Jump to content
Sign in to follow this  
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Recommended Posts

Moge w koncu powiedziec, ze kupilem swoj wymarzony aparacik (dslr). Ostatnie miesiace bylem bez aparatu, wiec teraz moge poszalec :)

Jak czas i praca (i pomysl) pozwoli to w koncu jakies nowe zdjecia dodam. Aby co niektorzy mogli sie na nich powyzywac ;P

Obiektyw mam jak narazie kitowy (brak funduszy, mam tez inne wydatki na glowie), oraz jedno szklo na m42. Ktore rozdzielczosc ma o wiele lepsza niz kit i fajne swiatelko wiec je troche pomecze ;)

manfred jak zwykle cos ciekawego masz do pokazania :)

Tylko czasem niebo za mocne robisz, rzuca sie w oczy od razu.

To nie ja - to polar Hoya ;).

Pierwsze moje fotki z prawdziwego obiektywu macro - tokinka 100 i w ogole pierwsze macro

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edited by manfred

Canon 30D. ;]

A to ci plotkara :P Wystarczylo napisac, ze Canon ;)

To nie ja - to polar Hoya ;).

Slabiej skrecic filtr :)

Edited by SKRYTOBOJCA

Ode mnie Tygryski ;)

Dołączona grafika

i po lekkim ociepleniu :)

Dołączona grafika

Edited by slavOK

Hmm... proste drzewa wyglądają mało naturalnie, zawsze są przekrzywione w jedną stronę... Zobacze jak wyjdzie lekko wyprostowane, albo następnym razem jak będę w lesie. Thx :)

Fotki takie se, nic ciekawego z kadrem, co do glownych bohaterow :), nice autka :>.

@ lukasrz -> a ja pozwoliłem sobie dotknąć moje wcześniejsze posty. Pamiętasz je ? ;)

Dobra , dosyć tych popisów stemplowych. ;) Kto będzie chciał to sobie sam swoją fotkę poprawi. (Chyba, że kogoś o to poprosi :P ) A tak to bez sensu wstawiać każdą fotkę po x razy z różnymi kombinacjami stempla/efektów itp. :] Koniec.

Koniec z przerabianiem fotek ludzi, jeśli będą chcieli, niech sami o to poproszą, ale bez takich... :)

Edited by MaciekCi

No ogólnie jakieś mało ciekawe dajecie ostatnio te zdjęcia... Podoba mi się jedynie Markowski by tomos...

Tymczasem ode mnie coś związanego z pokoleniami, jak ojciec z synem ;]] dosłownie i w przenośni (ownerzy również ;pp )

Dołączona grafika

@ grzesiu

pozwolilem sobie dotknac Twoje foto ;]

2629597[/snapback]

@ lukasrz -> a ja pozwoliłem sobie dotknąć moje wcześniejsze posty. Pamiętasz je ? ;)

Koniec z przerabianiem fotek ludzi, jeśli będą chcieli, niech sami o to poproszą, ale bez takich... :)

Mi akurat to nie przeszkadza, no ale jak sa takie zasady...;)

Znów coś wrzucam :P

post-3788-1180539736_thumb.jpg

post-3788-1180539830_thumb.jpg

Edited by grzesiu

a ja daje fotkę z dzisiejszej wycieczki klasowej :-P aparat to Kodak C433 :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety fotka raz robiona po pijaku, dwa zrobilem ja sobie samowyzwalaczem. Ale mysle, ze wyszla ok zwlaszcza biorac powyzsze czynniki ;-)

A ja se dalej cykam macro na trybie zielonym i zupelnie nie mam pojecia co to wychodzi ..... :rolleyes: aaa i mam jeszcze pytanie - se kupilem taki macro (sloik na to mowia) no i mam problem, krece tym pierscieniem na nim i krece a on mi nie przybliza, w tym co dostalem z aparatem, taki maly ale szatan jak krece to przybliza a w druga strone oddala...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edited by manfred

Dawno nic nie dawałem od siebie, ale ostatnio zaopatrzyłem się w nowy aparacik więc chętnie podzielę się moimi osiągnięciami ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Pozdrawiam

Edited by apo5