Skocz do zawartości
paolowawa

Zabawne gierki we flashu!

Rekomendowane odpowiedzi

To ja poproszę film nagrany np programem CamStudio, 200s wystarczy :D

@MaSell

Chyba nie sądziłeś, że ja to mówiłem na serio? Skoro piloci amerykańscy muszą zaliczyć 2 minuty (!), to chyba jest dość oczywistym, że bez ćwiczenia nie mogłem osiągnąć 5-ciu minut. Tak naprawdę uzyskuję wynik między 36 i 44 sekundy...

 

A eragonek się aż przestraszył, ale w końcu pokapował i sam wziął udział w zabawie...i dzięki mu za to!

 

Jeśli kogoś zdenerwowałem, to przepraszam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell

Chyba nie sądziłeś, że ja to mówiłem na serio? Skoro piloci amerykańscy muszą zaliczyć 2 minuty (!), to chyba jest dość oczywistym, że bez ćwiczenia nie mogłem osiągnąć 5-ciu minut. Tak naprawdę uzyskuję wynik między 36 i 44 sekundy...

 

A eragonek się aż przestraszył, ale w końcu pokapował i sam wziął udział w zabawie...i dzięki mu za to!

 

Jeśli kogoś zdenerwowałem, to przepraszam! :)

Czego się miałem przestraszyć ? :huh:

 

Ty na serio myślałeś że amerykańscy piloci ćwiczą na tej grze ? :lol2:

Z tego co wiem to tą gierkę zrobił jakiś ziomek z politechniki łódzkiej :lol: ;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się miałem przestraszyć ? :huh:

 

Ty na serio myślałeś że amerykańscy piloci ćwiczą na tej grze ? :lol2:

Z tego co wiem to tą gierkę zrobił jakiś ziomek z politechniki łódzkiej :lol: ;>.

Tjaaa...

 

TAJNY test dla pilotów amerykańskich dostępny w sieci? Ja nie myślałem, że Ty myślisz, że ja myślę, że Ty tak pomyślałeś, ale ja wiedziałem, że Ty wiesz, że ja wiem, że Ty nie wiesz, że ja nie wiem...

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też nie wiem jakiś czit czy co :blink: Nie wiem jakim cudem nie wydając kasy można przechodzić późniejsze lvl, pewnie to kwestia taktyki nad którą musze jeszcze popracować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beat me ;]

 

Dołączona grafika

 

Jeśli ktoś ciekaw jakim cudem to PW....podpowiem że da się więcej i jest to w 100% metoda nie korzystająca z bugów gry :D

Edytowane przez mx87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja to robiłem z początku podobnie tylko jak już mogłem zbudować rakietnicę to burzyłem armaty i stawiałem jak najwięcej wyrzutni w środku :-P Zaraz idę przetestować tą metodę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciagle koncze na 36 poziomie. Swietna gierka nie to co wiekszosc głopowatych flashy :P I całe szczescie ze nie trzeba miec wc3 by w to popykac :>

 

ps. co zastosowac przeciw tym z poziomu 36? czy to raczej 37 bo na36 koncze :/ mam kilka wyrzutni rakiet i wiezyczki co wczesniej, ni eda sie ubic dosc by kontynuowac gre ;/

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...