Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Kwscore przestan juz pokazywac fotki bo wpadne w depresje ;) Masz niesamowitego skilla :)

 

PS.

 

Fotka jak zawsze na bardzo wysokim poziomie :)

 

Nie żeby coś umniejszać autorowi, ale co jest takiego wspaniałego w tych torach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwscore- nieźle, ale dam kilka wskazówek. ;) 1) Rzuć okiem na mapę nieba, którą możemy znaleźć na tym portalu -> Astronomia.pl - Polski Portal Astronomiczny i poszukaj wtedy godziny z drogą mleczną. 2) Użyj wężyka spustowego i naświetlaj to albo bardzo długo(odradzam przez to, że matryca się rozgrzewa i potrawią wyjść porządne szumy), albo serię stosunkowo krótkich naświetleń. Bo dzięki możliwości połączenia krótkich fotek możemy zrobić zdjęcie z całą sekwencją ruchu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naświetlałem niecałe 3,5 min więc za krótko,kupiłem wężyk dla tego sprawdzałem jak to wychodzi

w przyszłym tyg wybieram się w góry to spróbuje zrobić tam kilka shotów,jak będzie niebo czyste

żonie zakoszę 5d2 to może coś lepszego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał mały programik do nakładania fotek

Jeśli chodzi o tzw. stacking to jest ich kilka:

Iris software

RegiStax- Free image processing software

DeepSkyStacker - Free

Edytowane przez kfgz
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego również nie pamiętam, ale poszukaj coś związanegp z photo stitch, albo podobną frazą. Trzeba poszukać programu, który będzie nakładał obraz na obraz, a nie tworzył panoramę, chociaż nie potrafię odpowiedziec, czy się tak nie da programem do składania panoram...

 

EDIT- Kfgz wyczerpał temat. Plus dla Ciebie.

Edytowane przez KWS89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...