO

Krytyka wskazana:)

Ten przesadzony filtr wyostrzający, powodujący aż widoczne zniekształcenia, paskudzi dobre wrażenie tych na prawdę nie brzydkich fotek z których najbardziej interesująca jest pierwsza (kwiatuszek) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat czy za ciemne nie bede zbytnio dyskutował - duzą role odgrywa tu monitor - zreszta niedawno pisalem o tym;]

Zamysłem tych fot mialo być wyłanianie się z ciemnosci;)

Zaraz zasiadam do kompa bo mam następną partie do serii;)

pozdr

 

edit:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Reszta fot (juz bez kolorku - tylko sepia) - tu: http://photo.net/photodb/folder?folder_id=775497

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... Fajnie by bylo gdybys wstawil tutaj tylko nozyczki, bo ta pila przygotowala nas juz do klimatu, i patrzymy na nia, ale tak naprawde nozyczki sa duzo lepsze, chodz w klimat wprowadzila nas juz pila, i go zepsula, bo nie wystepuje tam tak dobrze jak w nozyczkach... Takze same nozyczki by wystarczyly ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat czy za ciemne nie bede zbytnio dyskutował - duzą role odgrywa tu monitor - zreszta niedawno pisalem o tym;]

Zamysłem tych fot mialo być wyłanianie się z ciemnosci;)

domyslam sie, ze ciemnosc miala tu dodac klimatu... czyli na normalnie ustawionym monitorze ma byc ciemne.. dla mnie po prostu - troche za ciemne i tyle.

 

pila jest dobra :] lepsza od nozyczek.

 

Piet: b.ladna pocztoweczka :)

 

Dijkstra: zdjecie ok, ale brzydko wyglada dolna czesc nieba (2 niebieskie skrawki), odcina sie kolorystycznie od reszty.

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczyna dziać w temacie:)

Za pol godzinki zarzuce fraktala:) w koncu to galeria - czy moze tylko foty zarzucamy?

To jest galeria tylko fotek. Masz osobną galerię na grafikę tu.

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cyrkiel

 

aha, tematyka Ci nie odpowiada, to przepraszam Pana bardzo.

Zachod slonca, trawka... bedzie ok?

temat jak najbardziej oki... Tylko foty samochodów to trudna dziedzina.. trzeba jakos wyłowić interesujący sie model i odciąć go od reszty - czy kadrem, czy kolorystyką, czy innymi trikami.

Fotka jest dobra - ale zwykła.

Inne tematy to nie tylko trawki czy zachody..

Architektura jest bardzo wdziecznym tematem....portrety(ogólnie ludzie)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...