Skocz do zawartości
folusz

Net przez modem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, może ktoś wie jak go rozwiązać. A mianowicie mam komputer (A) podłączony do sieci lokalnej z Internetem do którego wsadziłem też modem. Posiadam również drugi komputer bez połączenia z Internetem oraz zainstalowanym modemem(B). Czy ktoś wie jak skonfigurować komputery tak aby modem z (B) wybrał nr do komputera (A)a tamten odebrał połączenie i udostępnił Internet przez modem dla komputera (B). Po dłuższej „walce” udało mi się połączyć komputery, oba widzą pliki udostępnione, pingują się ale nie mogę korzystać z Internetu.

Jeśli kogoś zastanawia jaki w tym sens to napisze tylko „darmowe wieczory i weekendu w tepsa”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie prosciej przerobić na isdn a kompy podłaczyć siewciówką gdzia A będzie serwer. I w ten sposób masz 128KB ps. czy w darmowe wchodzi również internet coś mi się nie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zalapales o co mi chodzi, chce wdzwaniac się na kompa a jak do serwerów tepsy zeby mnie polaczyło i udostepnilo internet. Z tą tylko różnicą że nie placąc 30 groszy za 3 minuty ale zadarmo od 20 :) i w cale weekendy.

Ale dzięki za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to opisać ale nikt mnie nie rozumie, komputery są oddalone od siebie o 60 KM więc kabel odpada. Ja mieszkam na totalnym zadupiu gdzie tepsy nie założą mi neo, ani nawet sdi, a Internet za 60 zł miesięcznie plus abonament 40 zl mam dopiero po 24 (pakiet nocny). W pakiecie darmowe wieczory i weekendy nie uwzględniono Internetu ale jeśli zadzwonię do komputera u kolegi który ma Internet z lokalnej sieci i jego modem odbierze po czym udostępni mi Internet na tym połączeniu to będę miał net dzwoniąc pod jego nr 017 8765390 i nie płacąc za to połączenie już po 20 i w całe weekendy.

Myślę że teraz już wiecie o co mi chodzi i dlatego tak mi na tym zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...