Jump to content
Sign in to follow this  
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

A co powiecie na:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

:?: :roll:

PS: Poprzednie zdjęcie - Olympus E-1, te zostały zrobione Minoltą 7000i (nie szukajcie w sklepach, prędzej na allegro :lol: )

Hmmm... Z około 80 zdjęć z Zielonej Szkoły z Jarosławca wybrałem kilka:

http://sid.euweb.cz/

Proszę, nie bądźcie surowi w ocenie :D Przecież wiecie że "ja się nie znam" :)

pandi mi sie druga podoba, a moje zdanie - posprzataj :D troche kurzu masz hehe

Sid:

IM001100.JPG - obciac z dolu troche i bedzie ciekawiej

IM001176.JPG - fajne swiatlo za chmur, chyba bym sie tez pobawil w kadrowanie

To nie kurz, to mąka ;]

SKRYTOBOJCA - fajne pajączki, robiłeś Z-1 oczywiście?

Sid - niektóre fotki nawet fajne, ale jakość nie za ciekawa... Najlepsze chyba IM001176.JPG.

Tak tu sobie pokazujemy widoczki, robaczki, pajączki i kwiatki, a ludzi jak na lekarstwo... Może ja zacznę od totalnie przypadkowego zdjęcia z ostatniego wypadu do Krakowa? ***To zdjęcie ma jedynie zachęcić do przedstawiania ludzi, nie chcę, by podlegało ocenie (a tym bardziej krytyce :P ).***

Dołączona grafika

:lol:

@GuC!o^ - podoba mi się. Gdyby w kadrze (bliżej prawej krawędzi) pojawił się "ktoś" np. rowerzysta jadący w stronę drzewa, zdjęcie byłoby ciekawsze.

Gucio masz ciekawe okolice, a to drzewo jest po prostu przewspaniale - jak masz cyfrowke, a pewno masz, to idz porob w tym miejscu mase zdjec, rozne ustawienia, akdry, przyblizenia - cos napewno wyjdzie bardzo dobre :)

No wiec.. Moim niedawno kupionym Mercury 2.1mpx bez Optycznego zooma ;] walnąłem taka fotke..

Dołączona grafika

Ponizej załaczam fotke w oryginalnej rozdzialce.. Duuuuuzo lepiej wyglada i mozna odebrac wszystkie szczególy..

http://www.tarpan.neostrada.pl/buzzy/!CID__001.jpg

Oceńcie.. To są moje pierwsze przygody z cyfrakiem.. ;] Jak kupie cos lepszego to poszaleje :]

No ja mam pytanko chodzi mi o zdjecia robione w ruchu (objekt fotografowany) sie porusza chodzi mi tu o np poruszajacych sie ludzi,ruszajacych rekami,glowa.Mam aparacik o zblizonych parametrach co Buzzy czy da sie wykonac zdjecie nie zamazane takim aparatem czy jest jakas opcja co to ulatwia.

Buzzy jak bys mogl zrob zdjecia kogos w ruchu.

dzieki i pozdro

UPDATE:

Czy ta opcja Czułość AE, -2EV to +2EV sluzy wlasnie do tego by zdjecia nie wychodzily zamazane (czas naswietlenia)?? i przy ktorych ustawieniach sie zdjecie w ruchu nie zamazuje.

Takie baardzo lamerskie pytanie :oops:

...czy da sie wykonac zdjecie nie zamazane takim aparatem czy jest jakas opcja co to ulatwia.

Przy odpowiednio krótkim czasie naświetlania - tak.

Opcja która to ułatwia to możliwość ustawiania czasu naświetlania (raczej nie masz) lub "program" sportowy (może masz).

Napisz konkretnie jaki masz aparat, bo narazie tylko Buzzy wie o jaki model chodzi. :wink:

No niestety nie mam regulacji czasu naswietlania.. Zdjecia w ruchu wychodza tez dobrze.. Sa tylko leciutko.. Zamazane.. Leciutko.. Zaraz zapodam Fotke z ruchu..

ja mam malutka prosbe. :D moglibyscie napisac jakies dobre fora/strony o fotografi ( na poczatku bylo podanych kilka ;) )

i jeszcze jedno :D

minolta z1 czy canon A80 ?

ja mam malutka prosbe. :D moglibyscie napisac jakies dobre fora/strony o fotografi ( na poczatku bylo podanych kilka ;) )  

To sa dwa rozne aparaty zdecyduj sie, Z1 duzo zoom, A80 x3, inne aparaty inne zastosowania, musisz sie okreslic co ci bardziej bedzie pasowac.

To sa dwa rozne aparaty zdecyduj sie, Z1 duzo zoom, A80 x3, inne aparaty inne zastosowania, musisz sie okreslic co ci bardziej bedzie pasowac.

niestety to niejest moj dylemat kumpel chce ssobie kupc A80 i tak sie zastanawialem czy ta minolta nie bedzie lepsza :D

Dołączona grafika

Moje pierwsze makro.

Canon A80

Parametry:

Szybkość migawki: 1/500s

Przysłona obiektywu: F/3,5

ISO: Auto

Balans bieli: Auto