Skocz do zawartości
paolowawa

Zabawne gierki we flashu!

Rekomendowane odpowiedzi

To może inaczej ... mój screen obrazuje pojedyńczy wyskok a nie ogólny wynik z 5ciu prób :P ,,,, pozwolę sobie podjąć kwestię najdłuższego skoku ever złapanego screenem : albo w momencie wystawienia przez chomacza tabliczki albo tablicy ogólnej gdzie taki wynik wisi :D

 

i tu zamieszczę przykład tablicy ogólnej z ostatnim rekordem :P

Dołączona grafika

 

znaczy to ni mniej ni więcej że jeden z chomaków poleciał na odl. 1200+ feet :P ... beat me :P

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy to ni mniej ni więcej że jeden z chomaków poleciał na odl. 1200+ feet :P ... beat me :P

Komu by sie chciało :lol: ale to jedna z nielicznych gierek z rzucaniem, gdzie ma się wpływ na lot - wreszcie coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy .... jak dobrze trafisz po rakietach i zgarniesz żółtą piłkę to można nieźle lecieć daleko ... ja raczej tamto 1,2 K uważam za dziki fuks bo teraz najdalej mi się udaje do 400 / 500 dolecieć :P

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ten temat to sry ale szukam gierki (?) flashowej gdzie odpowiadając na pytania Darth Vader zgadywał o czym myślimy :] zgadywał wszystko chyba xD ta gierka była po angielsku... kojarzy ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko ja to kojarze ;P hehe ale beka z tego była...

pomoge Ci szukać jak znajde to wkleje [;

 

btw. chomiki sux ;x nie umiem w to grac ;P

a tak w ogóle, to serwis gry.pl ma fajne gierki ;)

 

edit:

 

http://www.maxior.pl/?p=index&id=2702&0

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy .... jak dobrze trafisz po rakietach i zgarniesz żółtą piłkę to można nieźle lecieć daleko ... ja raczej tamto 1,2 K uważam za dziki fuks bo teraz najdalej mi się udaje do 400 / 500 dolecieć :P

 

Pozdrawiam.

ty te chomiki swoje na sterydach hodujesz :P za kija nie moge w sumie zrobic wiecej jak 1000 :mur: najwiecej pojedynczym skokiem udalo mi sie dzisiaj 423 feet...

 

ee tam dziadostwo :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomiki mi nie idą najdalej poszybował 165ft :/

 

CHOMIK WIDMO :blink:

Dołączona grafika

 

 

Ps. Gorzej jak jakieś dziecko podejdzie do tej gry z chomikami realistycznie i urządzi sobie loty chomików z balkonu.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziewna ta gierka :lol2: .

Wystarczy trochę procka zamulić i masz wynik po parę(dziesiąt) minut. :damage_wall:

Liberum veto! Wypraszam sobie takie komentarze! Mój wynik jest rzeczywisty, bez zamulania! A jeśli jest tak to zamul kompa i wrzuć zrzutę, żebyśmy się mogli naocznie przekonać, bo takie komentarze to każdy potrafi pisać...

 

To, że Tobie nie wychodzi i musisz łapać się różnych tricków, nie oznacza jeszcze, że wszyscy tak robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...