Skocz do zawartości
tomcyk

jaka bedzie róznica w cenie miedzy 1700 PALOMINO a T-BRED

Rekomendowane odpowiedzi

mam taką opcje zamienic swojego zużytego 1700+ palomino na 1700+ tbreda (nie bede tłumaczył dlaczego :P :lol: 8) :wink: ) ..sprawa do ugadania z sąsiadem...

i teraz moje pytanie do Was drodzy forumowicze:

ile "powinienem" mu dopłacic kasy biorąc pod uwage ze jest na gwarancji ( do sierpnia ) a mój palomino juz nie....no i to że jest pomiedzy nimi róznica....

dodam ze sąsiad niezbyt (w ogoole) sie nie zna na tym...co nei zmienia faktu ze nie chce na nim ukrecić wała...ale też nie zamierzam przepłacać;)

 

moja sugestia to nei wiecej jak 50pln (ale taką sumke sobie wybrałem tak ot..więc prosilbym nie komentować jak jest smieszna:):):):):):):):):)

 

Dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za wymiane tbreda 1700+ A0 który chodził max na 2000+ na tbreda B0 ktory pomyka na 2ghz dopłaciłem 50 zeta. To było pare miechów temu bo teraz bym tyle nie dał. Ale palomino to nie tbred, no i piszesz ze zużyty, czyli pewnie długie molestowanie oc. Jak chce 50 to mieniaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za wymiane tbreda 1700+ A0 który chodził max na 2000+ na tbreda B0 ktory pomyka na 2ghz dopłaciłem 50 zeta.  To było pare miechów temu bo teraz bym tyle nie dał. Ale palomino to nie tbred, no i piszesz ze zużyty, czyli pewnie długie molestowanie oc. Jak chce 50 to mieniaj się.

Tak to jest jak się ktoś napali hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki szum LPC wygrzebałeś topik sprzed kilku tygodni:) 

ja juz wiem wszystko:)

Dzieki wszystkim :)

 

ps: w sumie to można wywalić w cholere ten topik (moder..) :)

nie ja wygrzebałem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...