Jump to content
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

Wiem, ale zrobiłem jak mówił PiotruśPan. :P
Taaa najlepiej to na mnie zwalić winę :P

@PiotruśPan: wczoraj próbowałem zrobić tą charakterystyczną gwiazdkę wokół światła i powiem Ci, że do tego dochodzi jeszcze 1 czynnik. Odległość aparatu od źródła światła. Lampka na biurku dała ładną poświatę, ale lampy na dworze już nie. Jeśli się mylę to mnie poprawcie :P

Odległość aparatu od źródła światła nie ma znaczenia. Poniżej zdjęcie poglądowe popierające tą tezę ;].

2234002[/snapback]

Powiedzcie no mi, dlaczego nad drzewami robi mi się taka jakby biała smuga ?
Te zdjęcia to HDR'y. Do tego zrobione pewnie w CS2, mam rację?

Edyta:

genghiskhan pierwsze zdjęcie z serii czarnobyli wpada w oko.

MaciekCi "Przed snem I" i "Red" podobają się.

Edited by PiotruśPan

1) Nie zwalam na Ciebie winy :P

2) Gwiazdki próbowałem robić lampom na dworze, ale pewnie coś zchrzaniłem. Jutro ew. coś wrzucę, bo teraz już za późno.

3) Nie masz racji. Robione w Photomatix Pro. Na CS2 nie mam miejsca na dysku :P

dla wielbicieli Piaska Goyi i niedługo Maryli rodowicz zapraszam na mojego sajta (w sigu) troche fotek

BLANTMEN dla efektu gwiazdek musisz przymknąć przysłonę na maxa i nie wiem czy nie lepiej ustawić pomiaru na punktowy

edit

Dijkstra pierwsze bylo by super gdyby nie ta trawa

Edited by cyganos king

@cyganos: na trawę zdecydowałem się celowo, bo widoczek za nią byłby nieciekawy, jakkolwiek można było ją odpuścić i przyciąć później zdjęcie. Trudno, takie światło pewnie się już nie powtórzy ;]

I jeszcze takie coś:

DSCF38971_1.JPG DSCF09381.JPG

Chmury miast i wiosek

Witam,

Trochę fotek w bliskiej podczerwieni zrobione aparatem Sony DSC-F707 z filtrami Hoya R72 oraz NDx8 w słoneczny dzień w trybie NightShot:

http://mowa.home.pl/kfgz/dj_ant_infrared_pictures.zip - rozmiar ~6,6MB

Za jakiś czas postaram się wrzucić jeszcze trochę fotek. Muszę tylko dokupić filtr NDx4 bo sam NDx8 to trochę za mało na słoneczny dzień (za duża czułość i zdjęcia wychodzą mocno prześwietlone).

@cyganos: na trawę zdecydowałem się celowo, bo widoczek za nią byłby nieciekawy, jakkolwiek można było ją odpuścić i przyciąć później zdjęcie. Trudno, takie światło pewnie się już nie powtórzy ;]

a mi się widoczek za trawką podobał właśnie przez to światło :)

Witam,

Trochę fotek w bliskiej podczerwieni zrobione aparatem Sony DSC-F707 z filtrami Hoya R72 oraz NDx8 w słoneczny dzień w trybie NightShot:

Za jakiś czas postaram się wrzucić jeszcze trochę fotek. Muszę tylko dokupić filtr NDx4 bo sam NDx8 to trochę za mało na słoneczny dzień (za duża czułość i zdjęcia wychodzą mocno prześwietlone).

parę fotek nawet ciekawych ale na przyszłość wrzucaj fotki na forum bo mało komu się chce sciągać 6 mb Edited by cyganos king

Fajny widoczek :) jaka to miejscowosc ?

->>>

Jest to widok na Dunaj i okolice Wiednia ;) Jak Wam się podoba, to zaraz wkleje panorame Wiednia robioną tym samym aparatem ;>

edit:

prosze :>

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edited by grzesiu