Jump to content
Sign in to follow this  
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

Tak, najlepiej to by było rozstawić się ze strobem dookoła fury (tak ze trzy lampy błyskowe przynajmniej) i działać ale na takiej wystawie to chyba nie do zrobienia ;) Ewentualnie mięc pomocnika co będzie biegał z mini softboxem i jakąś 900setką aczkolwiek najlepiej to by było wziąć taką furę na warsztat i wtedy bawić się światłem ;)

Rozmawiałem kiedyś z gościem, który robił foty BMW do reklamy. Podobnież fotografowanie auta to masakra i musieli robić kilka podejść z różnymi ustawieniami świateł, po czym składać w PS, bo zawsze coś się gdzieś odbijało.

W sumie to chętnie bym się kiedyś wkręcił na taką sesję jako widz/asystent, bo ciekawi mnie jak powstają takie profesjonalne zdjęcia produktowe dużych rzeczy.

• Upvote 1

W sumie to chętnie bym się kiedyś wkręcił na taką sesję jako widz/asystent, bo ciekawi mnie jak powstają takie profesjonalne zdjęcia produktowe dużych rzeczy.

Co prawda to nie to samo co na żywo ale warto obadać. ;) Klik

Rozmawiałem kiedyś z gościem, który robił foty BMW do reklamy. Podobnież fotografowanie auta to masakra i musieli robić kilka podejść z różnymi ustawieniami świateł, po czym składać w PS, bo zawsze coś się gdzieś odbijało.

Ja z kolei namówiłbym jakąś miłą koleżankę tudzież znajomą do sesji. Doświadczenie w fotografowaniu ludzi mam słabe, głównie zajmuję się krajobrazami. Zarówno grupy, jak i pojedyncze osoby to nie lada wyzwanie. Poza tym wydaje mi się, że z wielu osób można wyciągnąć to, co najlepsze, ukazać jakieś (subiektywne) piękno. costi, masz doświadczenie w fotografowaniu ludzi? :)

Nie mam, rzekłbym, że stoję dokładnie w tym samym miejscu co Ty ;)

KoVoL - po diabła wrzucasz na forum fotę w rozmiarze 2500 pikseli?

Ja z kolei namówiłbym jakąś miłą koleżankę tudzież znajomą do sesji. Doświadczenie w fotografowaniu ludzi mam słabe, głównie zajmuję się krajobrazami. Zarówno grupy, jak i pojedyncze osoby to nie lada wyzwanie. Poza tym wydaje mi się, że z wielu osób można wyciągnąć to, co najlepsze, ukazać jakieś (subiektywne) piękno. costi, masz doświadczenie w fotografowaniu ludzi? :)

Ja lubię robić takie fotki. Na maxmodels najłatwiej znajdziesz osoby do zdjęć (od wizażu i fryzury też). Edited by skinny500

Ja lubię robić takie fotki. Na maxmodels najłatwiej znajdziesz osoby do zdjęć (od wizażu i fryzury też).

Moge Ci pomoc jesli jestes z Warszawy...

PW

Dzięki, ale jestem ze śląska. Zresztą nie mam problemu z załatwieniem ludzi na sesje. Ale AragornPL z tego co widzę jest z wawy właśnie.

Cztery urywki koncertowe z koncertu zespołu Transsexdisco, Fade Out i debiutu Romantyków Lekkich Obyczajów. :wink:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

@kwscore - Świetny klimat - aż od samego patrzenia boję się tego co może się tam czaić w tym korytarzu :)

@KWS89 super foty - czuć klimat koncertu

A od siebie kropla w morzu sobotniej sesji dla kumpeli (tattoo prawdziwy)

Dołączona grafika

Edited by apo5
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Fota moja, ale wąż nie należy do mnie- ale z tego co wiem, to jest Boa dusiciel, w albinotycznej kolorystyce. :)

I dorzucam coś do czego przyłożyłem rękę- w sumie, składałem i nagrywałem. Jak na pierwszy raz- oceniam siebie kiepsko, ale to było robione w sumie w ramach hobbystyczno-rekreacyjnych, a nie na serio-serio. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vfi_24k1jYA

Edited by KWS89
  • Upvote 1

Na zdjęciu dzik wyglada identycznie jak te "dziko-psy" z "Willow", nie pamiętam ich nazwy. ;)

niesmialo wrzuce cos od siebie...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I takie tam panoramowanie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edited by logimen
  • Upvote 1

Odkurzyłem aparat. :wink:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Te bliki i drobinki to bańki mydlane lub ich pozostałości. :wink:

kumpel kiedyś czyścił swojego 5d pod sprężonym powietrzem,i nie włączył osuszacza,nawaliło mu pełno wody :lol2:

Dołączona grafika