Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to działa ? Bo na podstawie Twojego zdjęcia się bawię i jakoś tak nie za bardzo mi to wychodzi :? .

Wybierasz stempel, naciskasz alt i wybierasz podobny fragment obrazu, mozna zmieniac pedzle wiec mozesz zrobic ze krawedzie beda przechodzily w przezroczyste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie po 50 fotek retuszuje stemplem takze mi to tam rybka, najwazniejsze to jest to, ze stempel ma na poczatku 100% krycia ustawione, zmniejsz na 37-47% wtedy najlepiej sie robi, o wiele wiecej klikniec jest, ale o wiele dokladniej zrobisz swoja fotke :). Pamietaj, zeby kolor pobierac (altem) jakies 2 cm od obiektu, ktory chcesz zretuszowac, A gdy chcesz zretuszowac, cos gdzie jest ciasno, po prostu zmniejsz rozmiar pedzla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co, Dublin nocą syci :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

bardzo podoba mi się to drugie foto, nie, to nie ja na tym zdjęciu - to szwagier ze swoją kobietą B)

 

normalnie robienie zdjęć w nocy przy tak ładnie oświetlonych miejscach to coś pięknego, ale oczywiście bez statywu nie ma co się nawet do tego zabierać, a zdjęcia z lampą w takich warunkach to profanacja, niestety ja statywu nie posiadam, ale pomógł mi pobliski murek :wink:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox fotki ogolnie, ale pierwsz fota, hmmm moze inne ujecie, by mnie zachwycilo, bo to nie :). Np wzdluz mostu ...?

Druga fota? Hmm, wiem ze ciezko bez statywu, ale dla mnie za duzo murka, i w ogole mi sie nie podoba :). Tylko ladne ustawienie tej dwojki ;].

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto przedstawiam Wam mojego zioma, który ma na imię Dante ;]

 

Tutaj oto widać agresywny i porywczy charakter kolegi...

Dołączona grafika

 

Z drugiej strony Dante potrafi być bardzo miły i chętny do zabawy ;]

Dołączona grafika

 

Szczodrością nie grzeszy...

Dołączona grafika

 

 

 

c.d.n. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto przedstawiam Wam mojego zioma, który ma na imię Dante ;]

 

Tutaj oto widać agresywny i porywczy charakter kolegi...

 

Z drugiej strony Dante potrafi być bardzo miły i chętny do zabawy ;]

 

 

Szczodrością nie grzeszy...

 

c.d.n. B-)

Pokombinuj z tłem :] Motywy dobre ... tylko technicznie mi się nie do końca podoba. ;)

 

1. Jak już mówiłem tło

2. Wykorzystaj lepiej głębię ostrości :] (jest fajna, ale imho "to jeszcze nie to") ;)

 

Powodzenia w dalszych pracach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się strasznie ponuro u mnie :]

 

[imq]http://i22.photobucket.com/albums/b315/HipoPL/foto/krople.jpg[/imq]

A tutaj pierwsze próby zabawy stemplem (średnio udane), zaraz pod słońcem był kabel ....

 

[imq]http://i22.photobucket.com/albums/b315/HipoPL/foto/wschood.jpg[/imq]

Dołączona grafika

 

Pozwolilem sobie to zdjecie poprawic. Next time uzywaj stempla z mniejszym kryciem i z wiekszym rozmaiarem pedzla :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , dosyć tych popisów stemplowych. ;) Kto będzie chciał to sobie sam swoją fotkę poprawi. (Chyba, że kogoś o to poprosi :P ) A tak to bez sensu wstawiać każdą fotkę po x razy z różnymi kombinacjami stempla/efektów itp. :] Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...