Jump to content
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

@IGI:

za duzo elementow konkuruje z głownym motywem czyli autem(o ile nim jest), za duzo glebia ostrosci pokazuje nam dalsze niepotrzebne w tej foto elementy... perspektywa tez ciutke kuleje - fajne sa takie ujecia ale tu nei bardzo to pasuje - ciut wyzej - zobaczymy wtedy kabine i wiecej kształtoc samochodu a tak jest tylko czarna plama opon i czern podwozia, ktora o samochodzie nam nic nie mowi.... to chyba tyle uwag;]

wybitne nie są bo się tym nie zajmuje i niezbyt znam ale wygląda syto (żadnego przerabiania jedynie kompresja z aparatu i na server)

Sanok- po burzy wieczór 4.08.08

http://s243.photobucket.com/albums/ff231/V...%204%2008%2008/

Edit: coś z linkiem nie tak

http://tnij.com/PR5B

Edited by Verter

Nazbierało mi się troszku na wakacjach, to pokażę...

Może niech jakiś pro się wypowie, bo mi daleko, a chętnie się dowiem co mogę poprawić w moich pracach nad wydajnością A530 ^^ Proszę ;)

Jak za ciemne albo za jasne to monitor ;) U mnie w porządku ;p

post-137935-1218140066_thumb.jpg post-137935-1218140072_thumb.jpg post-137935-1218140083_thumb.jpg post-137935-1218140097_thumb.jpg post-137935-1218140117_thumb.jpg post-137935-1218140129_thumb.jpg post-137935-1218140147_thumb.jpg post-137935-1218140153_thumb.jpg post-137935-1218140103_thumb.jpg

Edited by Mayo

Z ręki cała robiona :) Tylko dwie klatki musiałem poprawić i drugi raz naświetlać, ale tak to statyw jest nie-najpotrzebniejszy. Ani tymbardziej stabilizator ;) Robione było C350D +kit 18-55( taki wakacyjny zestaw na wyjazd [40D z 17-50 się bałem brać])

Trening czyni mistrza :wink: Gdzieś miałem takie nieartystyczne foto z 800mm ogniskowej przy czasie 1/80 z kolana ;]

Ale tak na serio- 2sekundy da się utrzymać bez podparcia (postawa srzelecka + oparcie łokci o siebie)

Edited by AKa

To jest z reki? Gratuluje lapy z granitu ;)

Z ręki cała robiona :) Tylko dwie klatki musiałem poprawić i drugi raz naświetlać, ale tak to statyw jest nie-najpotrzebniejszy. Ani tymbardziej stabilizator ;) Robione było C350D +kit 18-55( taki wakacyjny zestaw na wyjazd [40D z 17-50 się bałem brać])

Trening czyni mistrza :wink: Gdzieś miałem takie nieartystyczne foto z 800mm ogniskowej przy czasie 1/80 z kolana ;]

Ale tak na serio- 2sekundy da się utrzymać bez podparcia (postawa srzelecka + oparcie łokci o siebie)

Ja tam nie widze reki z granitu ;).

2-3 klatki widac laczenie i ruch ;).

oparcie lokci o siebie - to Ty nie oddychasz 8)? <joke>

MaciekCi - dzieki :rolleyes:

AKa - panorama ciekawa mimo tego, ze dosc dobrze widac krzywizne Ziemi ;), no i ta banka mydlana tez niczego sobie

radeksz - jak dla mnie fatalnie, od balansu bieli zaczynająć, po kadr kończąc, telefonem komorkowym to robiles? <_<

Dołączona grafika

miłość od pierwszego wejrzenia ;)

Edited by kucyk

MaciekCi - dzieki :rolleyes:

AKa - panorama ciekawa mimo tego, ze dosc dobrze widac krzywizne Ziemi ;), no i ta banka mydlana tez niczego sobie

radeksz - jak dla mnie fatalnie, od balansu bieli zaczynająć, po kadr kończąc, telefonem komorkowym to robiles? <_<

miłość od pierwszego wejrzenia ;)

Bez przesady, moze nie tak surowo <_<?

Kaczka - kadr, a budynek czarno-bialy i troche sciemnic i byloy fajnie ;).

i jak widac radeksz nie robil tych fotek phon'em kucyk'u...

post-103877-1219086060_thumb.jpg

Edited by st1ch

Bez przesady, moze nie tak surowo <_<?

ale dlaczego nie?

ale widze, ze rady masz dobre, jak zdjecie kupa (nic ciekawego, pol kadru "biale" paskudne niebo i zwalony balans bieli) to wrzucic w B&W, troche przyciemnic i bedzie cool, dobre :)

Edited by kucyk

ale dlaczego nie?

ale widze, ze rady masz dobre, jak zdjecie kupa (nic ciekawego, pol kadru "biale" paskudne niebo i zwalony balans bieli) to wrzucic w B&W, troche przyciemnic i bedzie cool, dobre :)

A Ty masz w tym problem jesli kadr jest zrabany i balans bieli?

Co za problem przekadrowac w ph'se i troche sciemnic, no prosze Cie, nie mow ze Ty nic nie poprawiasz...

Bo akurat w to nie uwierze, ze nie dotknales nawet: "Pixelmator 1.2"...

Edited by st1ch