Skocz do zawartości
ZYWIEC11

9700 czy 9600

Rekomendowane odpowiedzi

Hercules 3D Prophet ATI 9700 128MB DDR TV/DVI OEM czy Sapphire ATI Radeon 9600XT 256DDR TV/DVI ?Sorry moze już coś takiego było ale przeczytałem już chyba 300 postów i z każdym następnym mam większy mętlik w głowie.Dodam że na grafe mam przeznaczone 1000 zł

Z góry dzięki za odzew

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że R9700. Lecz jeśli masz możliwość wybrania "dobrego" 9800SE@9800Pro to bierz 9800SE...

Tylko jak znaleść tego "dobrego" 9800SE w przyzwoitych pieniądzach tzn.gdzie?

Procek to athlon 3000 prawdopodobnie będzie

 

Dzieki za tak szybki oddzew

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że R9700. Lecz jeśli masz możliwość wybrania "dobrego" 9800SE@9800Pro to bierz 9800SE...

Tylko jak znaleść tego "dobrego" 9800SE w przyzwoitych pieniądzach tzn.gdzie?

Procek to athlon 3000

Jak :?: Kumpel pracujący w sklepie komputerowym, ew. dogadać się ze sprzedawcą (to mało prawdopodobne) itp. ...

 

P.S. A tu Koledzy piszą o Radku 9800 Pro za 1125 zł:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=65922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzialem oryginalnego Radeona Herculesa 9700PRO za 1100. Koles mial 2 sztuki do sprzedania. Zobacz tam moze jeszczce jest. Mysle ze 100 zl wiecej nie stanowi problemu. A z tych dwoch to oczywiscie 9700. I dobry zasilacz do karty :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłes o płytę też tutaj zapytać, Abit albo EpoX byłby lepszy.Do takiego cfg porządny zasilacz jest potrzebny, jesli to ma byc podkręcane.Jesli nie , to w sumie też by sie przydał jakiś 420W markowy.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję , super maszyna, enjoy !!!

Bartka jak dostaniesz, to w przypadku, jak pamięci ddr 400 masz, to ustaw od razu na fsb 400 i masz bartka 3200+ :D (może to wymagać delikatnego podniesienia vcore, ale nie musi).

Teraz możesz sobie ustawić AAx6 i Anizo x16 i grać w co dusza zapragnie.

P.S.

Jak się znudzisz kompem, to wyślij na mój adres :DDDDD

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję , super maszyna, enjoy !!!

Bartka jak dostaniesz, to w przypadku, jak pamięci ddr 400 masz, to ustaw od razu na fsb 400 i masz bartka 3200+ :D (może to wymagać delikatnego podniesienia vcore, ale nie musi).

Teraz możesz sobie ustawić AAx6 i Anizo x16  i grać w co dusza zapragnie.

P.S.

Jak się znudzisz kompem, to wyślij na mój adres :DDDDD

 

pozdrawiam

Przygodę z kompem dopiero zaczynam - tak że nuda chyba mi nie grozi :D

Czytam od 4 godzin posty o podkrecaniu procka i karty i z każdą minutą mniej wiem.Z tym bartkiem to tylko wystarczy fsb na 400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janse, zawsze czytam :) Ale mnie na mdłości bierze, że ludzie mając te "kilka lat" nie potrafią użyć opcji SZUKAJ i zakładają kolejny bzdurny topik "czy leprze Radeon 9700, czy może 9200 SE 256 MB" :P

 

A tak ode mnie- do 1000 zł to kup sobie Radeona 9700 na www.pcprojekt.pl- są tam po 860 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janse, zawsze czytam :) Ale mnie na mdłości bierze, że ludzie mając te "kilka lat" nie potrafią użyć opcji SZUKAJ i zakładają kolejny bzdurny topik "czy leprze Radeon 9700, czy może 9200 SE 256 MB" :P

 

A tak ode mnie- do 1000 zł to kup sobie Radeona 9700 na www.pcprojekt.pl- są tam po 860 zł.

A mnie na mdłości bierze jak ktoś nie przeczyta całego tematu POMIMO że już mu to wytknieto!Facet jakbyś czytał to byś sie dowiedział że już kupiłem .A ty dalej z uporem maniaka 9700!

 

Pozdrawiam (czytających :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...