Jump to content
Sign in to follow this  
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

Szkolę się, to moje pierwsze zdjęcia słoikiem 70-300VR, w dodatku miałem problem z dobraniem odpowiedniej pozycji - za rok znów tam pojadę i powinno być lepiej :wink:

Park Saski, widok w stronę Grobu Nieznanego Żołnierza. Co wygrałem? ;)

Wirtualny uscisk reki ;)

Edited by KUBA TM

Dołączona grafika

Wszystko to co lubie na zdjęciu. Jesień i żarówiaste kolory : )

Edited by poca

Ja jak zawsze non-pro, ale miło dla oka. Swoją drogą, może być tak założyć osobny temat typu "fotki kumotrów" na zwykłe pstryknięcia?

Mam więcej fotek jak ktoś lubi kotki, moge wrzucić paczke, będa też dwa filmiki, tylko musze przerobić.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edited by Harry Lloyd
  • Upvote 2
  • Downvote 2

o z Krakowa jesteś lubisz koty to na mam 5 do oddana :D tylko trzeba je sobie złapać hehhehe

• Upvote 1

więcej Fast, Free Image Hosting - ImageBam ale szczerze nie jestem tak do końca zadowolony z tej galerii. Efekty czerwonych oczu, cienie zaczynają drażnić, chyba czas pomyśleć o lampie.

W takich dużych halach ciężko jest z fajnej lampy skorzystać, bo najlepiej jest odbijać od sufitu, żeby ładnie rozproszyć, a tam jak widzisz miałeś za daleko do sufitu, a kierować lampę prosto na te auta - to miałbyś b. dużo refleksów z przodu.

W takich dużych halach ciężko jest z fajnej lampy skorzystać, bo najlepiej jest odbijać od sufitu, żeby ładnie rozproszyć, a tam jak widzisz miałeś za daleko do sufitu, a kierować lampę prosto na te auta - to miałbyś b. dużo refleksów z przodu.

Fajne lampy mają dyfuzor który potrafi być bardzo pomocny. :-)

Tak, najlepiej to by było rozstawić się ze strobem dookoła fury (tak ze trzy lampy błyskowe przynajmniej) i działać ale na takiej wystawie to chyba nie do zrobienia ;) Ewentualnie mięc pomocnika co będzie biegał z mini softboxem i jakąś 900setką aczkolwiek najlepiej to by było wziąć taką furę na warsztat i wtedy bawić się światłem ;)

Dołączona grafika

Napiszcie, proszę, co myślicie.

//początki zabawy z czymś innym, niż telefon :E

NEX-5, stałoogniskowy 18mm.

Trochę skadrowane w PS (szeroki kąt -> dużo za dużo zblurowanego tła), żadnej zmiany kolorów oprócz zapisu do jpeg.

Exif:

ImageDescription - SONY DSCMake - SONYModel - NEX-5Orientation - Top leftXResolution - 350YResolution - 350ResolutionUnit - InchSoftware - NEX-5 v1.05DateTime - 2011:11:12 15:39:10YCbCrPositioning - Co-SitedExifOffset - 374ExposureTime - 1/25 secondsFNumber - 2.80ExposureProgram - Normal programISOSpeedRatings - 200ExifVersion - 0230DateTimeOriginal - 2011:11:12 15:39:10DateTimeDigitized - 2011:11:12 15:39:10ComponentsConfiguration - YCbCrCompressedBitsPerPixel - 2 (bits/pixel)BrightnessValue - 1.62ExposureBiasValue - 0.00MaxAperturevaluateue - F 2.83MeteringMode - Multi-segmentLightSource - AutoFlash - Flash not fired, compulsory flash modeFocalLength - 16.00 mmUserComment - FlashPixVersion - 0100ColorSpace - sRGBExifImageWidth - 4592ExifImageHeight - 3056InteroperabilityOffset - 43592FileSource - DSC - Digital still cameraSceneType - A directly photographed imageCustomRendered - Normal processExposureMode - AutoWhite Balance - AutoFocalLengthIn35mmFilm - 24 mmSceneCaptureType - StandardContrast - NormalSaturation - NormalSharpness - NormalMaker Note (Vendor): - Color Mode - SunsetThumbnail: - Compression - 6 (JPG)Orientation - Top leftXResolution - 72YResolution - 72ResolutionUnit - InchJpegIFOffset - 47784JpegIFByteCount - 16716YCbCrPositioning - Co-Sited

post-5013-0-36169200-1321825773_thumb.jpg

Kadra PZPN walczyla z Włochami, Policja z Niemcami a ja sobie spacerowałem po lesie ;)

Edited by Niemiec
  • Upvote 1