Jump to content
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

mi tak na szybko wyszło

zrobiłem tak:

otworzyłem dwie wersje tego zdjęcia jasną i ciemną, jasną skopiowałem na ciemną (można odwrotnie) następnie wybrałem z menu Layer -> Layer Mask-> Reveal All a potem wybrałem gradient szara połówka i po zdjęciu tak że wyszło jak widać

post-15532-1152189947_thumb.jpg

Edited by cyganos king

Telefonwm nigdy nie zrobisz takiego zdjęcia jak aparatem. Ja aparat w telefonie mam, ale go używałem tylko parę razy, bo to jest zbędny gadżet według mnie, który i tak się zbytnio do niczego nie nadaje.

Pierwsze zdjęcie jest baaaardzo słabe, a na drugim to trudno się domyśleć co to jest.

Edited by Jacek_:D

Telefon służy do dzwonienia a nie do robienia zdjęć. Wyobrażacie sobie aparat, z którego dzwonicie do kolegi/koleżanki ? :P

Fajne te stronki. :) W poniedziałek dokładnie się z nimi zapoznam bo na razie muszę się uczyć. :? Jeszcze czekam na statyw ... :P

szczególnie ta angielska wszystko ładnie zilustrowane

Mówie że nie mam aparatu......mam kamere analogową ale nią sie chyba nie da robic zdjęc to co z tymi programami?

to jest galeria zdjęć a nie gniotów z komórki, tu ludzie zamieszczający zdjęcia starają się umieszczać prace godne uwagi (poza nielicznymi wyjątkami) a nie wszystko co złapią w obiektyw, po drugi koszt aparatu nie jest wielki 50 zł i masz juz sprzęt na którym możesz się uczyć i nie musi to być cyfra o zobacz tu

Telefonwm nigdy nie zrobisz takiego zdjęcia jak aparatem.

Akurat. ;) Zdjęcia z telefonu :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niedawno robiłem test .. 20D, Pro1 i mój fon... zdjęcia pomniejszyłem do 500x350 i niektórzy nie portafili rozróżnić co z czego. : > Skrytobojca namawiał mnie abym ten test wzrzucił na forum PPC ... ale jakoś chęci zabrakło. ;)

Fotki oryginalne mają 2Mpix i uważam, że są conajmniej takie same (jak nie lepsze) niż z Canona A60. :)

Edited by MaciekCi

Coś jakaś taka nie teges ta żaba. :P

A co chora jakaś ? :)

Troche zle ostrosc zlapalem bo fote pykalem usilujac nie wpasc do bagna ;] i badziewne badyle mi przeszakdzaly ;] a pozostale foty moga byc ? jakies + ? - ?

thx

pozdr.

Dlaczego B&W? nie widze uzasadnienia dla tej zmiany :>

Skrytobojca namawiał mnie abym ten test wzrzucił na forum PPC ... ale jakoś chęci zabrakło. ;)

I powtorze: "LEŃ" ;P

Fotki oryginalne mają 2Mpix i uważam, że są conajmniej takie same (jak nie lepsze) niż z Canona A60. :)

Canona A60 ma bdb jakosc zdjec, k750i jeszcze jest za nim w tyle :)

hehe z telefonu to ja moge miec fajne zdjecia... mam motorole v3x ktora ma 2 megapixele a za 7 baniek mam xcuta co ma 6 mega i filmy 30 fps.. :D pobawcie sie tym a potem mowie ze telefon nie moze dorownac aparatowi :) prawda jest ze taki xcute nie dorownuje mojemu dsc-n1 ale wiekszosc aparatow zostawia w tyle :)

pobawcie sie tym a potem mowie ze telefon nie moze dorownac aparatowi :)

Ta i co jeszcze ? juz nie moge tego słuchać ;d

Zrób telefonem zdjęcie oddalonego o 500m obiektu o godzinie 01:00 w nocy =] telefon nie moze rownac sie cyfrowce ;d

Z innej beczki ;]

2218969[/snapback]

Czy mi sie wydaje, ze przegapiliscie post MackaCi

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2217527

Jakosc zdjec z SE jest rewolucyjna jak na telefon, prawdziwe 2mp, AF itp.

http://www.pbase.com/cameras/sony_ericsson/k750i

Jak na telefon super zdjecia ! Jednak brak im ostrosci, kontrastu, kolory troche "dziwne" ale ogolnie jakosc fajna :) Ale i tak wolalbym Canona A60 niz K750i ;]

Edited by lukasrz

Z innej beczki ;]

http://img151.imageshack.us/img151/1831/kosciolchodel8bw.jpg

Zna ktoś w miare szybki i dobry sposób na usunięcie tych irytujacych drutów ? :>

Jak na telefon super zdjecia ! Jednak brak im ostrosci, kontrastu, kolory troche "dziwne" ale ogolnie jakosc fajna :) Ale i tak wolalbym Canona A60 niz K750i ;]

Druty PS i narzedzia do klonowania i latki ;)

A ostrosc, patrz ze na pbase kazdy moze wyslac zdjecia, duzo zalezy od fotografa itp.

Niektorym to nawet stabilizator nie pomoze ;)

Edited by SKRYTOBOJCA