Skocz do zawartości
sebasw

jaki tel. brac ?

Rekomendowane odpowiedzi

samsung c100

podaj mi konkretne powody dlaczego samsung bo ja jestem laik w sprawie fonów:)

ładny jest :] cienki :] porzadnie wykonany :] funckjie tez nie glupie , dlugo sie nie bawilem nim to niewiem dokladnie co ma czego niema w porownaniu do noki , luknij sobie na www.noki i samsunga ale bez wachanai raczej samsung takie goolen ma mwrazenie i odczucie , nokia wygalda jak tłuk pancenry

widzisz nokia mnie wkurza jakiej niemialem to zawsze na poiczątku nietrzeszczy a potem wkurza mnie bo trzeszczy jak diabli dlatego szukam telefonu który w moich łapkach niezacznie trzeszczeć:) więc nokia odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebasw - nie odpowiedziales na moje pytanie dotyczace T630.

Nie umiem znalezc promo w PLUS GSM aby byl po 250 pln :/

 

Co do wybory tel. chyba sie zdecyduje na M55.

Po tym co wyczytalem na simensiaku.pl - http://www.siemensiak.pl/go.php?id=testy o M55 to chyba juz nie mam watpliwosci.

W sumie strona o siemensie wiec tylko niby wychwalaja ale MC60 i C60 sie dostalo po d*** wiec mysle, ze dosc porzadne i obiektywne testy tych fonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety okazuje sie, ze bedzie za kilka miechow :(

w salonie powiedzieli mi, ze w kwietniu, a okazuje sie, ze pozniej ....

 

 

szkoda.

wiec biore narazie se t610, a pozniej moze sprzedam i kupie inny.

 

jednak t610 chyba nie jest taki zly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no pewnie, ze nie jest zly :P

Hmm, tylko ze ja biore PLUS 100 (w promo za przejscie z IDEA) ale moge wybierac fony tylko te z pierwszej rubryki czyli tylko te z PLUS 20 (ew. pakiet 25). A w nich T610 jest po 305pln. Na to sobie nie pozwole. Co jak co ale 300pln za tel to lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol abonamentu przez rok.

Biore PLUS 100 za 79 pln/2. 40 pln - 50 minut + 50 SMS, 1,34 pln/min. Strefa plus moze zrobia VIII edycje czyli koszty o jakies 60% nizsze, itp, itd. Komorka to pewnie M55+aparat za 181pln (sprzedajac moja MT50 za 150 pln mam tel za 30 pln, do tego kabelek za 20 pln i HAJ LAIF :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dowiedz sie bo jezeli chcesz skorzystac z tej promocji (polowa abonamentu dla zdrajcow :P ) to nie mozesz wybierac telefonow dla tych wlasnie pakietow, a tylko te z pakietow najtanszych.

Czyli T610 303 pln Cie bedzie kosztowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N3510i wzialbym gdyby mi pierwszy rok podarowali abonament :P

Dowiedzialem sie wlasnie w salonie Plusa, ze M55 sa juz niedostepne. Jedynie jak jakis salon bedzie mial zapasy to moze dostane. W Polkomtelu juz nie ma i nie bedzie :/

Nie usmiecha mi sie dawac 300pln za porzadny aparat.

Chyba C100 zostanie.

 

Update po 24h:

Jest u mnie w miescie jeszcze M55 w salonie.

Sebasw, koles w salonie PLUS dal mi cynk, zebym poczekal z podpisaniem umowy przynajmniej do 4 kwietnia bo szykuje sie jakas wypasiona promocja.

Nie wiemczy przebije ta do jakiej mam prawo jako byly urzytkownik IDEA ale moze byc ciekawie. Moze nowe fony albo te co sa w nowych cenach ?

Jakby tak SE T610 w cenie M55 :) (chociaz nie wiem ktory lepszy :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam T610 za lepszy od T630... jezu ostatnio pisałem smsa na tym T630 to myslałem że ku...cy dostanę! Ma za duże przyciski i do tego blisko siebie... co w moim przypadku go dyskfalifikuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...