Skocz do zawartości
Kwiecień

Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pamieci nie daja mi spokoju, grzebalem przy nich pare dni i nic sensownego nie osiagnalem, natomiast swiatlo dzienne ujrzalo pare dziwnych spraw...

Obie pamieci (2x256 vitesta) dzialaja poprawnie na CL 2.5 (~280mhz) tylko w czarnym banku, jesli przeloze kosc do ktoregos z niebieskich to powyzej 260 mhz memtest sypie bledami jak szalony.

O dziwo po zwiekszeniu CL do 3 problem natychmiast znika.

Tak wiec o CL2.5 juz zapomnialem a duala jak nie bylo tak nie ma.

Max co udalo mi sie osiagnac w dualu to 245 2-3-3-11 przy 3.3V (napiecie wymuszone przez CL2).

Przy wiekszej magistarli niezaleznie od ustawien sa bledy w memtescie + brak stabilnosci.

Taki dual niestety moge sobie wsadzic w buty bo 265 w singlu (3-3-3-X) jest wydajniejsze.

 

I teraz punkt kulminacyjny, po ustawieniu 9x275 w dualu i zapuszczeniu memtesta jest tylko 30 bledow na loop, lecz gdy ustawie cos z poza przedzialu (270-277) to bledow juz jest kilkadziesiat tysiecy!

Na domiar zlego zwiekszeniu lub zmniejszenie mnoznika przy tych 275 rowniez skutkuje XX tysiacami errorow.

I tu dzieje sie to samo co na hynixach - kazdy dual >245 powoduje wywalanie sie aplikacji 3D po 5 sekundach.

Superpi natomiast od biedy przechodzi 16M na 260, czasem wiecej.

Wiem ze problem duala i 3D na DFI jest znany i nie rozwiazany.

Zwiekszenie VDD do 2.3V dalo mi 5 mhz wiecej w stabilnym fsb ale tylko w singlu.

Jedyne co mi zostalo to albo babranie sie z biosami do karty graficznej i liczenie na cud...........lub zmiana pamieci na winbondy co jest lekkim bezsensem.

Niestety nie znam nikogo z BH5/6 w okolicy kto by mi pozyczyl pamiec do przetestowania na mojej plycie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem dziwne doswiadczenia z bankami pamieci na mojej plycie :wink:

 

Infineon BH-6:

 

W srodkowym banku pamieci przy 3.3V stabilne 254mhz

W pozostalych bankach stabilne 251mhz.

 

KHX3000/256 BH-5:

 

Nie działały w 3 banku :? W 1 i 2 slocie natomiast działały wybornie.

Sprzedałem je Zulusmanowi u którego na NF4 pamieci te smigaja doskonale przy 270mhz w dualu.

 

Teraz mam kolejne winbondy 2x KHX2700/256 (najprawdopodobniej) na BH-6.

Niestety nie mam jeszcze mojej mobo i nie wiem jak sie kreca te pamieci.

 

Taipan do Żor mam jakis 15km :)

 

 

Moja mobo ciagle w serwisie :-| Tuz przed 17 bede wiedzial czy juz zyje... :wink:

 

Edit:

Kurrr.... i plyte bede mial dopiero najwczesniej w poniedzialek :mur: Czemu ja mieszkam w takiej wiosce :mur:

Edytowane przez Tomwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak myslalem ,tylko oznaczenie jakies nietutejsze :P

 

tak patrze ze ta plyta wcale nie jest masterem o/c ,raczej same problemy z nia - u kumpla fsb200 nie chcialo chodzic gdy mial pamiec w pierwszym banku od proca (na LP ,odpowiada to czarnemu bankowi w IN)

dopiero w srodkowym banku poszlo to jakos i teraz sie do fsb230 rozkrecilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KGB

Mylisz sie troszke.

W przypadku fsb i porownania z innymi mobo DFI wypada najlepiej.

Niektorzy twierdzili ze 2v w biosie na cpu to za malo i na DFI nie da sie wykrecic ostro proca. Jak widac mylili sie. Wcale jak narazie nie potrzebowalem napiec powyzej 2v. Po 2 da cie wszystko ladnie zmodowac.

Podobne problemy z bankami jak opisujecie mialem tez na NF7s rev 2.0

Z plyt ktore mialem jedynie asrock K7vt2 nie mial takich problemow ze wzgledu na prawie calkowity brak mozliwosci oc.

Poprostu sporo zalezy od kombinowania; szczescia lub selekcji ;) B)

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fsb to idzie duzo ,jak sie zmoduje plyte ,ale nie samym fsb procek sie kreci

ta plyta jest jak KD7 - jak w morde strzelil ,wyglada i dziala tak samo ,poza tym ze w KD7 brak problemow z pamiecia

przykladowo to na Epoxie 8KHA+ mam stabilne zasilanie procka ,a na IN i KD7 skacze - sprowadza sie to do tego ze na in i KD7 trzeba dac napiecie wyzsze o 0.025v dla tej samej czestotliwosci

8KHA+ po vmodzie na 2.0v zachwywala sie rowniez stabilniej - wiec sekcja zasilania w In/KD7 to nie rewelka

 

druga sprawa to osiagi - na "przed chwila" (przed chwila robilem 3dmarka 2001) to najszybsza jest 8KHA+ co jest juz kpina

ratujcie - jakie sterki do tej plyty?? jakie kodeki do filmow?? ,narazie win98se ,ale zalatwie winXP zeby sprawdzic czy to nie wina OSa

 

BTW.

8KHA+ nie ma problemow z pamiecia (poza praca synchro ponad 160MHz ,ale to moze wina seryjnego biosu) ,KD7 tez nie

a sa to plyty bardzo dobre do o/c

wiec problemow z pamiecia nie warunkuje przydatnosc do o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fsb to idzie duzo ,jak sie zmoduje plyte ,ale nie samym fsb procek sie kreci

1297589[/snapback]

Ja przed modami mialem 10x263 wiec nie zawsze mody sa potrzebne do duzego fsb.

Chyba ze uwazasz ze to malo :rolleyes: Ile pociagne teraz?? Niewiem mysle ze bios mnie ogranicza

oraz brak czasu :cry:

Jak pisalem kwestia zasilania jest tez kontrowersyjna ~2750MHz jakie machnelem stabilnie na orginalnym.

Nie jest zle. Co prawda pisalem ze standardowe zasilanie nie jest rewelacyjne :oops: ale :wink:

mody nie sa trudne i mysle ze poprawiaja wiele. Pozostaje mi tylko czeskac na wolny czas berkuta

i sprawdzenie co ten caly moj zestawik potrafi naprawde. :razz:

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CULMEN

masz dobrego procka ,na takim bardziej wymagajacym jak moj (nie mowiac juz o moim poprzednim) roznice w zasilaniu sie poglebiaja

JA mam zablokowany mnoznik i w zasadzie powyzej fsb200 nie wyjde ,to chcialbym zeby przynajmniej zasilanie bylo stabilne

no i zeby filmy mi chodzily :P ,3dmark troche sie rozruszal ,ale cos nie widac roznicy wydajnosciowej wzgledem kt266a :]

 

powodzenia w zamrazaniu procka ,jakbys osiagnal fsb300 to bys chyba rekord pobil ,bo narazie to widzialem max fsb297 synchro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 fsb nawet nie planuje. Kiedys chcialem zobaczyc 275 ale mysle ze jest to troszke nie realne B) Zamiast tego mysle o mnozniku 12 lub 12.5 i jakes tam fsb tak zeby dalo sie ustabilizowac 3GHz. Tak by Duncana wyniki pobic.

W sumie on mial promi i NF7s ;) Niestety nie bede mogl zamiescic tego w rankingu chyba ze teamy wejda

BTW.

Pozatym za tak dobrych pamiatek nie mam 1 kostka robi na pewno 281@3.62v

Drugiej niestety nie sprawdzalem. Na nizszym napieciu jest gorsza od tej. Na 3.3v ida rowno 263

Mozliwe ze wyskalowala by sie lepiej ;)

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam questa dotyczacego zasilania... otoz procek ktorego nablem ponoc robi 2.7GHz przy napieciu 1.85V. Oczywiscie jest mozliwe, ze tyle nie robi, ale widzialem are screenow gdy byl tak ustawiony, wiec mysle ze robi... W kazdm razie gdy ustawie go sobie na tyle, nawet na najmniej proadozernym ustawieniu czyli 200x13.5 to jakikolwiek test stabilnosci konczy sie dosyc szbko - super pi sie wywala, benchmark CPU w sandrze powoduje bluescreena... no to mysle sobie - wlasnie osiagnalem granice stabilnego zasilania na DFI... zeby byc tego pewnym wzialem lutownice, przylutowalem kabelka do nozki mosfeta z ktorej jest podawane napiecie na procka (no chyba ze to napiecie przechodzi przez cos jeszcze, to prosze o uswiadomienie, ale wszedzie pisza, ze to wlasciwy punkt pomiaru vcore), podpialem miernik i jakie bylo moje zaskoczenie, gdy okazalo sie, ze w biosie ustawione jest 1.85V, programy pokazuja ok 1.81-1.83, a miernik pokazuje 1.9 ; /. Co wiecej bez obciazenia jak i pod obciazeniem napiecie to jest bardzo stabilne - wachania rzedu 1.9-1.91. w idle napiecie 1.9, w load 1.88 i znow wachania na drugim miejscu po przecinku max o 2 cyfry. Wiec wychodziloby na to, ze wcale az tak niestabilne nie jest, chyba ze ja o czyms nie wiem... Czytalem gdzies w tym temacie, ze jak ktos da 1.85V na procka skutkuje to szybkim restartem kompa... moze to problem jakiejs innej natury? Zasilacz raczej wyrabia (Neotec V4200) - w idle jest 12.15, w load spada do 12, jednak bledy i restarty nastepuja nie od razu a dopiero po jakims czasie, mysle wiec, ze to nie to. Mostek sie raczej nie grzeje, bo przy magistrali 200MHz to byloby wrecz nienormalne, pozatym ustawilem 80mm wiatrak tak zeby dmuchal na mostek i na mosfety. Mosfety sa dosyc cieple, ale do goracosci im brakuje duzo jak na moje oko (a raczej palec ; ] )... Moze to po prostu taka specyfika tej plyty jest, ze bez vdrop moda to sie po prostu nie da pracowac przy wyzszych napieciach?

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze pomiar miernikiem na na mosfecie jest niewlasciwy ,bo to przetwornica impulcowa ,a miernik dziala za wolno i nie bedzie podawal skaczacego napiecia

mierzac mosfeta mierzyles jedna faze ,dodatkowo jest to przebieg slupkowy

proponuje mierzyc napiecie na wyjsciu cewki - tu tez jest impulsowy ,ale przynajmniej wszystkie fazy sie na to skaldaja

potem to przechodzi przez kondensatory i napiecie troche maleje

 

a tak wogole to cos krecisz bo napieciem wyjsciowym z mosfeta jest srodkowa nozka (i radiator) ,wiec nie wiem jak miezyles na tej nozce

druga sprawa to ze na wyjsciu mosfeta jest ~1.5v przy napieciu na proca 1.775v ,a na wyjsciu cewki jest 1.8v

a u ciebie nie moglo byc 1.9v na mosfecie - moglo byc dopiero na wyjsciu ,wiec sprecyzuj gdzie mierzyles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem przylutowac kabel do nozki cewki aby zrobic vdropa ale moje wysilki spelzly na niczym.

Za zadna cholere nie moglem tego polaczyc, cyna wogole na lapala, probowalem z pasta i bez pasty i zero efektu.

Lutowalem przy samej podstawie tam gdzie nozka laczy sie z plyta, cyna sie topila ale nie chwytala.

Ma ktos jakas rade jak to zalatwic ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem przylutowac kabel do nozki cewki aby zrobic vdropa ale moje wysilki spelzly na niczym.

Za zadna cholere nie moglem tego polaczyc, cyna wogole na lapala, probowalem z pasta i bez pasty i zero efektu.

Lutowalem przy samej podstawie tam gdzie nozka laczy sie z plyta, cyna sie topila ale nie chwytala.

Ma ktos jakas rade jak to zalatwic ?  :mur:

1301247[/snapback]

Zrób tak jak ja, wciśnij pod nóźke cewki cieniutką miedzianą, lekko zagiętą, igiełke. Nie wygląda to pewnie, ale się trzyma :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ni i przyszedł czas na upadek mojego mobo :angry:

 

Wczoraj zapodałem na noc priome i dośc spore napięcie na memki przy dośc niskim mhz, oczywiście zapewniłem dobry nawiew.

 

Rano wstaje o 10 włączam monitor zatrzymałem test zero błędów, za chwile komp zawsił.

Więc wyłączyłem na sztywno i wyjołem testowane winbondy i zapodałem inne memki, włączam kompa a tu zero reakcji monitor za nic sie nie włącza :sad:

Eh zaniepierpliwiłem się, rutynowe czynności reset biosa itp

 

po kilku godzinach kombinacji stwierdzone że płyta padła bo wszystko inne jest sprawne. :-| :sad: :oops: :mad:

 

Ni powiedzcie mi teraz co sie mogło stać?

 

Czyżby biosik? bo innego wytłumaczenia nie widzę....

 

Słyszałem że biosy często padały ale żeby tak nagle :mur:

 

a kude miałem duże nadzieje w najblizyszm czasie...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ni i przyszedł czas na  upadek mojego mobo  :angry:

 

Wczoraj zapodałem na noc priome i dośc spore napięcie na memki przy dośc niskim mhz, oczywiście zapewniłem dobry nawiew.

 

Rano wstaje o 10 włączam monitor  zatrzymałem test zero błędów, za chwile komp zawsił.

Więc wyłączyłem na sztywno i wyjołem testowane winbondy i zapodałem inne memki, włączam kompa a tu zero reakcji  monitor za nic sie nie włącza :sad:

Eh  zaniepierpliwiłem się, rutynowe czynności reset biosa itp

 

po  kilku godzinach kombinacji stwierdzone że płyta padła  bo wszystko inne jest sprawne.    :-|  :sad:  :oops:  :mad:

 

Ni powiedzcie mi teraz co sie mogło stać?

 

Czyżby biosik? bo innego wytłumaczenia nie widzę....

 

Słyszałem że biosy często padały ale żeby tak  nagle  :mur:

 

a kude miałem duże nadzieje w najblizyszm czasie...:(

1301752[/snapback]

zaczynam sie bac swojej plyty ,bo niedlugo spodziewam sie samsungow ddr266 cl2

dobrze ze w rezerwie lezy stara poczciwa czaderska 8KHA+ - niezniszczalna (odpukac w niemalowane PCB :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalafonia

z tym cyna zawsze lapie (nawet aluminium ,ale tu juz troche trzeba sie postarac)

jezeli masz cyne z kalfonia to nie powinienes miec problemu

1301395[/snapback]

Uzylem cyny z topnikiem czyli jak mi sie wydaje dziala tak samo jak kalafonia i nic z tego, jak tak dalej pojdzie to obwine drucik dookola nozki i zawiaze na supelek.....

 

Za pare dni chrzest bojowy bh6, ciekawe czy pojdzie w dualu z adata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dzwiekiem na tej plycie, niezaleznie od biosu, sterow i fsb (czy 133 czy 263 to samo) zawsze jak np ruszam myszka slysze w sluchawkach rozne piski, czasem takie dlugotrwale dziwne buczenie, czasem dzwiek calkiem siada i joz nic sie nieda zrobic tylko zrestartowac ( ale to tylko przy max fsb) ogulnie dzwiek jest bardzo czysty, tylko jak sie wlaczy to buczenie to jest porazka :/ sluchawki sennheisera podlaczone bezposrednio do mobo, bez zadnych wzmacniaczy itp

mial juz ktos taki problem ? strasznie to irytujace, jak wlacze muzyke to jest to niezauwazalne, jak nic nie robie tylko np. ruszam rolka myszki to jest masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Taipan

Niewiem ja problemow nie mialem. Pokrylem koncowke przewodu cyna uzylem kalafonii i bylo git.

Jedynie musialem uzyc kolby 100W. 60W jakos ciezko mi szlo nagrzanie okolicy i roztopienie cyny.

@Freddie Chopin

U mnie wachania na wyjsciu z cewki wynosza w granicach 1mV oraz 5mV idle-stres. Troszke inny rzad wielkosci.

Poza tym do zbadania wachan najlepiej byloby uzyc oscyloskopu ale mysle ze przy takich wartosciach mija sie to z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z niedzialajacym majkiem na frontx'ie? Bo ciezko mi co bawic sie w odlaczanie... sluchawki dzialaja a majk nie, why. Przestawic cos w sterach do nforce'a?

 

Ahahah ta plyta mnie rozbraja.

 

Podlaczylem gf4mx wchodze na XP i net mi nie dziala :F

Wkladam 4 Ti i wsio ok juz nie moge :blink: :D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra - skoro wachania nie wychodza az takie zle to skad niestabilnosc? czyzby po prostu wachania nie byly do zmierzenia miernikiem? Niech mi ktos powie, ze vdrop mod rozwiazuje te problemy, to ide jutro po potencjometr ; ]

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Freddie Chopin

Wlasnie od tego jest ten mod :]

A donosnie podkrecalnosci pamietaj ze na roznym sprzecie roznie reaguje kazdy podzespol. Moj proc mial robic 2500MHz na 1.65v u mnie na 1.625 potrafil ponad 2600MHz. Pozatym jakie masz dowody ze na 1.85v machal 2700MHz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu mialby nie robic ; ) skoro na 1.7V daje 2.5GHz to spokojnie powinien robic te 2.7GHz... no i pozatym jeszcze screena mam ; ) nie no - ja mam zaufanie do ludzi - ufam, ze jak ktos cos sprzedaje, to mowi prawde... Chyba sobie machne tego moda ; ]

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu mialby nie robic ; ) skoro na 1.7V daje 2.5GHz to spokojnie powinien robic te 2.7GHz... no i pozatym jeszcze screena mam ; ) nie no - ja mam zaufanie do ludzi - ufam, ze jak ktos cos sprzedaje, to mowi prawde... Chyba sobie machne tego moda ; ]

 

AVE!!

1304296[/snapback]

akurat to ze robi 2500 na 1.7v to nie jest wyznacznik ze wogole pojdzie na 2700 - tak to juz jest z prockami ,ze nic nie jest wiadome - mozna sie jedynie domyslac :D

ale jezeli masz scrrena to powiniej isc ,tylko do tego napiecia to bym sie mogl przyczepic ,bo juz pisalem ze dfi ma slabe zasilanie ,a ten procek mogl byc przeciez testowany na innej plycie

poza tym to nie jest powiedziane ze twoj zasilacz sie nie wykrzacza przy takiej czestotliwosci i napieciu ,zwlaszcza ze grafe masz pradozerna

moj nie wyrabia przy 2500MHz 1.9v ,a mam tylko r9000pro ,kumpel z LP ma 2366 na ~1.80v i r9800pro i jego Chieftec 360W zyje na pograniczu przeciazenia (czy troche podkreci proca ,czy grafe to zalicza zwiechy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij w podpis - mysle, ze Neotec 420W jest wystarczajacym zasilaczem do calego konfiga... procek chodzil bodajze te 2.7GHz na Abicie (chyba)... 9500 nie jest znow takim potworem pradu ; )... pozatym przy odkreceniu wszystkiego innego (magistrala na 200, wiec i pamieci na standardowych napieciach, chipset na standard) wcale az tyle pradu ten komp nie ciagnie - kiedys mierzylismy z kumplem ile ciagnie wat z sieci i nie przekroczylo 250 w stresie (oczywiscie proc na 1.95) (wtedy jeszcze mialem r8500 i procka z zablokowanym mnoznikiem, oraz Epoxa) wiec przypuszczam, ze jak teraz ciagnie 300w w obciazeniu to jest szczyt szczytow...

 

edit: wlasnie zmienialem chlodzenie SB... znaczy sie zmienilem medium transportu ciepla ; p stwierdzilem, ze dluzej nie scierpie wieszajacej sie karty muzycznej przy 230MHz FSB i tak chcialem stwierdzic jaka jest konsystencja tego czegos pod radiatorkiem na SB... okazalo sie, ze byl to jakis pseudo-klej w warstwie chyba z 1.5mm ktory musialem stamtad zdrapywac przez dobre 20minut... w okole sie nie trzymal ten radiator ; ]. Posmarowalem grubo porzadna pasta (bo jakis krzywy ten SB) i przykleilem na rogach kropelka. Zobaczymy jak bedzie teraz.

 

AVE!!

Edytowane przez Freddie Chopin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja czekam na rezultaty chlodzenia SB bo mnie tez wkurza dzwiek

i tak mam zamiar zmienic radiator tylko ze sa takie opcje

1. stylowy czarny radiator tej samej wieloksci co seria

2. jak tamten nie starczy to albo wysoki na 4mm czarny radiatro 40x40 z wiatraczkiem ,albo opcja COOL czyli wysoki na 15mm radiator z pinami i wiatraczek 40x40 - tylko ze zolty (jak zalman 32j ,wiec beee)

 

wszystkie rad na plycie beda czarne ,wiec najlepiej jak by ten 30x30 bez wiatraka dawal sobie rade

 

co do Neoteca to wlasnie patrzylem w podpis i wlasnie linia 12v moze nie wyrabiac skoro chieftec 360W przy mniej zrzacym procu nie wyrabia

Edytowane przez KGB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z boku zasilki czytamy - 12V - 20A - 240W... nie ma takiej opcji zeby to nie wyrabialo... gdzies juz pisalem to - przy napieciu 1.85 apiecie z 12.15 spada do 12 przy zmianie z load na idle i trzyma sie stabilnie (wachniecia ~0,02V max)...

 

co do SB - wczesniej radiatorek byl taki cieplawy... a teraz to normalnie parzy jak cholera ; / nagrzewa sie wolniej od nb (w sensie pozniej jest goracy), ale jak juz sie rozgrzeje, to temperatury mysle sa porownywalne... pomimo zmiany pasty i tak dzis jeszcze raz muza zaliczyla zwisa razem z sieciowka, wiec musialem zejsc do 220MHz x 11.5 no i na razie jakos tam dziala... choc goracy jest strasznie... jak sobie kiedys w koncu zrobie blok wodny na nb, to chyba radiator z nb zaloze jakos na sb (tyle ze silencer zawadza, wiec jeszcze przydalby sie blok na grafe ; ] )...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...