Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

genghiskhan uspokuj sie!!! Czlowieku czy sadzisz ze drugi raz tez polecisz na dwa tygodnie????

Jestes tu tyle czasu i widze ze poprostu cos ci sie wali pod kopula. Przez tyle czasu byles porzadnym userem, uzytecznym, ale ostatnio widze ze ci odbija.

Ulubionym twoim zajeciem jest krytyka w ktorej nie stronisz od bluzg skierowanych do innych userow. Zastanow sie nad soba!!

tego chcialbym od innych, zeby sie troszke nad soba zastanowili... sorki ale jak jakis koles nie majacy pojecia o foto pisze mi ze wszystkie foty sa na przecietnym poziomie i ze kazdy ciec moze zrobic tez takie (pewnie taki ciec ktory wie tylko jak trzymac aparat w ich mniemaniu jest juz AMATOREM).. no to sorry szlag mnie trafia :evil: i gdzie tu sprawiedliwosc????

nie mam zamiaru sie wkurzac ani wylatywac z powodu takich osobnikow

i wcale nie chce sie wymadrzac mowiac ze niewiadomo kto ze mnie z niewiadomo jakimi osiagnieciami ale jednak zajmuje sie fotografia amatorsko - w pelnym tego slowa znaczeniu....tyle, peace wszystkim nawet asterowi i yasinowi :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez na stronie na ktorej podales sa na dole foty zrobione tym aparatem :) sam ja podales :) zjedz na dol i masz 3 foty

Sorry, ale posta pisałem z pracy, a tam konfiguracja kompa nie pozwala na szybkie przeglądanie stron i w ogóle ... wiesza się co chwile dziad :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Widze ze jest tu kilka osob znajacych sie na fotografii ;] Moze mi powiecie czy Canon A75 (+futeral :P) za 1400zl to dobry wybor ?

Ot taki aparacik na wycieczki, moze jakies eksperymenty fotograficzne w wakacje. Taki na poczatek chyba bedzie dobry ?

Tylko mam jeszcze problem z akumulatorkami i ladowarka. Na allegro jest tego w ch****e i nie wiem co wybrac (bo tam chyba najtaniej, nie ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...uffff... wreszcie wrzuciłem te parę fotek na lycosa - stare dosyć, ale na razie nie miałem czasu na zabawę aparatem, czekam na opinie...

 

obrazek 1

obrazek 2

obrazek 3

obrazek 4

obrazek 5

obrazek 6

 

UWAGA CIĘŻKIE PLIKI

czy to sa skany z odbitek???

1 - chyba ostrosc nie na tym co trzeba.....

2 - podoba mi sie bardzo ten podswietlony listek ponizej jablek - reszta przecietnie....

3 - roza przepalona zdecydowanie.... (o ile to roza...)

4 - kard kulawy i ten kwiatek nie wyglada naturalnie, chyba chciales go wiecej pokazac a to trzeba jednak blizej podejsc...

5 - zaba spoko ale znow problem z ostroscia!!! powinna byc mniej wiecej na oczach a jej tam nie ma jest gdzies na tulowiu...

6- hmmm no niby spoko fajnie ze liscie sie swieca zielone ale barwa kwiatow znow nienaturalna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Widze ze jest tu kilka osob znajacych sie na fotografii ;] Moze mi powiecie czy Canon A75 (+futeral :P) za 1400zl to dobry wybor ?

Ot taki aparacik na wycieczki, moze jakies eksperymenty fotograficzne w wakacje. Taki na poczatek chyba bedzie dobry ? 

Tylko mam jeszcze problem z akumulatorkami i ladowarka. Na allegro jest tego w ch****e i nie wiem co wybrac (bo tam chyba najtaniej, nie ?)

Kupuj ten, albo tanszy A60 (porownaj sobie ich funkcje i zdecyduj) - bedziesz zadowolony, a jesli polubisz fotografowanie, to kupisz sobie od razu cos lepszego i wtedy pewnie bedziesz juz wiedzial co kupowac :). Co do aku i allegro to niestety nic nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to sa skany z odbitek???

1 - chyba ostrosc nie na tym co trzeba.....

2 - podoba mi sie bardzo ten podswietlony listek ponizej jablek - reszta przecietnie....

3 - roza przepalona zdecydowanie.... (o ile to roza...)

4 - kard kulawy i ten kwiatek nie wyglada naturalnie, chyba chciales go wiecej pokazac a to trzeba jednak blizej podejsc...

5 - zaba spoko ale znow problem z ostroscia!!! powinna byc mniej wiecej na oczach a jej tam nie ma jest gdzies na tulowiu...

6-  hmmm no niby spoko fajnie ze liscie sie swieca zielone ale barwa kwiatow znow nienaturalna....

...nie to nie skany, cyfra olympys (nie pamiętam jaki model, nie mam go na stancji).

1.wiem, wiem, ale za chorobę nie można wycelować, zupełnie inny odczyt odległości przy ręcznym ustawieniu, na lcd wygląda zupełnie inaczej i w końcu efekt końcowy zupełny kosmos... :?

2. no comment, to tylko tak przy okazji, wiem że nic specjalnego...

3.może trzeba by jednak photoshopa do tego zaprząc... :) - wszystkie fotki poza dodaniem napisu są RAW, nietknięte...

4.efekt naturalnego spryskania wężem ogrodowym, kolory "same tak wyszły"...

5.patrz wyżej, powiem tylko, że cudem uniknęła mojej kosiarki do trawy... :D

6.mocne słońce, nie przykładałem się tak do tego, może trzeba by jednak photoshopem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sobie to strzeliłem. Niestety słońce już zaszło i w cieniu robiłem przez co musiałem lampy użyć co niestety widać na fotce. Ona miałabyć bardziej śmieszna niż artystyczna :lol:

 

www.gorajec.net/Adasi/zabka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie bylo a mam pare nowych fotek - wybralem najlepsze...jakosc nie jest super bo aktualnie nie mam photoshopa aby kolory zrobic jak w rzeczywistosci byly ale zadowolicie sie chyba tym

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

3 ostatnie sa albo krzywo pociete albo paprochy widac, musze to wyplamkowac w szopie ale narazie niech tak sobie beda:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sobie to strzeliłem. Niestety słońce już zaszło i w cieniu robiłem przez co musiałem lampy użyć co niestety widać na fotce. Ona miałabyć bardziej śmieszna niż artystyczna :lol:

 

www.gorajec.net/Adasi/zabka.jpg

spider zaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze próby z Canonem A60:

FOTKI

ucz sie ucz dluga droga przed Toba :lol:

może parę słów więcej ?? bo to bardzo mało konstruktywna krytyka a takiej nie znoszę...poza tym...chyba mogłeś darować sobie tego lola?

widziałem twoje zdjęcia i są całkiem niezłe ale nie uważaj siebie za niewiadomo kogo przez to...

jak nie miałeś nic więcej do napisania ponadto co wyżej to lepiej było wogóle nic nie pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj pokomponowac troche zdjecia a nie cykac co wlzeie przed obietyw (np kaloryfer czy proszek do prania). Nie rob zdjec chaotycznie.

 

I nie wiem jak to zrobiles, ze niektore zdjeciamaja taka paskudna ziarnistosc - sam czasem uzywam a60 ale nigdy tak nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj pokomponowac troche zdjecia a nie cykac co wlzeie przed obietyw (np kaloryfer czy proszek do prania).  Nie rob zdjec chaotycznie.

 

I nie wiem jak to zrobiles, ze niektore zdjeciamaja taka paskudna ziarnistosc - sam czasem uzywam a60 ale nigdy tak nie mialem.

do lopo: no wlasnie wyzej kolega Ci wyjasnil...

paskudne zdjecie kaloryfera to nie osiagniecie - chociaz przy odrobinie umiejetnosci i pomyslunku nawet kaloryfer da sie ladnie przedstawic:) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...