Jump to content
paolowawa

Zabawne gierki we flashu!

Recommended Posts

To ja poproszę film nagrany np programem CamStudio, 200s wystarczy :D

@MaSell

Chyba nie sądziłeś, że ja to mówiłem na serio? Skoro piloci amerykańscy muszą zaliczyć 2 minuty (!), to chyba jest dość oczywistym, że bez ćwiczenia nie mogłem osiągnąć 5-ciu minut. Tak naprawdę uzyskuję wynik między 36 i 44 sekundy...

A eragonek się aż przestraszył, ale w końcu pokapował i sam wziął udział w zabawie...i dzięki mu za to!

Jeśli kogoś zdenerwowałem, to przepraszam! :)

@MaSell

Chyba nie sądziłeś, że ja to mówiłem na serio? Skoro piloci amerykańscy muszą zaliczyć 2 minuty (!), to chyba jest dość oczywistym, że bez ćwiczenia nie mogłem osiągnąć 5-ciu minut. Tak naprawdę uzyskuję wynik między 36 i 44 sekundy...

A eragonek się aż przestraszył, ale w końcu pokapował i sam wziął udział w zabawie...i dzięki mu za to!

Jeśli kogoś zdenerwowałem, to przepraszam! :)

Czego się miałem przestraszyć ? :huh:

Ty na serio myślałeś że amerykańscy piloci ćwiczą na tej grze ? :lol2:

Z tego co wiem to tą gierkę zrobił jakiś ziomek z politechniki łódzkiej :lol: ;>.

Czego się miałem przestraszyć ? :huh:

Ty na serio myślałeś że amerykańscy piloci ćwiczą na tej grze ? :lol2:

Z tego co wiem to tą gierkę zrobił jakiś ziomek z politechniki łódzkiej :lol: ;>.

Tjaaa...

TAJNY test dla pilotów amerykańskich dostępny w sieci? Ja nie myślałem, że Ty myślisz, że ja myślę, że Ty tak pomyślałeś, ale ja wiedziałem, że Ty wiesz, że ja wiem, że Ty nie wiesz, że ja nie wiem...

:)

Ja właśnie też nie wiem jakiś czit czy co :blink: Nie wiem jakim cudem nie wydając kasy można przechodzić późniejsze lvl, pewnie to kwestia taktyki nad którą musze jeszcze popracować :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja to robiłem z początku podobnie tylko jak już mogłem zbudować rakietnicę to burzyłem armaty i stawiałem jak najwięcej wyrzutni w środku :-P Zaraz idę przetestować tą metodę :D

A ja ciagle koncze na 36 poziomie. Swietna gierka nie to co wiekszosc głopowatych flashy :P I całe szczescie ze nie trzeba miec wc3 by w to popykac :>

ps. co zastosowac przeciw tym z poziomu 36? czy to raczej 37 bo na36 koncze :/ mam kilka wyrzutni rakiet i wiezyczki co wczesniej, ni eda sie ubic dosc by kontynuowac gre ;/

Edited by Jacek