Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla was dwa owady pszczołopodobne ;] i jednego kwiatka ;].

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Miałem jak zawsze problem z netem i z kompem na dodatek, więc muszę zainstalować dopiero wszelki inne programy do obróbki zdjęć. Tak więc narazie te 3 zdjęcia są "gołe", ale myślę, że dosyć fajne. Może na pierwszy rzut oka owady pszczołowate mogą się wydawać nieostre, ale one takie są w rzeczywistości. Pozdrawiam

Fajny pająk BLANTMEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,rob szybko to zdjecie bo mnie rozjedzie..." :)

;]

 

sezon na truskawki a wiec dam to:

 

fajne :) ale nieco wiecej ostrosci by sie przydalo tam gdzie powinna byc ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pajak28 - ostrosci brak i troche ciemne te pszczolki :)

Ciemne bo nie było dużego słońca. Było dużo chmur. Jeszcze je trochę rozjaśnie ;]. A ostrości trochę brak, bo jakie to jest zbliżenie. Jak to zdjęcie się trochę zmniejszy to widać o wiele lepiej.

 

Jak chciałem podsunąć aparat trochę bliżej to niestety pszczółka odlatywała :(. A że teraz było ich strasznie mało to nie miałem w czym wybierać. Jak zrobi się cieplej to porobi się więcej takich zdjęć ;]. Akurat te zdjęcia robiłem w 9 milionach pikseli. Resztę wyciąłem, żeby widać było te pszczółki w sporym powiększeniu. Oryginalne zdjęcie w rozdzielczości 1024x768 wygląda świetnie.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ust mi to wyjales :)

dzieki za linka zaraz poczytam ;)

 

----------------------

http://img60.imageshack.us/img60/7460/dscf30848gz.jpg

 

 

 

:rolleyes:

 

Wali sie brama raczej z winy kadru a nie dlatego bo sie naprawde wali albo oba naraz :mrgreen:

W fotografiach architektury nic nie powinno sie "walic" . Trzeba albo stosować obiektyw z " schiftem" albo poprawic w PSie. Jest to widoczne zwlaszcza przy tego typu obiektach lub ogolnie przeszkadza o dziwo przy nizszej zabudowie. Gdy obiekt jest centralnie wtedy najmniej to przeszkadza, umiejetnie tez mozna cyknac walace sie wiezowce lub cos wysokiego.

Rada jest tez taka by cyknac z dalszej odleglosci i wykorzystac zoom no ale i kadr bedzie tez inny.

 

 

 

http://img123.imageshack.us/img123/7223/dscf30674th.jpg

 

Ta fotka jest bardzo fajna. O wiele lepiej wyglada niz wersja kolorowa. Ma cos w sobie. Fajnie si traktor zgral z twarza dziecka. Jesli chodzi o te drzewko to w wersji PSowatej przekombinowane a w wersji kolorowej nic sie nie dzieje, slaby kontrast chmurek plus na pierwszym planie wydeptana trawa.

 

 

Jesli chodzi o s5600 to trzeba jakies filtry zastosowac wogole by ladnie wyszlo niebo.

 

 

 

 

Jesli chodzi o HDRa to najprosciej pobrac Photomatixa :)

Edytowane przez rcube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wali sie brama raczej z winy kadru a nie dlatego bo sie naprawde wali albo oba naraz :mrgreen:

W fotografiach architektury nic nie powinno sie "walic" . Trzeba albo stosować obiektyw z " schiftem" albo poprawic w PSie. Jest to widoczne zwlaszcza przy tego typu obiektach lub ogolnie przeszkadza o dziwo przy nizszej zabudowie. Gdy obiekt jest centralnie wtedy najmniej to przeszkadza, umiejetnie tez mozna cyknac walace sie wiezowce lub cos wysokiego.

Rada jest tez taka by cyknac z dalszej odleglosci i wykorzystac zoom no ale i kadr bedzie tez inny.

2185048[/snapback]

Robione przez "pstrykacza amatora" aparatem Medion MD5319, 1.3MP o wartości 30 zł :)

3 i 4 fajne :) szkoda ze jakosciowo klapa :P

 

 

A teraz zapraszam do recenzji na nasz portal [strona glowna ]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja coś pokaze jestem kompletnym amatorem a fotografowaniu wiem tyle ile przeczytałem z instrukcji ale warto sie pochwalić i prosze o ocene

 

Kwiaty z ogrodka mamy...

Dołączona grafika

...

Dołączona grafika

 

A tu niebo lubie je fotografować ale ta fota była zrobiona całkiem przypadkiem

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...