Skocz do zawartości
spiderman6666

Kolejny setowicz zamierza opuścić nasz team ????

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś statystyki jak wiecie zamieści FiDO, więc ja narazie odpuszczam,

poczekam jak to będzie wszystko wyglądało, ale chyba nie ma sensu

robić dwóch podobnych porównań - jak uważacie? Muszę sobie znaleźć

jakieś inne zajęcie... :)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś statystyki jak wiecie zamieści FiDO

cos ich nie widze... no ale ma jeszcze 15 minut...
Pisał, że będą po 23:55, pewnie dopiero po północy, ale będą. :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech birdman, Ty wieczny pesymisto.. beda, beda tylko film ogladalem i sie zagapilem, juz zabieram sie za trzaskanie screenow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech birdman, Ty wieczny pesymisto.. beda, beda tylko film ogladalem i sie zagapilem, juz zabieram sie za trzaskanie screenow :)

o nie ladnie... SETI ponad wszystko!! (film w szczegulnosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech...coś ostatnio faktycznie mało się u nas dzieje.nie wspomne,że dostajemy po tyłku od BARWKOMP-u aż boli.coś mnie w krzyżu łamie albo Raptor jakby zachorował :?: .brakuje nam mocy,ludzie odchodzą.no to by było na tyle pesymizmu :D .Ja dużo nie działam,ale jestem wierny jak pies i pojade do końca :lol: .fuxmen nieźle lecisz już,zazdroszcze ci :cry: .ja niestety na kumpli liczyć jak się okazało nie moge :evil: .może coś KaZi wkońcu ruszy :? .

pozdro dla wszystkich liczących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chyba dzisiaj odszedł bo tak patrze na staty na orionie a tam wszyscy podskoczyli w góre ( do 45 miejsca) nawet ci co nie liczą :/ łot hpende

 

ps.dzisiaj jest nietty kolejny kiepski mój wynik osatnio sałbo idzie bo kumpel narazie nie może 24 na dobe liczyć a troche liczył a dzisiaj to już wogóle tragedia ja nie liczyłem prawie wcale ( robiłem porzadek w budzie ) kumpel tez nie licz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem powiedziec że as zradzam ale nie dla brawkomu tylko z komplami założyliśmy własny team i jakbyście mogli nie wyzywac mnie od zdrajców to byłbym wdzieczny moje 300 jednostek i tak wam duże różnicy nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, ale czy staty pozostaną? Czy będą od zera?

 

BTW: Ja się niewycofuje. Seti z małymi przerwam, licze od Wed Jan 16 17:40:40 2002 UTC, kiedyś sam, teraz troche więcej ludu się zebrało ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MakaR, IMHO trochę bez sensu jest zakładać nowy team

gdy stary projekt już zmierza ku końcowi, w dodatku (nie oszukujmy się ;))

razem z nami moglibyście zdziałać o wiele więcej, ale to Twoja

decyzja, powodzenia. :|

 

makakus - BONIC startuje od zera.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem powiedziec że as zradzam ale nie dla brawkomu tylko z komplami założyliśmy własny team i jakbyście mogli nie wyzywac mnie od zdrajców to byłbym wdzieczny moje 300 jednostek i tak wam duże różnicy nie zrobi

eh szkoda gadać 300 jednotek tu 600 tam 5000 jeszcze gdzie indziej i tak powoli sie wykruszają ludzie za mną tesz liczy 10 osób to co powinienem zakładać osobny team ?? i być na 751 miejscu imho to bez sensu a jeszcze niedawno narzekałeś że inni wymiękają zresztą rób co chcesz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem normalnie szlag mnie tez trafił, za niedługo kris nas opusci jeszcze i będzie dopiero lipa, ale ja nie opuszczam i tak licze do końca seti, a jak sie zacznie bonic to go licze aż do starości, myślę ze wtedy będzie lepiej kogoś nakłonić czy to ze znajomych czy z tweaka.

update

a widziałeś staty deesel przypierdala 200 Wu/dzięń

a średnią mamy o 500 WU/dzięń mniejszą :(

update 2

a dlaczego nie instalną seti na serwerze tweaka?? tak jak to mają barwkompowcy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn co bo nie bradzo kapuje o co ci loto, przekonywac z barwkompu na naszą stronę?? oni wykorzystali to ze przegonili nas i lepiej liczą i podeszli nas poprzez to, że przkonują naszych na ich stronę

a jaką argumentację masz dla tamtych od nas??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie lepiej s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lić do tych co lepiej im idzie a nie dalej ciągnąć z jakimiś ... co nie dają rady. Teraz pasowało by im pokazać ze dajemy i wykobzać ich z ich niby pewnej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie co za lamusy na tym świecie żyją, raz tu raz tam, zamiast kolegów tu sprowadzić to jeszcze odchodzi

 

przepraszam do qrwy nezy czy mógłbyś mnie łaskawie nie wyzywać, koledzy zalożyli team szkoły a wiadomo tamw szytkich znam wiec chciałem liczyć z nimi ale oni nie stanowią dla mnie konkurencji bo za dużo dziennie dla nich przeliczam i własnie chciałem wrócić aale jak sie nie od lausów wyzywa to nie dziekuje. A tak poztym to chciałem ich zwerbowac nie zgodzili cie, nie zdradziłem was dla brawkompa wie dlaczego nie obrażasz.

 

pozdro MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko wierze mnie tez troche poniosło bo poczułem sie troche urażony

 

 

ps. qrwa ale ten brawkomp w wuja tnie zróbcie to samo, jak ktoś zna kgoś kto licy dla brawkompa to niech werbuje i to ostro

ps2. wiem że odszedłem od teamu ale to nie znaczy że nie chce pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...