Skocz do zawartości
paolowawa

Zabawne gierki we flashu!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj, spróbuj parę razy wpisać alfabet na czas... to wciąga :wink: Ale mojego nowego rekordu nie potrafię pobić, dość często robię koło 2,5 sekundy a poniżej 2,33 to już nie... chyba to wina 6-letniej klawiatury z wysokim skokiem klawiszy :razz:

Dołączona grafika

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.94 to super czas... ale i tak go pobiję do końca tygodnia :razz: na razie lekka poprawka rekordu:

Dołączona grafika

Co do sposobu wpisywania - w moim przypadku są to po 2 palce z każdej ręki - wskazujący i środkowy. W programach do szybkiego pisania mam około 300 znaków na minutę przy poprawności >95%, więc nie jest to super dużo.

 

A ta zmiana z 1,94 na 1,98 wydaje mi się już podejrzana...

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste :) Mozna pudlowac wiele razy, wiec wystarczy strzelac z maksymalna moca i patrzec na podzialke dajac na poczatku spory zapas, w koncu trafimy :rolleyes:

Sposób może i dobry, tylko nie dopatrzyłeś, że oni mają 17 level w 17 strzałach. (Ilość prób do hi score też się liczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię zrobić 15 poziomów ze 100%, potem są już jaja, bo brakuje mi punktu odniesienia :razz:

Dołączona grafika

 

EDIT:

 

Ta gra jest GŁUPIA! Skończyłem wszystkie poziomy i użyłem 19 strzał a nie ma mnie w TOP 200 <_< Jak się nie pojawi do jutra mój nick w TOP to nie poprawiam wyniku na 100%...

 

EDIT 2:

 

Tak sobie włączyłem z nudów alfabet... i wyrównałem najlepszy pokazany tutaj wynik 1,88:

(nieaktualne :) )

 

EDIT 3:

 

No to mam znowu najlepszy czas - 1,86 s :)

(nieaktualne :) )

 

EDIT kolejny:

1,75s:

Dołączona grafika

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny wyniczek, piekna praca rak (:*). Gratki! To ile Ci teraz brakuje do rekordu swiata :wink: ?

 

EDIT acha, btw ja nie watpilem w to, ze krecisz takie czasy, chcialem zobaczyc tylko i wylacznie prace rak :)

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...