Skocz do zawartości
RIKER

HIS Radeon 9200 128bit

Rekomendowane odpowiedzi

7k to troche malo nie mowcie ze to taka slaba karta niekrecona robi u mnie kolo 7,5k ;)

podkrecona 290/450 juz wiecej bo prawie 8,7k http://service.futuremark.com/compare?2k1=7683642

o dziwo w 2k3 juz 1,4k http://service.futuremark.com/compare?2k3=2261550

 

a to chyba dobry wynik bo po wyswietleniu wszystkich wyników w 2k3 na radeonach 9200 jestem pierwszy na ORBIE :)) a grafa jeszcze pewnie pociagnie tlyko radiatorków jej trzeba :D

No naprawde ladny wynik, choc ja postaram sie Cie dogonic :P. Tylko kupie lepsze chlodzenie na proca i cos na grafe, wtedy zobaczymy :P. Bo narazie i tak jestem blisko jezeli chodzi o 2k1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na temat (GeForce4 MX440-8x Leadtek Winfast A180 Cinema TDH64 VIVO + tuner tv/fm) ktoś miał styczność z tą kartą jeśli tak potrzebuje opini przed ewentualnym zakupem 489 PLN 8O czy dobra cena. Podobno taktowany jest na 275/500 128 bit 64 MB DDR z dostępem 3.4ns coś jest przedobrzone za tak niską cene musi być jakaś lipa. Dla porównania Radeon 9600 325/400 128MB okaleczony przez ATIego 64 bit-ową szyną kosztuje tyle samo :? . Nigdzie nie moge znaleźć recenzji karty w/w GeForca :( . POMOCY

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego chcesz zmienic swojego Radeona na tamtego G-forca??.Przeciez Radeon i tak jest lepszy. Nio chyba ze Ci zalezy na tym Tunerze, ale mysle ze i tak nie warto. Mozesz przeciez kupic oddzielnie Tuner np. Winfast 2000 XP Deluxe. Tuner jest nrapwde wart swojej ceny. Pamietaj ze nigdy zaden G-force MX440 nie dorowna Radeonowi 9000/9200 128bit. A w dodatku ten Twoj G-force jest 64 bitowy. To od razu sobie go odpusc. Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio wiec tak jak mowilem juz Cie pobilem :P. - 8767 markow. Ale i tak czekam na ten wentylatorek i radiatorki na pamieci. Wtedy powinienm dojsc do 9000. To jest moja magiczna granica :P

ja mowie o 2k3 :)

a nie o 2k1 :)

poczytaj :) pozatmy mam pamiatki bez radiatorów.. :) chce sprzeadc te karte i kupic radka 9600 .. wiec nie chce mi sie speclajnie w nia inwestowac :)

3dmark 2k1 zalzy bardziej od zegara proca ..

swoja droga VIP robi na 9000pro 1700pkt w 2k3 tyle ze ma niezle zegary :))

 

moja leci na 293/450 ... a pamiatki sie grzeja troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też kupię tego radka za 300,00! Szukałem nowego GF3Ti Gainwarda, ale już nigdie nie ma (poza Allegro). Zastanawiam się tylko czy kupić coś firmowego czy jakiegoś noname!

Chyba na dzień dzisiejszy nie ma jakiejś rozsądnej alternatywy za te 300,00 PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też kupię tego radka za 300,00! Szukałem nowego GF3Ti Gainwarda, ale już nigdie nie ma (poza Allegro). Zastanawiam się tylko czy kupić coś firmowego czy jakiegoś noname!

Chyba na dzień dzisiejszy nie ma jakiejś rozsądnej alternatywy za te 300,00 PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabyłem w sklepie R9200 64MB 128bit i mam 6800pkt 3Dmark  - cena196zł  - długo szukałem i chyba niema lepszego wyboru za tą cenę.

Napisz o swojej konfiguracji, to wtedy bedzie mozna ocenic trafnosc Twojego wyboru, chodzi mi o wynik w 3DMarku 01 (osobiscie popieram taki wybor :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj robilem testy i sie bawilem udalo mi sie maksymalnie osiagnac na HIS 9200 128mb 128 bit 7948 pkt, bez zadnego krecenia karty tylko procek chodzil na magistrali 144mhz :) Wiecie czemu przy probie instalacji 3DMARKA robi sie puk puk i komp sie resetuje??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...