Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Oceńcie - zaznaczam, że oprócz normalnego pstrykania, to mój debiut w kwestii zrobienia czegoś "artystycznego" ... Robione sprzętem z sigu we wrześniu ubiegłego roku, pod zamkiem w Pieskowej Skale. Zdjęcie wrzucone "na żywca", żadnego obrabiania nie było.

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie

Takie tam bawiłem się ...

 

A drugie z podróży do włoch :)

 

Photo

 

st1ch - twoje zdjęcia są rewelka ... zdradzisz gdzie to miejsce jest ?

Ucieta swieczka na pierwszy rzut oka strasznie drazni, samolot, juz tyle ludzi z Irlandi i Angli stawialo fotki, jak leca do pracy, ze juz nie zachwycaja :>.

 

Co do miejsca, to miasto: Koscierzyna -> jez. Kapliczne -> 25 m od mojego domu :) :>.

 

troche ps'a

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do świeczki do zgodze się lekko ucięta chodz i tak efekt jest ciekawy może nic nadzwyczajnego bo dopiero zaczynam przygode z fotografią.

A co do samolotu wiem że to nie jest nowego czy coś tylko ciekawe jest to że brudna szyba urozmaiciła zdjęcie heh ... - no ok nic ciekawego :P

 

st1ch - jakie aparatu używasz jeśli można wiedzieć i czy używasz do niego jakiś filtrów ? czy może obrabiasz je w jakimś programie... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do świeczki do zgodze się lekko ucięta chodz i tak efekt jest ciekawy może nic nadzwyczajnego bo dopiero zaczynam przygode z fotografią.

A co do samolotu wiem że to nie jest nowego czy coś tylko ciekawe jest to że brudna szyba urozmaiciła zdjęcie heh ... - no ok nic ciekawego :P

 

st1ch - jakie aparatu używasz jeśli można wiedzieć i czy używasz do niego jakiś filtrów ? czy może obrabiasz je w jakimś programie... pozdrawiam

Nikon d40, te pierwsze to sa surowe, prosto z aparatu w photoshopie je tylko przekadrowalem i dodalem ramke. Natomiast kolejne sa juz przerabiane w photoshopie (czyli "ps'e" :>).

s1tch - fotki po PSie ... okropne :] szczerze mówię ... te "zwykłe" najs ...

Nie wiem czemu, ale te z ph'sa cos w sobie maja, ale obydwie wersje mi sie podobaja, ale bardzo sie ciesze, ze pierwszy raz w zyciu powiedziales cos pozytywnego na moje fotki - te surowe :>. Az sie ciesze, bo wiem wtedy, ze jezeli Tobie sie podobaja, to musza byc fajne :).

 

PZdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna koncepcja ;] Podoba mi się... Jednak że imo lepszy klimat osiągnąłbyś, gdyby ta książka była z takich oldskulowych i grubszych ALE z taką okładką jak na w/w zdjęciu. I tło... hmm w głębi bardzo nieostry jakiś stary drewniany kredens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi - dymiony? Tzn w phs'e czy "odymiles" go sadza itp?

 

deserted - panorama troche zle poskladana :>. WIdac braki i w ogole, ale pewnie ciezko byla zrobic, przesuwajac o pare cm aparat i zorientowac sie gdzie ostatnio sie robilo fote :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi - dymiony? Tzn w phs'e czy "odymiles" go sadza itp?

To znaczy, że jest dymiony ... fabrycznie :] i nawet jakbyś chciał to tego nie "umyjesz" ... Takie są kieliszki. :)

 

Takiego czegos by na stocka nie przyjeli :)

Maciek odnajduje dusze artysty ;)

 

Oj, nie drażnij mnie :P i nie rób ze mnie gengiego ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś z wakacji jeszcze:

1. 2.

 

3.

 

i trochu nocnych fot z dzisiaj... bez obróbki prosto z aparatu, pomniejszone tylko w ps'cs :P niestety niektóre straciły przez to trochu na ostrości:

1. 2. 3.

 

4. 5. 6.

 

7. 8. 9.

 

10. 11.

 

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nocne to w sumie nic ciekawego, z ciekawszej perspektywy owszem. Jak dla mnie to wygląda na ustawienie się gdzieś ze statywem i tyle... Do takich fot potrzebna dobra miejscówka przede wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nocne to w sumie nic ciekawego, z ciekawszej perspektywy owszem. Jak dla mnie to wygląda na ustawienie się gdzieś ze statywem i tyle...

no bo się ustawiłem ze statywem i tyle hehehe, na razie jestem na etapie fascynacji fotografią i staram się zgłębiać swoją wiedze, eksperymentować z migawką, przysłoną itd. nie mam o sobie jakiegoś profi mniemania, miejscówka jest taka a nie inna - czyli zabawa ze światłem i czasem otwarcia migawki przede wszystkim.

 

p.s. wrzuć jakieś swoje fotki bo widzę, że sprzęt masz dość konkretny :>

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...