Skocz do zawartości
sebasw

jaki tel. brac ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zalety Motki (IMHO):

 

- ładna i zgrabna ;) (ale to kwestia gustu)

- super wyświetlacz, zdjęcia wyglądaja naprawdę jak zdjęcia

- spoko menu. zawsze uważałem że Nokie maja najlepsze ale tutaj też jest naprawdę dobre

- całkiem niezłe zdjęcia z aparatu (ale to przecież telefon a nie aparat)

- możliwośc wgrania mp3 jako dzwonki

- "szybka", w porównaniu do Sony Ericsonów to jak P4 do 486

- coś tam jeszcze ale nie pamiętam ;)

 

WADY:

- słaba bateria (ale to chyba przez moje złe formatowanie. jednak czesto czytam ze wytrzymuje tylko koło 2 dni, przy sporej ilości "zabawy")

- na razie więcej nie znalazłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral t610, v500 jest otwierana czyli duza szansa ze Ci sie szybciej zepsuje. Pamietajcie zeby nie brac telefonow z ruchomymi czesciami

8O 8O 8O skąd ta opinia??? Wielu moich znajomych miało Motorole jeszcze V50 i nigdy nikomu się klapka nie zepsuła. Ja miałem Nokie 7110 i jakoś klapka padła dopiero po roku po bardzo wielu upadkach. Ale z klapką poszedł cały telefon, więc raczej żaden telefon by tego nie przeżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motka e365 ma wade w tym ze niema irdy tylko jest zlacze rs232 i przez to przewod laczacy z pc kosztuje okolo 80, a tak pozatym spox fonik...

Wiec z tych telefonow ktore sobie wybrales to v500 ma wiecej pamieci, wiekszy ekran i wedlug mnie zywsze kolory, aparat robi zdjecja w wiekszej rozdzielczosci (VGA), noi mozliwosc ustawienia mp3 na dzwonek, a SEt610 wyroznja dobra baterja, kalendarz...

Design jak dla mnie ma ladniejszy motorolka, ja bym wybral v500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co złego ma E365???????????  8O

a wiec tak: brak IRDA to juz niemal ze standart w telefonach LOW END tym bardziej ze jest aparat, uboga ksiazka telefoniczna(mozna zapisac tylko jeden numer i adres e-mail), java tylko do gier i do tego mozna je sciagac tylko z netu :/ dtktafon tylko do 10 s...i wiele innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co złego ma E365???????????  8O

a wiec tak: brak IRDA to juz niemal ze standart w telefonach LOW END tym bardziej ze jest aparat, uboga ksiazka telefoniczna(mozna zapisac tylko jeden numer i adres e-mail), java tylko do gier i do tego mozna je sciagac tylko z netu :/ dtktafon tylko do 10 s...i wiele innych...

e tam takie wady i tak go biore za 2godziny :) zdiecia robi miodzio w najnizszej rozdziałce na telefonie zdiecie wygląda super w 65 tyś kolorów !! a jak zrobi sie w 640 to i na kompie bardzo łądnie wygląda, duzy LCD - bd zaleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ja mam V300 i jest bomba wyswietlacz jest genialny o niebo lepszy od SE T610 porownywalem z moim kumplem a V300 ma ten sam wyswietlacz do V500 , V600

a roznica miedzy V300 a V500 to taka ze V500 ma irda i blu... no i na V500 mozna nagrywac filmiki , jak dla mnie bomba !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziołęm i mam juz MOTKE E365

 

pierwsze wrażenia !

 

-LCD genialny !! 65 000 kolorów !! fotki robi wyje...!!! wyglądają poprostu super !!!

-banalny w obsłudze!!!!

-nawet fajne gierki :)

-fajna stylistyka i solidne wykonanie !!!

-Wszystko na lcd jest przejżyste!!

-na najwyzszej jakosci miesci duuzo fotek napewno ponad 100

-co tu jeszcze ???? solidna klawiatura

-tylko 80zł telefon :)

-duuuuuzy LCD!!!!

-fajne kolorki mozna ustawiac jak sie chce :)

-szybko zawalsicie robi zdjecia o wogóle

-lekki , bardzo poręczny, dla faceta

 

-wady?? hmm??? niewiem jak zmienic z szybkiego menu podrecznego zzeby po lewej niebyło OMNIX tylko np pisz smsa

 

wypas telefon !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziołęm i mam juz MOTKE E365

 

pierwsze wrażenia !

 

-LCD genialny !! 65 000 kolorów !! fotki robi wyje...!!! wyglądają poprostu super !!!

-banalny w obsłudze!!!!

-nawet fajne gierki :)

-fajna stylistyka i solidne wykonanie !!!

-Wszystko na lcd jest przejżyste!!

-na najwyzszej jakosci miesci duuzo fotek napewno ponad 100

-co tu jeszcze ????  solidna klawiatura

-tylko 80zł telefon :)

-duuuuuzy LCD!!!!

-fajne kolorki mozna ustawiac jak sie chce :)

-szybko zawalsicie robi zdjecia o wogóle

-lekki , bardzo poręczny, dla faceta

 

-wady?? hmm??? niewiem jak zmienic z szybkiego menu podrecznego zzeby po lewej niebyło OMNIX tylko np pisz smsa

 

wypas telefon !!!!!

 

gdybys mial motorole V300/500 to bys mogl powiedziec ze wypas ta E365 nie umywa sie do V300/500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taka zmiana softu, przez samego siebie, nie skutkuje utrata gwarancji ?

Wątpię. Trzeba by było poczytać warunki gwarancji. A tak w ogóle to w razie powstania usterki musieliby udowodnić, że spowodowana jest ona właśnie przez zmianę oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak jakis blad wystapi w czasie flashowania i beda jakies bledy porzniej w sofcie i pojdziesz do serwisu zeby Ci poprawili to moga sie przyczepic ze nie oddales telefonu do firmowego serwisu tylko na wlasna reke to robiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...