Skocz do zawartości
Kwiecień

Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B

Rekomendowane odpowiedzi

No miejmy nadzieję że to tylko bios. A jeśli nie to mogę w jakiś sposób reklamować płytę w polscę ?? (mam na nią rachunek z USA)

jezeli wyslesz ja osobie, ktora te plyte kupila i ona odesle ja do sklepu - to tak... ale i tak koszty wysylki pokryjesz ty (do Stanow), ta osoba (do sklepu i pewnie spowrotem do Polski) :(

 

EDIT: po tej stronie oceanu, ale i ludzie z Europy korzystaja z www.badflash.com $25 z wysylka gdziekolwiek na swiecie... ale to jakby 90PLN... wydaje mi sie, ze znajdzies cos tanszego lokalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz abita to zapraszam na GG bo akurat chce tanio sprzedać z pełnym wyposażeniem i chłodzeniem na gwarancji. Sorry za reklame.

 

Kwiecień co do biosu to nigdy nie programuj u firmy LUPI, strasznie dziwnie ludzie tam pracują i sie dogadać nie można :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie MoBo się psują, z tym , że w tym wypadku Kwiecień jest pierwszą osobą na forum z tą DFI i od razu problem. Mam nadzieję, że to tylko "wypadek przy pracy". To świetna płyta i nie sądzę by takie przypadki źle rzutowały na opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem że to na 100% bios (wystarczyło dobrz instrukcję przeczytać). Teraz kupuje programator do biosów i mam wszystko w d... niech się pierdzieli ile wlezie :)

Jaki i gdzie jezeli mozna wiedziec? Aha i za ile :)

Na allegro za 160zł + adapter do kości Winbond za 25zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Pewnie zę zmienię szybciej, te 2 alta to tlyko tak teoretycznie :D wystarczy spopjżeć na podpis...nie spię na pieniadzach a wydajnosć mam highendową :)

nie chcę być nieuprzejmy ale ... high end to teraz A64 ...

pytanie tylko czy naprawde GG i Internet wymagaja takiej wydajnosci jaka oferuje A64 :?: :wink:

 

I nie wciskajcie mi kitu ze nowe gry potrzebuja takiego proca :) IMHO kupno takiego proca teraz to tylko przejaw snobizmu albo chec zaszpanowania nowym wynikiem w 3dsmarku :wink:

Zgoda :D

Poza tym różnica w wydajności jest do zniwelowania ... XP o zegarze wyższym o ok 400MHz odpowiada wydajnościowo A64 (mówimy o szybkiej platformie dla XP ;) -Dual, FSB > 230 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz dostal DFI od siriusa? Ja wzialem platnosc z gory ale w mailu dostalem ze potwierdzą zamowienie telefonicznie lub mailowo. Tz mam czekac az potwierdza i wplacac czy nie czekac? Zeby lipy nie bylo hehehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto może sprowadzić LANPARTY do Polski?? Oczywiście za słuszne wynagrodzenie (ma się rozumieć :P)?? Np. z 10 sztuk i sprzedawać po 670zł?? Dla mnie normalna cena i zarobek z tego.

Tyle,że lan party jest w siriusie <600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto może sprowadzić LANPARTY do Polski?? Oczywiście za słuszne wynagrodzenie (ma się rozumieć :P)?? Np. z 10 sztuk i sprzedawać po 670zł?? Dla mnie normalna cena i zarobek z tego.

Tyle,że lan party jest w siriusie <600 :D

Tyle, że on to pisał jak jej jeszcze nie bylo w siriusie :D

Co do mojego pytania(drugiego) to juz nieaktualne bo gadalem z kolesiem z siriusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto może sprowadzić LANPARTY do Polski?? Oczywiście za słuszne wynagrodzenie (ma się rozumieć :P)?? Np. z 10 sztuk i sprzedawać po 670zł?? Dla mnie normalna cena i zarobek z tego.

Tyle,że lan party jest w siriusie <600 :D

Tyle, że on to pisał jak jej jeszcze nie bylo w siriusie :D

Co do mojego pytania(drugiego) to juz nieaktualne bo gadalem z kolesiem z siriusa :)

Dokładnie o DFI w Polsce nikt nie myślał bo wydawało sie to nierealne... Ale czy LANPARTY z Polski ma te wszystkie bajery??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci za pare dni albo jak ktoś z kolegów wyżej coś napisze :) Z reszta po co mi plecaczek, z chiefem big towerem i zbiornikiem 17L to nawet bym sie nie podniósł. Co ona tam jeszcze ma za gadżety wyjątkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko ---> Jakby nie daj boże płyta okazała się uszkodzona (pffu) to czy moge ją gdzies w PL reklamować ?? Chyba jest jakiś dystrybutor skoro je tutaj sprzedają ;)

 

P.S. Bios wysłany, moze na czwartek będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem mojego DFI i jestem bardzo zadowolony, chociaż mobo nie siedzi jeszcze w kompie (czeka na procka i dysia). Płytę kolega zamawiał z NTT i jest tak ładnie wypasiona jak ta na neweeg.com (patrz foty na neweeg.com). Są wszystkie kabelki, nosidełko dla "maleństwa", panel przedni dowolnie konfigurowalny, płyty, dyskietka, nalepki, hi hi hi - jednym słowem: "fullprofextramobo". Jutro odbieram mojego nowego XP-M 2500+ i dysia, pamiątki BH5 Kingstona już mam w domciu więc weekend zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrek - dzieki za info.

 

Chaos - z tym biosem to przypadek raczej, ale i tak sie ciesze ze juz nie bede miał abita :) Kolesie piszą ze hynixy ok działają z DFI, nie ma co pękać :) Za pare dni podam pierwsze wyniki o ile dostane kase zeby płyta spłacić dzis oraz blok na nb kupić :)

 

Co to jest "Command per clock"? Wiem ze jest opcja disabled i enabled ale do czego to jest. Wiem że to coś z pamięcią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze nie był to zapraszam tutaj :) Ale sądze że albo to juz bylo albo widzieliście, moje pytanie dotyczy czego innego. Otóż, czy czy ten bios na samej górze jest najnowszy i przeznaczony do Lanparty NFII Ultra B? Ponieważ te biosy mają dziwne nazwy, moim zdaniem jest on dla niej przeznaczony ale chce wiedziec czy napewno zeby nie zabic mobo po 20min uzytkowania :D

Poza tym wie ktoś jaki jest najlepszy? Jak dostaniemy wszyscy już swoje DFI to trzeba będzie osobny topic założyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką rev-izję płyty dostaliście? Bo moja to rev A+; jednak widzę na forum XTreme, że jest rev B - mam jakiś niedosyt ... :(

DFI LanParty NF2 Ultra Rev A

 

nVIDIA® nForce2 Ultra 400 chipset

- nForce2 SPP

- nForce2 MCP-T

 

DFI LanParty NF2 Ultra Rev B

 

nVIDIA® nForce2 chipset

- nForce2 Ultra 400

- nForce2 MCP-T

 

..POPRAWIONE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kupowales ULTRA B to powinienes dostac rev. B. Jak dostales rev. A to reklamowac. Dla mnie najwazniejsza roznica to brak dziur kolo socketa w rev. A

 

Bachus - obie rewizje sa na nForce2 Ultra 400. Roznia sie paroma szczegolami.

 

Sorry, zagalopowalem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kupowales ULTRA B to powinienes dostac rev. B. Jak dostales rev. A to reklamowac. Dla mnie najwazniejsza roznica to brak dziur kolo socketa w rev. A

 

Bachus - obie rewizje sa na nForce2 Ultra 400. Roznia sie paroma szczegolami.

 

Sorry, zagalopowalem sie

Paroma ????

Płyty dzieli przepaść w możliwościach OC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w nazwie jest ... ULTRA B, to jest to rev. B.

Poprzednia wersja miała w innym miejscu gniazdo na procek, gniazdko na flopa wlutowane pionowo ...

 

Co do osiągów, to mało czasu, bo muszę dalej w trasę, ale póki co:

bios 1.31

procek 9 x 250Mhz (1,9V)

pamiątki 250MHz (3,3V) 2-2-2-11 dual channel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak miałem rację :(, na płycie ewidentnie jest napis NF2 ULTRA B, jednak zaraz pod nim jest rewizja płyty rev A. Jednak płyta jest z otworami przy sockecie więc czy to możliwe, że nikt nie zauważył tej rev a "rev B" pochodzi jedynie od nazwy chipsetu "ULTRA B"? Bardzo proszę sprawdźcie swoje rev - prośba do szczęśliwych posiadaczy DFI LanParty ULTRRA B, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...