Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj jeszcze z Kłodzka z zeszłego roku, bez żadnych modów żeby nie było :D

 

ze niby skąd?

ja jestem z Kłodzka i nie kojarze tego miejsca :mur:

 

 

Nie cytujemy obrazków ! + 10% - MaciekCi

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Są ciemne i tyle. Nie wykręcisz się monitorem. :D Przyciemniałeś oczywiście ?

troche byly przyciemniane (winieta).

na drugim foto ptak jest prawie caly w cieniu, a brzuch jest dosc jasny - wiec zeby nie przepalic zrobilem tak a nie inaczej.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche byly przyciemniane (winieta).

na drugim foto ptak jest prawie caly w cieniu, a brzuch jest dosc jasny - wiec zeby nie przepalic zrobilem tak a nie inaczej.

To mogłeś zastosować "prymitywny" HDR* ;] Byłoby elegancko. :)

 

 

*Jedną fotkę odpowiednio rozjaśnić drugą przyciemnić i połączyć. Równie dobrze wyszłaby zabawa z poziomami w PS. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, niech no dorwe wreszcie jakas w miare cyfrowke to pokaze Wam klimat i uroki Kłodzka, a jest co pokazywac...

Składam zamówienie na Twierdzę. Może kiedyś zrewanżuję się zdjęciami Twierdzy w Osowcu. Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogłeś zastosować "prymitywny" HDR* ;] Byłoby elegancko. :)

*Jedną fotkę odpowiednio rozjaśnić drugą przyciemnić i połączyć. Równie dobrze wyszłaby zabawa z poziomami w PS. :)

hdr i zdjecie ptaka w ruchu? chyba, ze mowisz o "hdr" zrobionym z 1 rawa, wywolanego do 2 zdjec o roznym EV...

 

poziomy ustawilem tak, jak mi odpowiadalo.

po prostu - tak ma byc :P a czy u Was ciemniej czy jasniej to nie wnikam (sposrod xx osob jestes pierwsza, ktora powiedziala, ze jest za ciemne :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hdr i zdjecie ptaka w ruchu? chyba, ze mowisz o "hdr" zrobionym z 1 rawa, wywolanego do 2 zdjec o roznym EV...

 

poziomy ustawilem tak, jak mi odpowiadalo.

po prostu - tak ma byc :P a czy u Was ciemniej czy jasniej to nie wnikam (sposrod xx osob jestes pierwsza, ktora powiedziala, ze jest za ciemne :P).

No dokładnie o tym mówię. ;) Ale OK, jeśli fotka taka ma być to OK. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manfred - czysciutko :) Tak trzymac.

A podziekowac podziekowac ;)

 

No to jeszcze 3 fotki, niestety ciezko bylo tlum komorkowcow za mna a na aparacie tylko 50tka nikkora :( u totalnego amatora.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

I jeszcze jeden smaczek krajobrazowy ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym robione?

Sony DSC-F707 + Hoya R72. Później przerzuciłem się na tryb NightShot z oczywistych względów widocznych na zdjęciu (szum, brak ostrości, długie czasy naświetlania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szybkiego wczoraj pozyczonym Canonem 5mpx (dokladnie nie pamietam jaki model)

 

Międzygórze... i moja Myszka ;)

Marcin_gps > ja jestem tylkio amatiorem nie profi... ale nieostro, siakies kolory wyprane no i kadr lezy, uciete nogi, wysrodkowana postac itp...

 

http://photoagency.com.pl/porady.htm - jak bedziesz mial wolna chwilke ;), pierwsze lepsze wygooglowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, bo to jest po retuszu, kolorki wyprane bo taki aparat juz - wszystkie fotki takie blade, a reszta wskazowek -> racja, jeszcze nie mam pojecia o tym ale chce sie nauczyc ;)

:P Nie aparat tylko ustawienia, zawsze mozna zmienic nasycenie / kontrast / ekspozycje :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Nie aparat tylko ustawienia, zawsze mozna zmienic nasycenie / kontrast / ekspozycje :>.

To już nie w aparacie tylko w np. Photoshopie :> W każdym bądź razie w programie graficznym a tak naprawdę, sekret tkwi w ciemni i odpowiednich chemikaliach. :wink:

 

Oczywiście aparat ma takie rzeczy jak kontrast, nasycenie itp. ale to są programowe przeróbki. Lepsze efekty można samemu osiągnąć w dobrym programie graficznym, oczywiście jeśli się ma odpowiednie umiejętności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...